Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Diğer Araç Sürücülerine İletmek İstediğiniz Mesajlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ben makam şoförlüğü yapıyorum aman anama sövmeyin ülen... ama bu Kadıköye Bostancı dolmuş şoförleri harbi zopalık..yolcu olarak bindiğimde hepsinin rahatsız olduğunu görüyorum...başpsikopos gibi başpsikopat hepsi..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    Artık bende bi araç sürücüsü olduğum için motorlu arkadaşlara kendim gibi yaklaşıyorum.Herzaman dikkat diyorum hertarafımız kapalı sonuçta.
    www.Motosiklet.net

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ben araca binince tüm motörcü kardeşlerimi sinek veya hamamböceği olarak görüyorum...bilardoda ki vuruşlar misali arkadan toslayıp uçuşlarını keyifle seyretmekten keyif alıyorum...ben arac sürücüsü olarak böyle hissediyorum...

sizin hakkımdaki düşüncelerinizi camlar nedeniyle duyamıyorum... mesela Halis agamı Floryadan Sirkeciye gelirken Bakırköy sahil yolunda gördüğümde ilk işim onu yusuflatmak olacak... bir hatıra bir iz bırakmak adına ona A8 ile kovalamak istiyorum...korksa yeter yani...yoksa canına kastım yok...işte böyle güzel hayallerim var...

araba kullanmak güzel birşey yahu...hele ki Q7 ile beton mikserlerinin bile üzerine çıkasım geliyor...

işte şoför psikolojisi böyle birşey olsa gerek...

İstanbul da bir şoförün hayal dünyasından alıntı okudunuz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uçuşlarını keyifle seyretmekten keyif alıyorum...
    bu nasıl bir cümle olmuş...düzeltemedim de...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah apaçilere tez zamanda akıl fikir versin normal insana dönsünler

Bugün evime dönerken 100 cub a soba borusu takmış bi velet gördüm içim ulan al motoru sök boruyu sonra sahibine... Tövbe tövbe dedim girdim ara sokağa yol boş diye ortasından giderken sokağın sonuna 800 metre var yok aniden bir kırmızı şahin arkasını savurup kaydıra kaydıra arkasından mavi duman ata ata tam karşıma çıkmaz mı hemen yolun en sağına geçtim ve adam 1milim ötemden geçerken beni işaret ederek gülüyordu muhtemelen nasılda korktu hahaha gibisinden beyinsizce bir muhabbet dönüyordu

Neyse sonuç olarak allahım ya ıslah et ya yoket..

fyildirok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    ..................

Motosikleti
    Kanuni Breton
    Sinyal verin olm niye vemiyonuz başıma biton bele açtınız işte hala kendime gelemedim :S

CygnusBursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2013
    yol aydınlatması olmayan köy yolu gibi yollarda motosikletimin arkasına yanaşıp uzunları ve yetmiyormuş gibi sis lambalarını acan mahlukatlara sesleniyorum yapmayın böyle önümü göremiyorum
    Düş peşindeysen Düş peşime

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beni sıkıştırmayan kovalamayan koruyup kollayan büüüütüüüüün çorlulu 4 tekerli araç sahiplerine teşekkür ediyorum

yalnııııız geçen yaz beni sağlık mağ. cıkışında önümde iş mak. var ve bütün yoldaki araçlar 30 km hızla ilerlerken arkamdan havalı kornaya basıp benden yol isteyip aklımı alan pek saygıdeğer iğtiyar beyefendi mezardaki ölmüş ananı saygıyla selamlarım(beyazköy minübüsü)
    (ben kuralara uyup sollama yasağı olan yerde konvoy peşinden gidiyorum motorla sağda bankette yok arkadan bana DADADADANNNNN altındaki minibüs fiat 50 nc kamyonetten bozma 80 model minübüs yolda hız yapabilecek yeni bir araç olsa neyse )
    birde belediyenin önünde sola bakaraktan sağa üstüme araç süren dallama evdeki eşini hörmetle selamlarım

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    altınızdaki şeyin çok hızlı gittiğini düşünebilirsiniz taaki bir motosiklete geçilene kadar
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

EnDuRoCu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili araç sürücüsü hanımefendüü abla lütfen sol şerit'i kapatmayalım.
    altı''AT''mış

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Sağ kapısını çamurluğunu seven sıkıştırmasın teperim tepiyorum yani kaportacılar beni çok seviyo bu huyumdan dolayı
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Gt250R
    Herkes içini dökmüş buraya ne güzel :D Ama ben araç sürücülerinin bu siteye girerek zahmet edip bunları okuyacağını sanmıyorum. Eğer sesimi duyan araç sürücüsü varsa aynaya baksın ve sinyal versin
    [B][COLOR="#FF0000"]İnadına 2 Teker:[/COLOR][/B]:thumleft:

Motosikleti
    Honda CBF 150 Siyah
    Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel başlık hemen dolduralım.Çok kibar mesajlar gelmiş bende aynı seviyede devam etmek isterim.

