Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yunanistan'da motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    Alıntı eyup39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,en azından yeşil pasaportu olanlar bir gurup oluşturup motorlarla Yunanistana bir tur yapamazmıyız?Ben varım mesela.Çok uzun olmasına gerek yok.Bir hafta sonu gidip dönebiliriz.Gümülcinedede bir arkadaş vardı,onada uğrarız.Ne diyorsunuz?Varmısınız?

23 nisan pazartesiye, 1 mayıs salıya geliyor.yani haftaiçi tatil şansı sağlıyor bu da bize ;) yeşil pasapotum var.kaskım ve korumalarım da var ama motorum yok :( artçı isteyen olursa seve seve gelirim yoksa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kemal3469 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1.YAMAHA FZ6 FAZER 2.HONDA CBF 150
    Selam arkadaslar istanbul umraniye den 02.07.2013 gunu yunanistan a gidecem.Katilmak isteyen arkadaslarimla irtibata gecmek isterim.birde gumulcinede ki nihat abi ile nasil bulusabiliriz.Tanismak istiyorum abimizle.Tavsiyeleriniz nedir arkadaslar gelen olmazsa mecburen tek gidecem yunanistana nerelere gitmemi tavsiye edersiniz.

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    hhocam merhabalar.ben geçen ay bisikletimle keşandan başlayıp atinaya kadar pedal çevirdim.16 gün 1350 km oldu toplamda.rotam alexanderoupoli, komotini, xhanti(iskeçe), kavala, selanik, katerini,larisa, köy yollarından domokos, farsala, larisa, tragana, thiva, Atina şeklindeydi en büyük pişmanlığım Selanik'ten sonra aşağılara pedal çevirmek oldu.keşke balkanlara gitseydim diye çok hayıflandım.yeşil pasaport var bende ama motosiklet ve beynelminel ehliyet yok.yolları, iklimi ve insanları muazzam, şimdiden iyi eğlenceler

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)