Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Moto taksi kuracam istanbul içi çok sayıda destek arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar istanbulun trafiği malum içler acısı moto taksi kurmayı planlıyorum durak alamayız izin yok ama çok sayıda reklam yapar motorlarımıza sarı renk asarsak bu işi tutturabiliriz ve her daim 7/24 taksi hizmeti verebilmek için çok sayıda arkadaşlarımızın desteğini bekliyorum düşünen olursa facebook sayfam http://www.facebook.com/pages/Moto-t...525899?sk=wall msn adresim mahir_61@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    sarı renkteki arabalarda üzerinize direksiyon kırar aman dikkatli olun.
    ben burada köylere düşünmüşüm.
    bir tuulursa yaşadınız.

Motosikleti
    CBF150
    Öncelikle yasal olarak yaptığınız yanlış olur.Her aracını sarıya boyayan taksicilik yapsa işimiz var...

İkinci olarak motosiklet üzerinde o kadar tehlike atlatıyorken başkasının canının sorumluluğunu nasıl alacaksınız ? Birisi bir dokunsa müşteriniz metrelerce sürüklenecek belki arkadan gelen bir araç üzerinden geçecek belki bir yere çarpacak biryerleri kırılacak bunun hesabını nasıl vereceksiniz ? Üstelik yasal olmayan yoldan taksicilik yaparken başınıza böyle birşey geldiğinde vay halinize... Devlet gözünüzün yaşına hiç bakmaz hem kaçak taksicilik yapacaksınız hem müşteriniz yaralanacak ölüm tehlikesi geçirecek.Öyle bir durumda Allah yardımcınız olsun,çok süründürürler adamı.Müşterinin yakınları bir yandan,devlet bir yandan zor iş ...
    hasmet bunu beğendi.

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    fotodaki motoru koyamayacağımıza göre cbf 150 ybr 125 apche 150 ierle bu iş nasıl olacak müşteriyi sigortalamak lazım fatura fiş isteyene ne diyeceğiz
    müşteri bize nasıl ulaşacak ,site kursak nasıl tanıtacaz benimde aklımda olan birşey ama kolay olmayacanı düşünüyorum ufak sermayelerle olmaz

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletler için taksi plakası çıkartmak mümkün mü ki?
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Şerefsizim aklıma gelmişti
    Olmayacak şey değil ama bu yasal olarak mümkünmü acaba.
    Bide kask olayı nasıl olacak. Çünkü herkesin kafasının boyutu farklı.
    Yasal olarak mümkün değilse taksimetrede takılamaz sanırım. Fiyatlandırma nasıl olacak vs. vs...
    Biz ne tavşanlar gördük... ::gazla::

poyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F800ST ve Sym joymax
    Belli ki saat 12 den sonra akla gelen bir fikir..
    Avrupada bile benzeri olmıyan bir fikir..
    NEDEN OLMASIN!!!

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    uygundur
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    125CC
    kuramazsınız yasalar müsade etmiyor ; taksicilerin kaskoları araçtan daha fazla tazminatı kaza yapıldığında ( varsa ) araç içindeki müşteriye verirler.
    motorlar için böyle bir kasko yok. olsa bile kasko ücreti bile piyasa değerindeyken heralde motorun bi 25 katı fiyatı kaskoya veririz.
    ayrıca yolcu ve yük taşıma için gerekli olan src belgeleri b+e ehliyetini kapsar. motosiklet için a1 ve a2 ehliyet gerekir. yasa dışı yapacak olursanızda allah korusun en ufak bir kaza da bile müşteri şikayetçi olursa cinayete teşebbüse kadar suçlanabilirsiniz.
    blue4XL bunu beğendi.

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Korsan taksi diye bir şey var.Gerçi onun adı korsan taksi değil, özel şöforlu araç

Normal taksinin ortalama 3'te 1 fiyatına götürüyordu.Ücreti pazarlıkla anlaşıyorsunuz...

Korsan mototaksi değil tabi özel şöferli motor...İnternete 2-3 ilan, biraz el broşürü, çevre yaptınız mı tamamdır.

Tabi karda kışta yağmurda, en kötüsü Hyundai Era olan taksinin içinde bacak bacağa atıp tehlikesiz ve sıcacık gitmek varken, motorun üstünde o kadar tehlike ile gitmek isteyen olur mu bilemem... Şöyle transalp, v storm felan olsa belki... Bence yinede güzel fikir...

Motosikleti
    125CC
    taksiciler o özel şoförlü araçları polis çağırıp bağlatıyorlardı. taksimetreyi torpito gözünün alt tarafına saklıyor onlar :D aynı şey bizimde başımıza gelmesin ön lastikten iki zincir çekip sürükleye sürükleye götürürler hiç acımaz mendeburlar
    bursalıali bunu beğendi.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    O iş olmaz.
    Olsa bile taksi müşterisi mototaksi'yi tercih etmez.
    Bi kurye şirketi kurun bence.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

arkadaşlar korsan taksi yani özel şöför yapacaz sanal alemde web sayfası açacaz herkesin oturdu yere göre mevki belirlicez aynı zamanda part time olarakta kullanabilirsiniz bu işi karar sizin uygun gören varsa eklesin mahir_61@hotmail.com taksimetreye gelince km bazından hesaplıcaksınız km si 1 lira örneğin anlaşılmayan bir konu varmı?

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadşalar hiç ruhsatınıza bakmadınızmı. İstihap haddi 2 olan motosiklet daha görmedim. Bu durumda artçı zaten yasakken bunu ticari olarka yapmak ne kadar mumkun olabilir.

İllegal derseniz durum farklı..
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Motorlar sizdenmi peki?

hayır dostum ben sadece web sayfasını kuracam sizlerin numarasını eklicem ve karşılında sizlerden hiç bi ücret talep etmicem kazançlar size ait oalcan kendi işiiz gibi düşünün ben reklam yapcam ve aradıklarında sürekli motor bulabilmeleri için sizlerden destk bekliyorum

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Peki sizin bu işte kazancınız nedir?
    Onu anlamaya çalışıyorum

Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uygundur
    msn ver dostum yada face konusalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki sizin bu işte kazancınız nedir?
    Onu anlamaya çalışıyorum
    benim kazancım müşteri kazanmak aradıklarında sürekli motor gönderebilirsek sürekli arar bizi az sayıda motorcu taksi olursa pek aramazlar büyük olmalıyızki müşteriyi elde tutalım

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Arkadaşım olacak bir iş olsa şimdiye çoktan kurarlardı tezgahı.Başka işlere kafa yormanı tavsiye ederim

korsan kuracaz dostum devlet istihdama yonelik işlerde pek karışmıyo

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)