Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kafayı Bozdum Motoru Büyüteceğim

Motovento
    REKLAM ALANI
    FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Arkadaşlar;

Yaklaşık 2 haftadır motorumu büyütmek için sahibinden.com dan çıkmıyorum. Hatta motorum için ilanıda sahibinden.com a verdim.
    Cruiser yada Naked tarzı 500 CC motor almak istiyorum.

Bugün dayanamadım elimde nakit olması gerekir diye düşünerek maaş hesabımızın olduğu bankanın İnternet şubesinden 7000 tl lik kredi başvurusu yaptım. Tabii hemen onay geldi sadece imza için herhangibir şubeye uğramam yeterliymiş )

Cuma günü bildiğim kadarı ile bankalar ve noter açık. Bildiğiniz 2000 Model üzeri temiz Chopper-Cruiser ve(/ya) naked tarzı motor (500cc ve üzeri) mesaj gönderirseniz bu cumaya alayım diye düşünüyorum. Önümüzde ki hafta kurumumuz hizmet içi eğitim sebebiyle Afyon da olacağım.

Verebileceğim Ücret : Nakit : 7000 eğer takas kabul olursa motorum + 7000 tl dir. Motorumun Burada

Herkese iyi bayramlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Cbf 500 bak derim...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    CBF 500 de olabilir. Naked olarak düşündüğüm modeller Kawasaki Er-5 veya Suzuki gs-500

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Bence Transalp bak.
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    eğer beğenirseniz kawasaki kle 500'ün temizi sizin istediğiniz fiyatlarda. Karar sizin hakkınızda hayırlısı
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 500 de olabilir. Naked olarak düşündüğüm modeller Kawasaki Er-5 veya Suzuki gs-500
    Temiz bulduğunuz sürece gayet iyi bir seçim.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel mesajla bir link atıyorum size...
    www.motorumla.net

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    acele etmeyin bence...su anda 7000 e alacagınız motoru 2-3 ay sonra 5500-6000 e alırsınız....ben de xt600-xt660r alacagım ama en az 2 ay daha bekleyeceğim...param hazır sadece sezonun iyice kapanmasını beklıyorum....

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Merhaba ben Osman. HYosung gv 650 alacak iseniz şayet İstanbul da iki arkadaşımda bu motorlardan var. Birinde iki adet . Biri sıyah biri ise mavi. Bunlardan birini satacağını söyledi.
    Diğer arkadaşımda sıyah var. İkinci el olarak bir ay önce aldı. Çok az kullanılmış. Bizim kulüp üyesi. Harley almaya heveslendiği için satıyor. . İki arkadaşın motorlarıda çok temiz ilgilenir iseniz görüşmenizi sağlarım.

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben Osman. HYosung gv 650 alacak iseniz şayet İstanbul da iki arkadaşımda bu motorlardan var. Birinde iki adet . Biri sıyah biri ise mavi. Bunlardan birini satacağını söyledi.
    Diğer arkadaşımda sıyah var. İkinci el olarak bir ay önce aldı. Çok az kullanılmış. Bizim kulüp üyesi. Harley almaya heveslendiği için satıyor. . İki arkadaşın motorlarıda çok temiz ilgilenir iseniz görüşmenizi sağlarım.
    Osman hocam teşekkürler. Bütçem yeterli olursa neden olmasın görüşebiliriz tabiki. Benim önceliğim Hyo GV 650.

Ancak fiyat skalası beni rahatsız ediyor.

2007-08 model gv 650 ler 8.000 ile 12.000 arasında. Bu kadar geniş fiyat aralığı bana manası geliyor. fiyat konusunda anlaşabilirsek benim birinci hedefim GV 650 almak

saygılar

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    elindeki motoru satıp başka motor almak biraz sancılı bi iş oluyor şuan o sancıları ben yaşıyorum motorumu sattım ama bulduğum motorlarda da gerek arıza çıkıyor gerek se fiyatta anlaşamıyoruz 2. el almak biraz sancılı bir iş sabır gerektiriyor yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Evet sabır göstermek gerekiyor, ama insan bir an öncede sonuçlansın istiyor. Tam bir çelişki oldu
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)