Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Sele Kaplama Çok Ucuzmuş (cbf 150- 25 gayme)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    4.5 yıllık motorumun selesi oldukça eskimiş ve 2 ağırlık noktasından deforme olup yırtılmıştı...bende arayışlar içine girmiştim...fuarda görmüşsünüzdür...motosay diye bir firma var...bu adamları 2008 yılından tanırım...esenlerdeydi...ağırlıklı olarak motosiklet deri kaplama çanta vs üretimleri vardır...İstanbuldaki tüm kuryeler depo kılıflarını soğuktan korumak için elciklerini diz örtülerini bu arkadaşlardan alır..bende diz örtüsü almıştım halen durmakta...yıldız ticarete falan malı bunlar veriyor...geçen cumartesi yine ezbere esenler otogara gittim...halbuki telefondan aramadım...meğer Şirinevlere taşınmışlar...el mahkum atladık esenlerden şirinevlery yanyola...15 dakikada süper işçilikle eski sele kaplamamın kalitesiyle takılan kalitesini bizzat test ettirmemle ne kadar isabetli bir karar vermiş olduğumu farkettim...

ve 25 liraya bu iş oldu beyler...bence bedava...bu adamlar aslında çapırcı ve crusercilere hitap eden çok ürünleri var...görmeniz lazım...insanın sırf bu yan çanta ve aksesuar seçenekleri yüzünden bi dragstar alası geliyor...

birde vişne çürüğümü açık bordo rengimi depo kılıfı gördüm 30 gaymede o..düz hesap 50 liraya motorumun resmen görüntüsü değişti...fazla reklam yapmak istemiyorum ama sele kaplama veya buna benzer aksesuarlar arayanlar şirinevlerde motomaxın az gerisinde bulabilirler...kendi imalatları...ne ararsanız var..istediğiniz şeyi dikiyor adamlar...tavsiye ederim...

şimdi gelelim fotolara...bu konuyu niye açtım..demin bir kaç arkadaşımdan fırça yedim..ulen benim kırmızı kılıfıma bıdı bıdı ettin kendin gittin kırmızı almışın diye...özellikle reca ederim bu renk kırmızı değil...foto mak belki böyle gösteriyor ama canlı görseniz bayılırsınız...fişne çürüğü veya bordo gibi bişey...hatta videoda koydum...

video için fotoyu veya linki tıklayınız...

...

http://s1086.photobucket.com/albums/...SANY0946-1.mp4

...

birde yan kapak yanındaki grenajın altına girince kenarlar daha şık oldu...fotoda bir kısmı dışarda kılıfın...

kask rengimle aynı...

şimdi oldu işte bu fotoda tam yerine oturdu namussuz kılıf...

depo kılıf rengi..arkamdaki binanın dış cephe boyasıyla birebir aynı...o renkin karşılığı neyse bilemedim..

eski yamahaları suzukıleri bilirsiniz kros tipleri...motor bi renk sele bi ayrı renk olur hani...onlara benzesin hesabı ayrı bir renk düşündüm sele derisini ama milleti kendimize şeyiyle güldürmeyelim diye vazgeçtim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi ben eski döşemeciyim bana getirsen ben bedava döşerdim
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Olmamış gibi bence
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    valla kanka bi tane kedi var mekan belledi benim koltuğu gerçiiii çamurlu ayaklarıynan basıyo kerata onun dışında bi zarar vermiyo ama olurda bi gün tırnaklarını bilemeye kalkarsa selemin üzerinde o zaman seni kesin ararım

bu arada fişne çürüğü depo koruma güzel olmuş ne oldu depoya pasta çektirdinde kılıfmı taktın ne oldu ??? ? aynı benim motüre benzemiş kafa rengini saymazsak
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    eline sağlık abi
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi hayırlı olsun güle güle kullan fiyat çok iyiymiş öğrendiğim iyi oldu lazım olursa aklımda bulunsun hem yakında
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    kask yapmışın kılıfta on numare olmuş

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    İşçilik güzel

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle bir adama böyle bir laf oy oy oy

Metehan abi yüzyüze tanışmadık ama açtığın konulara ve muhabbetine hayranım abi. Güle güle kullan.Ya bu motosikletleri ilk alınca komple grenajları kaplayacaksın hem ses gidecek.Hem grenaj eskimeyecek.Eskidimi değiştir deriyi devam...Ayrıca metehan abi koruma demiri civataları pas yapmış abi. Bir kutu siyah akçalı ister bu koruma demiri.Kazasız belasız güle güle kullan.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    bide para mı veriyorsunuz
    arkadaşımın kendisi de abisi de motorsu...abisi döşemeci...
    selenin eski yüzünü sökmedik...üstüne 2-3 kat daha sünger koyup üstünü suni deri ile kapladık...eskisinden daha da konforlu oldu....
    yumuşacık

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Mete abi, yılmazı tanıyormusun?
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    125CC
    burada koltuk döşemeyi 10a kaplıyorlar ekstra sünger attırıp 15 tl vermiştim eski scooter ımda. ama depo kılıfının üstündeki küçük cüzdan çok tatlıymış. banada lazım öyle birşey inşallah rastlarım öylesine

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kavgada söylenmez bu mübarek bayram günü gel git falan ramazanın bittiği nasılda belli oluyor...

Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmamış gibi bence
    can sıkıntısı agam yav...koy gitsin...

