Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Beylikdüzü Motor Kazası

Motovento
    REKLAM ALANI
    jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Gece 1 gibi eve geldim arabayla beylikdüzü beykent tarafına..sitenin önünde bi gsx750r kaza yapmıştı..gittim hemen yanlarına kaza yapan adamın arkadaşı da benim çocukluk arkadaşım çıktı..91 li adam 1000rr kullanıyor...neyse bu gsx750r'ı olan arkadaş ferrariyle kapışıcam diye gazlıyor..bizim de sitenin önüne giriş çıkışta arabalar yavaşlasın diye kasis yaptılar..bu kasise girip uçuyor..kendini atıyor motordan..kendisi bi 40 metre motor 100 metre sürükleniyor..motor pert zaten..arkadaşın eldiveni olmadığı için eli boydan boya yarılıyor..dizlikte yok..büyük ihtimalle ayak veya bacaklarında kırık vardır..ben geldiğimde hastaneye gitmişti..

Arkadaşın adı Oktay'mış. Almanya'dan gelmiş. Motoru köşeye çekecektik..5.vitesteydi motor. En az 180 hızı vardır sanıyorum siz daha iyi bilirsiniz..

Tanıyanlar olursa haberleri olsun diye yazıyorum.

Herkese iyi geceler.
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125CC
    allah acil şifa versin.
    hız konusunda pek bir bilgim yok ama 750 cc ss 5ci viteste. felaket boyutlarındadır..

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    Ufff :S İnşallah fazla birşeyi yoktur.Sokaklarda ne diye gaz basarlar bilmiyorum.Özellikle bilmediğin yolda.
    Gaza gelmek kötü birşey :(
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    allah acil şifalar versin.hayati tehlike olmaması temennimizdir.fakat o arkadaş dersini almıştır sanırım,iyileştiğinde daha dikkatli ve duyarlı olacağına inanıyorum...abiciğim motosikleti ne için kullandığımız önemli,ulaşım için;hayatımızı kolaylaştırmak,zamandan,enerjiden,yoldan kazanmak değilmi amacımız(spor amaçlıda oluyor ama onun yeri pistlerdir,doktoruyla,ekibiyle,tam korumasıyla;sokakta,trafikte olmamak kaydıyla) .hala bu makinaların hava atmak,hız yapmak için üzerine çıkanlara,allah kaza bela-ölüm-sakatlık göstermeden akıllarını başlarına getire.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun diyorum.

carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    Kaza anlattığınız gibi ise iyi olmuş...
    Yaratan rabbinin ismi ile oku!

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    arkadaşa geçmiş olsun diliyorum

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Ferrariyi geçebilmiş mi bari
    Geçmiş olsun

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Geçmiş olsun, Allah'tan acil şifalar dilerim. Bildiğim kadarıyla hız kasislerinin hukuki dayanağı yok, kaza yapan arkadaş dava açabilir.

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    Geçmiş olsun bayram günü allah kimseye kaza bela vermesin kısa bir süre motorsuz duracağımdan ötürü seviniyorum bu haberleri görünce.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı carsvegas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza anlattığınız gibi ise iyi olmuş...
    Geçmişte bir kazan olmuştu kimse burda sana iyi olmuş dememişti yanılmıyorsam,kaza yapan arkadaş hatalı olabilir.... geçmiş olsun diliyorum....Bilmeden konular haklkında fikir beyanında bulunmayın vebali büyük olur....

Arkadaşlar motosiklet kullanmak tehlikeli ve adrenalin yüklü bir eylemdir mutlaka hepimiz hatalı olarak kullanıyor ve istemeden de olsak kazalara ,ciddi sonuçlar doğuran şeylere maruz kalabiliyoruz....Şimdi kasis koymuşlar oraya peki kasis levhası varmı acaba trafik işaretleri ve önlemleri ne kadar yeterli
    yani bu tür konular o kadar iç içe girmişlerki insan hayatının ve hayatımızın korunması ilk olarak bizlerin elinde ve herşeyden önce ihtiyatlı olmak zorunda olan bizleriz çünkü iki tekerli bir araç kullanmaya çalışıyoruz....Şimdi ailelerimizi düşünelim ve ona göra araç kullanalım derim.
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    dün akşam yine o taraflarda haber geldi r1 ile benim kuzenim arkadaşı kaza yapmış...
    ve hayatını kaybetmiş.......
    kaza geçiren arkadaşa acil şifalar dilerim....

