Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni motorum HONDA NSR 125 hakkında bir kaç sorum olucak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eger elinde senin motorun kaliplari varsa ucuza yaptirabilirsun, ama yoksa ve kalip cikarmasi gerekirse pahaliya mal olur, umarim elinde vardir.
    Nereden mi biliyorum, Gilera Gfr125 vardi bende de seneler once. Bende cok aramistim, aradigimla kalmistim, grenajci da da hazir kalip yoktu. Neyse umarim sansin yaver gider.
    Bu arada hayirli olsun, cok zevkli makinadir, heleki exup devreye girip motor uzamaya basladiginda tatli bir tebessum etkisi yapar bünyede (:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    votkalı tanıdığım bir grenaj ustası var..
    kavacıkta...
    bizim cbr600f i ona verecez...
    on numara grenaj tamiri ve boyası yapıyor...
    şeritleri filanda kendi yapıyor...
    gideceğimiz zaman sana burdan haber veririm istersen sende gelir görürsün...

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    grenajın aynısını bulamazsın ama istersen elimde lucasın motoru olan gileranın grenajları hala duruyor fiyatıda kendisine sorabılırsın.
    Motoruna gelince exup ayarları aprilia yada gilera kadar gelişmiş değil nsrlerin o yuzden manuel kullanılıyor.
    Sakın yağsız bırakma makinayı güle gülede kullan
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    öncelikle hayırlı olsun motorun. cbr ı almadan önce çok niyetlendim sahibinden de o makinaya. ingiltere de oturan tanıdıklarım önermişti öyle bi makina oldugunu. eski makina , parça vs göze alamadım ama çok güzel ve çok tatlı kaçan bi makina...

sedef beyaz çok güzel olacaktır eminim ...
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    grenaj yaptırmak zor ve pahalı bir iştir.tamir ettirmek daha ucuz olur.maltepede bana yakın bir arkadaş var grenaj işleri ile uğraşıyor istersen gidip telefonunu alabilirim.
    grenajların çok kötü değilse çelik macunla tamir edip zımparalayıp. karbon desen kaplama yaptırabilirsin.boyadan bile sağlam oluyor
    görüntüde muhteşemwww.desensan.net

Votkalı24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    votkalı tanıdığım bir grenaj ustası var..
    kavacıkta...
    bizim cbr600f i ona verecez...
    on numara grenaj tamiri ve boyası yapıyor...
    şeritleri filanda kendi yapıyor...
    gideceğimiz zaman sana burdan haber veririm istersen sende gelir görürsün...

unnamed eğer gideceğiniz zaman haber verebilirsen gelmek isterim en azından boya ve onarım için bi fiyat almış olurum.

---------- Post added at 13:02 ---------- Previous post was at 13:00 ----------

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    grenajın aynısını bulamazsın ama istersen elimde lucasın motoru olan gileranın grenajları hala duruyor fiyatıda kendisine sorabılırsın.
    Motoruna gelince exup ayarları aprilia yada gilera kadar gelişmiş değil nsrlerin o yuzden manuel kullanılıyor.
    Sakın yağsız bırakma makinayı güle gülede kullan

extrema NSR ye uyarmı peki bu grenajlar?

---------- Post added at 13:05 ---------- Previous post was at 13:02 ----------

Alıntı farcob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    grenaj yaptırmak zor ve pahalı bir iştir.tamir ettirmek daha ucuz olur.maltepede bana yakın bir arkadaş var grenaj işleri ile uğraşıyor istersen gidip telefonunu alabilirim.
    grenajların çok kötü değilse çelik macunla tamir edip zımparalayıp. karbon desen kaplama yaptırabilirsin.boyadan bile sağlam oluyor
    görüntüde muhteşemwww.desensan.net
    Karbon kaplatmak aklıma çok yatıyor acnak fiyatı ve ruhsata işletme konusunda hiç bi fikrim yok ruhsata işletirken sıkıntı olmasın?
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı CygnusBursa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [url]
    bende 1 tane buldum ybr yi satıp alsammı diye düşünüyorum
    ahaaaa bi tane buldum satmayı düşünürsen ybr ni görüşelim.
    16 BH 631

CygnusBursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2013
    Alıntı 151rsfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahaaaa bi tane buldum satmayı düşünürsen ybr ni görüşelim.
    hayaller suya düştü dostum Ybr ye devam sana ben bi kaç motosiklet önermiştim bakmadınmı onlara
    Düş peşindeysen Düş peşime

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Arkadaşlar motordaki bazı parçaları değiştireceğim yanlız parçaları sadece ebayda mevcut eğer sipariş vermek istesem ordan güvenli bi şekilde elimde olurmu ve ne kadar sürer gelmesi?
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    güncel.....

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    istanbul şirinevler ulu camisinin arkasında umut motor var çıkmalık 2.el racing grenajları var ismi kadir usta ordan bulabilirsen ucuza

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)