Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eurasia Moto Bike Expo 23 - 26 Şubat 2017 BEKLENTIM

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DERBI ETX
    Merhabalar

Birçoğunuz gibi bende fuarı bekleyenlerdenim,belki düşük bütçeli bir motor alabilirim.Belki bazılarınız sektörün içinde ve daha çok bilgi sahibi ama ben yinede marka marka beklentilerimi yazacağim.

http://eurasia-moto-bike-expo.tr.mes...3736384860.png

Muhtemel alt kattan giriş yapacağim aksesuarcıları gezeceğim oradan yukarı cıkcacağim.Orta koridorda Kawasaki standında HR2 ile fotograf çekilen gençlerden sıyrılıp z250 veya 300 cc olana bakacağim standın arka tarafında oluyor önde zzr h2 felan olur,oradan Lifan standında gecerim KPT 200 bu sene gelmeyecekmiş tekrar kpr 200 e bakarım gecen sene kırmısızı gelmişti bu sene belki başka renk getirirler ordan ümit bisiklet ile salon 10 a giriş yaparım karşımda asya motor hero yu gorururum karizma r in grenajlısı gelmiş ortalara 3-5 tane serpiştirirler onlara bakarım. Heronun robot motorunu sol arkaya koyarlar.Karşısında KTM ye bakarım forumda bir arkadaş 2017 duke ile ilgili yazısına istinaden 2016 modelleri getireceklerini dusunuyorum yuksek kurdan 2016 ları uygun fiyattan vereceklerını beklıyorum.Ordan ters bir hamle ile arka standtaki benelli ve rks ye bakarım.Belki şaşırtıcı gelecek ama Kuba CR1 s diye bir model cıkartmışlar Bajaj ile başlayan arka tek amortisor furyasına katılmışlar cr1 s yeşil rengiyle karşılasmayı umut ediyorum.Karşısında Yamaha ya gecerim nmax 155 varsa ona bakarım xmax 300 geldiyse ona mutlaka ugrarım fiyatı duyunca sol çaprazdak, Falcon motora kacarım gecen sene çok güzel bir motor getirdiler ama satısa cıkmadılar eski derbi terra lara benzeyen 250 lik ona bakarım tekrar.Arora cg tiplerini görmeye giderim sonra tekrar Suzukiye döner yeni gsx r 125 ve 250 varsa onları incelerim vstrom 250 geldiyse onu hayranlıkla seyrederım.Sonra Kanuni motor standına uğrar Hyosung Motoran standına giderim yine Hyosungları dipte köşede bırakmışlardır önde Indian lar vardır.Supriz yaparlarsa gtr 300 veya 450 lik model getirdilerse en çok orada vakit geçiririm Haojue standına elektrikli kaykay bakmaya gecerim.Haojue den orta koridordan tekrar Arora ve Heroya baka baka diğer salona gecerim.
    Salon 9 a girdiğimde Yuki giderim drag 200 ün yeni kasasına bakarım farı yamaha xj 6 gibi olan bişi getirmişler.Oradan Ducatilere uzaktan bakarım ve koridorun sağından TGB ışıldar gruba gecerim varsa xmotion 300 ler onlara bakarım. Düz deva mederim Honda standına giderim bazılarınız tanır Motobull dan Kadir abi vardı sonra Ktm ye geçti şu an Honda da oradaysa ona uğrarım gelmez ama yine bir umit yeni cb250rr veya forza 125 olursa Honda da 1-2 saat kalırım Kadir abiyle pazarlık eder telefondan kredilere bakarım :D Sonra TVS standına gecer ve o soruyu sorarım " hani tvs 200 mayıs haziran 2016 da satısa cıkcaktı ? " satışa çıkıyoruz derlerse fuar sonrası hafta teslimat yapacaklarını söylerlerse tvs 200 e bir kaç yuz lira kapora verebilirim.Bajaja gider 400 lük gelirse ve fiyat 14500-15500 seviyelerinde olursa TVS deki kaporayı yakabilirim tekrar kredilere bakarım :D veya yeni ns 200 lükle rtr 200 arasında kalırım. BWM VESPA olan koridora prensip için uğrararım.Bianchi eskiden motorda getiriyordu aslında sağlamdı ama tutmadı tekrar motor getirdilerse onlarada uğrarım.

Alt kata iner aksesuarcıları gezerim işime gelen birşey olursa alırım.

Yukarıda yazdıklarımda her yıl fuara ziyaretci olarak katılmamdaki izlenimlerimdir hiç bir marka ile bağlantım yoktur tamamen kullanıcı olarak yorumumdur yapıcı eleştrilere açık biriyim fikirlerinizi önemserim.

Iyi fuarlar
    Salurbey, mitmuallim, fazil ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Güzel, bende cuma çok yakın arkadaşım ve babamla beraber gidiyorum kapılar açılır açılmaz icerdeyim

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    RTR 200 gelecek miymiş ki ?

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Yoğunluğun en az olduğu gün gitmek lazım. Geçen sene terden ve havasızlıktan ölüyordum. Sadece bi motora oturdum versys 1000 fiyatına bakınca moralim bozulmuştu. Motoruyla gideceklere tavsiye bol bol kilit getirin yanınıza yada piranalar o gün orda olurlar kesin.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SYM , Kymco nerde?

SYM wolf 250 artık satılmayacakmış. 10.000 tl 12 taksite bölen bayi var kimse yüzüne bakmıyor. Bu motoru fiyatları cbr 250 ye yakınken alanlar vardı şimdi fark 5.000 tl satılmıyor

AEA küfür değil beddua etmiş galiba

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekipmanlar'da ciddi indirimer oluyor mu ? Yazlık ceketler de mesela

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben mi yanlış hatırlıyorum.Eskiden bu fuar en az 3-5 salon olmuyor muydu?İyicene 2 salona düşmüş.

Motosikleti
    DERBI ETX
    Gecen sene fuarda tanıttılar hatta motobest bayrampaşada test motoru vardı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)