Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorumdan resimler NSR 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    arkadaşlar yeni motorum honda NSR 125 den resimler ama bu hurda hali boyası motor bakımı ve henüz lastikleri takılmadı.

Uploaded with ImageShack.us

motorumun işi en az 2-3 ay sürecek gibi gözüküyor yeni halinin resimlerini işi bittikten sonra ekleyeceğim.Bu arada silindir piston bitik olduğu halde ve exup beyni arızlı olduğu halde 160 ı gördüm bugün ama çok yüklenmek istemiyorum yaptırmadan

---------- Post added at 00:38 ---------- Previous post was at 00:33 ----------

resimleri yükleyemedim galiba arkadaşlar resimler aldığım arkadaşın ilanında mevcut ilanı kaldırmış ama resimler gözüküyor buyrun burdan bakabilirsiniz
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...[COLOR="Red"][B][B][/B][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Fotoğrafları göremiyoruz. Bir el at istersen. Sanırım siteye atarken bir karışıklık oldu. Yoksa sadece ben mi göremiyorum?
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    linklerde sorun var galiba
    bu kawasaki bir başka dostummm

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Resimler nerede ?

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    kafayı yicem yükleyemiyorum resimleri.s
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...[COLOR="Red"][B][B][/B][/B][/COLOR]

CygnusBursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2013
    arkadasım resiömleri images hack a yükle [URL] ,le baslayan forum kodunu kopyalaya konuya yapıstır oluyor öle
    Düş peşindeysen Düş peşime

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    buyrun arkadaşlar resimler biraz zor bela oldu ama

---------- Post added at 02:14 ---------- Previous post was at 02:12 ----------

---------- Post added at 02:16 ---------- Previous post was at 02:14 ----------

resimler motoru satan arkadaşın çektiği resimler henüz çekme fırsatım olmadı.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2013
    güzel motosiklet kalıbı büyük motosiklet gibi :D

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    honda servisine götürdüm tanıdık ustaların yanına pendik güngör motora bundaki şasinin 600 lük makinalarda bile olmadığını ve yapabilecekleri ufak bi ayarla 200 e çıkabileceğini söylediklerinde ağzım açık dinledim söylediklerini inanması güç sonuçta 125 cc lık bi motor ama turboya açtığı zaman yüksek devirde gaz kesmeden vites atarsan motor totoyu atmaya başlıyor ancak söylediklerine göre motor silindir piston istiyor siparişini verdm 2 haftaya elimde olur muhtemelen ondan sonrada direk boyaya gidiyor motor

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2013
    125 cc ile 600 lük keyfi diyosun yani :D

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    keyif on numarada :D düşük devirlerde sesi çok bozuyor karizmayı ama uzarken yıkıyor ortalığı turboya geçtiğinde 1-2-3 yap 120 de saten domino's da çalışıyorm ben motor dükkanın önünde duruyor bugün adam hayabusayı çekti dükkanın önüne benim motoru inceliyor şöle bi tur attı telefonunu bıraktı satmayı düşünürsen mutlaka ara diyerek böyle ilgi çekmesi beni gururlandırıyor ah bide düzgün yaksa ben neler yapıcamda onunla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)