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Geçmiş olsun çok

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    büyük geçmiş olsun

750 cc ve 5. vites. yüksek bir hız ve kötü kaza olmuş :(

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Kaza yapan arkadasa cok gecmis olsun.

Motor uzerinde bildigim tek bir sey var ise, motor kazalarinin yuksek oraninin motorcunun kendisinden kaynaklanmasidir.

Insallah kazayi yapan arkadas bir an once kendine gelip, eski sagligina kavusur, motora binmeye devam eder, ama gecmisten ders alaraktan.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Beylikdüzün de metrobüs çalışmaları yüzünden yollar çok tehlikeli oldu dümdüz gittiğiniz yol birden sola veya sağa dönebilir. ani manevra bile yapmış olsanız çalışma yüzünden bozulmuş yolda dengenizi kaybedip hayatınızı tehlikeye sokabilirsiniz. ayrıca şu motorcunun kendi hatalarından dolayı iyi olmuş demek te ne demek arkadaş. nasıl bir vicdana sahipsiniz siz..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmişte bir kazan olmuştu kimse burda sana iyi olmuş dememişti yanılmıyorsam,kaza yapan arkadaş hatalı olabilir.... geçmiş olsun diliyorum....Bilmeden konular haklkında fikir beyanında bulunmayın vebali büyük olur....

Arkadaşlar motosiklet kullanmak tehlikeli ve adrenalin yüklü bir eylemdir mutlaka hepimiz hatalı olarak kullanıyor ve istemeden de olsak kazalara ,ciddi sonuçlar doğuran şeylere maruz kalabiliyoruz....Şimdi kasis koymuşlar oraya peki kasis levhası varmı acaba trafik işaretleri ve önlemleri ne kadar yeterli
    yani bu tür konular o kadar iç içe girmişlerki insan hayatının ve hayatımızın korunması ilk olarak bizlerin elinde ve herşeyden önce ihtiyatlı olmak zorunda olan bizleriz çünkü iki tekerli bir araç kullanmaya çalışıyoruz....Şimdi ailelerimizi düşünelim ve ona göra araç kullanalım derim.
    Anlatan arkadaşın söylemine göre ferrariyle kafa tutma sonu aşırı hızdan olmuş kaza ya arkadaşlar allah aşkına şu motorun üstüne çıkınca neden canavarlaşıyoruz neden kendimizi kaybediyoruz bu kazada neyse kişi sadece kendine zarar vermiş bir an düşünün sizin o yoldan geçtiğinizi sizinle çarptştığını yada yaya haldeyken bir yakınınıza annenize babanıza kızınıza çocuğunuza eşinize çarpıp öldüğünü sebep ne hız yüzünden...bu tür arkadaşlara söylüyorum sizin hayatınız bu kadar ucuz olabilir ama hiçbir insanın canını bu şekilde tehlikeye atamazsınız buna hakkınız yok böyle bir olay cinayettir taksirle adam öldürmektir başka bişeydeğil...hız tutkunumusun git piste istediğini yap...insanların ayaşam haklarına böyle tecavüz eden insanlara saygı duymuyorum...
    Yaratan rabbinin ismi ile oku!

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Geçmiş olsun, umarım çabucak iyileşir ve bundan sonra daha bilinçli ve dikkatli kullanır.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    of of arkadaşa büyük geçmiş olsun.91li birininde 1000cc kullanması ayrı konu tabi ama sorsan kesin 12yaşından beri sürüyodur...
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    honda cbf 150
    herhangi bir kazaya iyi olmuş diyen canlıların motorculuğundan önce insanlığından şüphe ediyorum.

bu tarz yaşam formlarının mesela annesi, karşıdan karşıya geçerken sağına soluna bakmayıp, hatalı olarak kendisine araba çarpmasına sebep olsa ve hayatını kaybetse, birilerinin oturup "iyi olmuş, karşıdan karşıya adam gibi geçseydi." şeklinde bir görüş bildirse içlerinden ne geçerdi çok merak ediyorum.

genç kardeşimize geçmiş olsun, yüce allah canını bağışladığı için şükretsin. umarım gerekli dersleri çıkartmıştır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)