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kanka bi tane kedi var mekan belledi benim koltuğu gerçiiii çamurlu ayaklarıynan basıyo kerata onun dışında bi zarar vermiyo ama olurda bi gün tırnaklarını bilemeye kalkarsa selemin üzerinde o zaman seni kesin ararım

bu arada fişne çürüğü depo koruma güzel olmuş ne oldu depoya pasta çektirdinde kılıfmı taktın ne oldu ??? ? aynı benim motüre benzemiş kafa rengini saymazsak
    Aga kedilere çiftleşmeleri için doğal ortamlar hazırlamak motorculuğun kaderinde var galiba...

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline sağlık abi
    ben bişey yapmadım ki ama para verirken zorlandım orada elime sağlık olabilir...

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hayırlı olsun güle güle kullan fiyat çok iyiymiş öğrendiğim iyi oldu lazım olursa aklımda bulunsun hem yakında
    aga fantastik bişey yapacak olursan renk babında hemen uğra...

Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask yapmışın kılıfta on numare olmuş
    he..kask vardı takmaya başladım artık...

Alıntı quezzap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşçilik güzel
    evet adamlar kuryelerin tek tercihi...İstanbuldaki kuryelerin alayı bu adamların eline bakıyor iyi mi...

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle bir adama böyle bir laf oy oy oy
    canı sağolsun yav giderim döşedi döşedi...yoksa ...

Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan abi yüzyüze tanışmadık ama açtığın konulara ve muhabbetine hayranım abi. Güle güle kullan.Ya bu motosikletleri ilk alınca komple grenajları kaplayacaksın hem ses gidecek.Hem grenaj eskimeyecek.Eskidimi değiştir deriyi devam...Ayrıca metehan abi koruma demiri civataları pas yapmış abi. Bir kutu siyah akçalı ister bu koruma demiri.Kazasız belasız güle güle kullan.
    hemşo nettin...selam sevgiler yarın Uşağa geçicem sabahtan yola çıkıcam ve Salihliyede uğrayacağım...telini mesajla bıraksana aga geldiğimde seni ararım...anne tarafı salihli baba tarafı uşak...

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete abi, yılmazı tanıyormusun?
    abi 2.kez gidiyorum ama fuarlardan simaen tanırım...ahbaplığım pek yok...

Alıntı gokmenkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada koltuk döşemeyi 10a kaplıyorlar ekstra sünger attırıp 15 tl vermiştim eski scooter ımda. ama depo kılıfının üstündeki küçük cüzdan çok tatlıymış. banada lazım öyle birşey inşallah rastlarım öylesine
    gerekirse buradan yollarız biraderim ayıpsın...yıldızticaretde var mesela netten alabilirsin...ben 3
    0 a aldım yıldız ticaretde 40 gayme...sana gelişi kargoyla 50 olur...haybeye masraf...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    mete_han baaa niye bişey yazmadınız...

Motosikleti
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide para mı veriyorsunuz
    arkadaşımın kendisi de abisi de motorsu...abisi döşemeci...
    selenin eski yüzünü sökmedik...üstüne 2-3 kat daha sünger koyup üstünü suni deri ile kapladık...eskisinden daha da konforlu oldu....
    yumuşacık
    abicim valla es geçmem kimsecikleri ama atlamışım...konuyu açıp kaçıyorum 1 hafta sonra odaklanamıyorum ama bu geri dönüşlerde çok hassasım aga...mutlak cevap yazarım nezaketen... uzun yolda ben altıma mini bir yastık alıyorum yoksa totoş hacamat oluyor...mesela 5 günde 2000 km yol yapıcam yarından itibaren...halimi sen düşün...

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim valla es geçmem kimsecikleri ama atlamışım...konuyu açıp kaçıyorum 1 hafta sonra odaklanamıyorum ama bu geri dönüşlerde çok hassasım aga...mutlak cevap yazarım nezaketen... uzun yolda ben altıma mini bir yastık alıyorum yoksa totoş hacamat oluyor...mesela 5 günde 2000 km yol yapıcam yarından itibaren...halimi sen düşün...
    ben başka şehre motor almaya gıderken totoşum hacamat olmasın dıye yanıma yastık almayı akıl ettım ama otogara gıderken yanıma almayı unuttum ....otogarda satılan yastıklardan almıstım oda nalet koltugun ustunde zırt pırt kayıp kayıp duruyordu sınır ettı benı....mecburen ankaraya kadar totoşu hacamat etmek zorunda kalmıstım...gelır gelmez de döşeme üzerine 3-4 kat sünger koyup yenıden döşeme yapıp totoşu kırtardık....

Motosikleti
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben başka şehre motor almaya gıderken totoşum hacamat olmasın dıye yanıma yastık almayı akıl ettım ama otogara gıderken yanıma almayı unuttum ....otogarda satılan yastıklardan almıstım oda nalet koltugun ustunde zırt pırt kayıp kayıp duruyordu sınır ettı benı....mecburen ankaraya kadar totoşu hacamat etmek zorunda kalmıstım...gelır gelmez de döşeme üzerine 3-4 kat sünger koyup yenıden döşeme yapıp totoşu kırtardık....
    aga şimdi uzun yola çıkıcam erken kalkıcam ayıptır söylemesi motorda 8 saat sürekli kesintisiz yolculuk yapmış biri olarak totoş acısını en çok ben bilirim...hiç bir sele asla rahat olamaz bence...ya da benim totoş çok büyük olduğu ve seleye sığmadığı için sıkıntı aslında sele de değil...totoş da...

Motosikleti
    125CC
    bu son yorumuna bittim mete abi :D

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    tüm ağırlığınızı totoşa yüklüyorsunuz ondan hacamat oluyor totoş. yükün bi kısmınıda ayaklarınıza verin.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)