-Sevgili virajda yolcu indirip bindiren minibüs sürücüleri, ananızı avradınızı bu olayı her gördüğümde saygı ile anıyorum.
    -Ayrıca dar bir sokakta hiç yavaşlamadan ve en ufak boşluk da bırakmadan yokmuşum gibi tam gaz üzerime gelen araç sürücüleri, sizin de gelmişinizi geçmişinizi merak ediyorum.Bir ara oturup konuşalım.
    -Sağdan giderken sağdan soldan önüme kırıp yola sapan, şerit değiştiren soyunu sopunu araştırdığım primatlar; sizinle belgesel film çekmek istiyorum.
    -Virajda dönerken arkama yapışan yanıma giren onun bunun evlatları; babanızın kim olduğu belliyse yapmayın böyle şeyler.Babanıza şikayet ederim.Belliyse tabi.

hayy ağzına sağlıkk)

Motosikleti
    Honda XL 200< Mondial 150 MC RoadRacer
    sokaklarda karşı karşıya geldiğimiz araç sürücüleri motor diye üstüme sürüp neden yol vermiyorsunuz terbiyeden yoksun insanlar..
    şahin,doğan,kartal,106 gibi araç süren apaçiler yanıma yaklaşıp son sürat geçip el sallayıp çığlık atan salaklar gücünüz 150 cc ye yetiyor dimi yiyorsa gecsenize büyük motorları
    bugün yol verdiğim abla:
    abla:motorsun sen geçseydin
    ben:buda araç diğilmi
    abla:ha motor ha bisiklet fark etmez
    (motoru üstüne sürme anı :D ) ablanın panikle kaçış anı
    ben: araçmıymış ?
    abla: defooooolll hayvann
    yaptığım kotü bişey ama hak etti
    [B][COLOR="Red"]Roadracer 150 MC[/COLOR][/B]

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    dikkat edin diger araç sürücüleri sizi bi yakalarsam tekerinizi patlatırım ( saygı çerçevesi içinde söylev ) aslında düşüncelerim başka ama saygı,terbiye yine bizde kalsın herzamanki gibi.
    elbet bir gün yakalarız bir köşede O ...... ( boşluğa ne yazmak isterseniz serbest )
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben makam şoförlüğü yapıyorum aman anama sövmeyin ülen... ama bu Kadıköye Bostancı dolmuş şoförleri harbi zopalık..yolcu olarak bindiğimde hepsinin rahatsız olduğunu görüyorum...başpsikopos gibi başpsikopat hepsi..
    kadıköy pendik hattı, gebze harem hattı- 500es halk otobüs şöförlüğü yapan biri olarak daha hiç motorcu tehlikeye sokmadım.... bence herkes önce motorcu sonra şöför olmalı... aynamda sağımda solumda motorcu görünce hemen motorcuya uygun konuma geçiyorum.... ya o ben olsaydım diye....

bu arada sabah kadar taksi sonrasında evde olmak güzel.. arkamda bağıran polis otosu burdan sana sesleniyorum... taksici bekleme yapma ney be kardeşim.... ya dur herkese yaz cezayı çek git yada sadece görüntü olsun diye bağırıp durma.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    Alıntı brein_box adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sokaklarda karşı karşıya geldiğimiz araç sürücüleri motor diye üstüme sürüp neden yol vermiyorsunuz terbiyeden yoksun insanlar..
    şahin,doğan,kartal,106 gibi araç süren apaçiler yanıma yaklaşıp son sürat geçip el sallayıp çığlık atan salaklar gücünüz 150 cc ye yetiyor dimi yiyorsa gecsenize büyük motorları
    bugün yol verdiğim abla:
    abla:motorsun sen geçseydin
    ben:buda araç diğilmi
    abla:ha motor ha bisiklet fark etmez
    (motoru üstüne sürme anı :D ) ablanın panikle kaçış anı
    ben: araçmıymış ?
    abla: defooooolll hayvann
    yaptığım kotü bişey ama hak etti
    Harbi on numara olmuş yaaa....

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    bir gün birini sağlam bir şekilde yamultup, video çekip yayınlamak istiyorum.
    motosiklet kullanmak türkiyede zor.
    olacak olacak...

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    Aynen hele hele de istanbulda...Türkiye'nin her yerinde motoru kaleye alan pek olmuyor malesefff :(

Motosikleti
    Yamaha ybr
    yolda seyir halindeyken 2 metre kadar yaklaşıp, neredeyse bankete düşecek kadar çekildiğim halde geçme zahmetinde bulunmayan umumi yerde doğmuş anneciği belli babacığı 1250 insanlar, hepinizi not alıp iftardan sonra sülalenizdeki hiç bir vatandaşı anmadan geçmiyorum bilesiniz...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)