Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorunuzu modifiye etmeniz onu eskisi kadar beğenmediğiniz anlamına gelir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    yamahaybr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence evet...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    ne alaka? kadınlar ruj falan sürerken, erkekler şık taımlar giyerken kendilerini daha mı az seviyorlar? kendilerini sevdikleri ve daha güzel görünmek için kendilerini modifiye ediyorlar.
    senin dediğin mantıkla birşeyi beğenenin onu modifiye etmemesi gerekiyorsa dünyaya geldiğimiz gibi dolaşmamız gerekir.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Hayır. Sevgilime "makyaj yap" demem ona olan sevgimin azaldığını göstermez

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    modifiye bilinci motor , şase, ve yürür ekipmanın yıllar içinde gelişmesini sağlamıştır eğer bu bilinç olmasa biz hala buhar motoru ile çalışan arabalara biniyor olurduk.....
    cevabım hayır...
    Olaya örnek verirsek gidip kız arkadaşına bir mont alıyorsun niye eski montu ile onu beğenmiyomusun ??????
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Modifikasyondan kasitim kalici degisiklikler. Dovme yapmak gibi... Kiyafet degistirmek, makyaj yapmak vb. gibi degil...

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    begenmeme değilde değişiklik yapma denebilir bide benim motorun teki olmasın hikayesi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    elcik takmak modifikasyon değil o zaman?
    senin dediğin burun düzelttirmek, silikon taktırmak, cinsiyet değştirmek gibi oluyor o zaman
    May the Force be with McLaren Mercedes

Her turlu degisiklik ihtiyacının memnuniyetsizlik ve tatminsizlikten ileri geldigini dusunuyorum...

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    gelir.....
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnsanoğlu hep kendini aşmaya çalışır zaten o yüzden hayvanlardan farklıyız bu konuya çok objektif yaklaşabilirim zira mesleğim bu hem insanlara (dövme) hem motorlara ve arabalara (air - brush) yapıyorum. dövme yaptırmak isteyen bir çok insan abi vicut geliştiriyorum pazular şöle bir çıksın kola bi dövme yapalım der . Burda kişi kendini beğenmediği için değil tam tersine beğendiği bir şeyin dikkat çekmesi amacı güder...burda bir arkadaş 1700 cc yamaha road star warrior una air brush yaptırıyo sence motoru sevmiyomu bence tam tersine motorunu o kadar seviyoki onun daha da dikkat çekmesini istiyo burda önemli olan konu beğenmek beğenmemek de değil aslında burda kişilik öne çıkıyor bazıları extremdir.. senle aynı motoru alır ama senden farklı olduğunu başka bir şekilde gösterir.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

gelmez....

twilight_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence gelir onu modifiye edersen dahada çekici gelir insanın gözüne

dönence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda shadow 2006
    modifiye onu daha az sevdiğim anlamına gelmez. ben mesala motorumu neredeyse sürekli olarak elden geçirir çeşitli değişiklikler yaparım üzerinde. her seferinde onun başka bir tarzda görünüşünü seyrederim. ama ona olan sevgim bitmez.
    SİYAH İNCİ -- Honda Shadow 750 cc
    bu dünya kimseye kalmaz hırsı bırak yaşamaya bak

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bence yanlis modifikasyon hayal gucunu elindeki standart uretilmis bir araca aktarma kabiliyeti dir. Herkezde ayni olan bir modeli digerlerinden ayiran bir yetenektir. Bu tamamen sahsin ben bunu yapabildim deme zevki icindir.Kimse motor alirken yarin ben bunu sanayiye sokup bastan asagi modifiye edecem diyerek almaz sanirim
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Küçükken annemizle semt pazarına giderdik, salya sümük ağlar oyuncakcı tezgahında satılan naylon telli arabalardan aldırırdık. Hani şu çok kolay bi şekilde eğilebilen teli direksiyon olarak kullandığımız yaklaşık bir karış boyundaki dandik naylon ve genelde kırmızı arabalar.

Ertesi gün okuldan dönerken harçlığın tümüyle kırtasiyeden çeşit çeşit raptiye alırdık, ve başlardık o raptiyelerle arabayı süslemeye. Al sana modifikasyonun tarihi
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler