Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ampul tercihim için yardım edermisiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Arkadaşlar motorum füme yamaha ybr esd .. moturuma beyaz ampul takmak istiyorum.Sizin öneriniz ne olur? üstünde şu an philips 35 w ampul var bu ayarda iyi bir ampul takmak istiyorum.. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    uygun nightbreaker bulursan alabilirsin kullananlar memnun
    İkincilik kaybedenler içindir...

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    xenon dusunmezmısınız h4-3 8000k ?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    farın içini erittiğini söylüyorlar ama tabiki tam olarak bilimiyorum.. siz daha iyi bilirsiniz.. bi de izmitte bunu montedebilen var mı acaba

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Xenon tercih edersen eğer iyi bir usta bulup taktırmalısın yoksa işin çok zor. Ayrıca mercek kullanabilirsen mercek kullan.

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    farın içini erittiğini söylüyorlar ama tabiki tam olarak bilimiyorum.. siz daha iyi bilirsiniz.. bi de izmitte bunu montedebilen var mı acaba
    ızmıtte o xenonu monte edebılcek kısıyı tanıyorum oda sen oluyorsun . forumda cok arkadasa yardım ettım bu kondua coguda cokda guzel takdı. evet ıcını erıtıyor ama neden onuda belırtıyım. adam sabahın 10unda xenonu bı acıyor aksam 8e kadar farlar acık gezıyor neden far acık dıyorum . gorenın gozune guzel gozukuyo bırak acık kalsın sankı elektrık faturasımı gelcek dıo . oysa havanın kararmasıyla acılsa cokda zararı olmayacak.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben olsam8000 k zenon takarım h4,,,
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben olsam8000 k zenon takarım h4,,,
    işi bilen adamın tavsiyesi =))))) bak ramçonun son tvsiyeleri yakında asker olacak =)

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    xenondan ziyade beyaz ampul arıyorum.. osram var galiba iyi olarak

Motosikleti
    xenondan ziyade beyaz ampul arıyorum.. osram var galiba iyi olarak
    osram ampül iyi ama beyaz ampüller çok güzel aydınlatmaz.. özellikle yağmurlu ve sisli havada hiç işe yaramaz..orjinal ampül sarıya dönük yanar.. daha iyi aydınlatır... uzun yol araçları hep sarı şapka veya sarı sis takarlar..sebebi yağmur ve siste daha iyi görmek... bak tecrübeye tabidir... bu arada 6000 k zenonda işe yaramaz... aynı zamanda 8000 k nın üstüde.. yarar ama 8000 k en güzel ve en işlevsel olanıdır..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam sabahın 10unda xenonu bı acıyor aksam 8e kadar farlar acık gezıyor neden far acık dıyorum . gorenın gozune guzel gozukuyo bırak acık kalsın sankı elektrık faturasımı gelcek dıo . oysa havanın kararmasıyla acılsa cokda zararı olmayacak.
    Olması gereken budur. Motosiklette farlar havanın kararmasıyla değil kontağın açılmasıyla yanması gerekir aslında.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    xenon farımın içini eritirse o zaman bende eririm.. şaka bi yana zaten yağmurlu ve sisli havalarda motor kullanmıyorum şu an üstünde olan ampul kadar iyi bi ampul arıyorum..nereden depreşti derseniz bugün karamürsel gezisi vardı ve karşıdan esd beyaz farları açmış geliyordu.. hemen bende takmalıyım dedim.. harika duruyordu

Motosikleti
    xenon farımın içini eritirse o zaman bende eririm.. şaka bi yana zaten yağmurlu ve sisli havalarda motor kullanmıyorum şu an üstünde olan ampul kadar iyi bi ampul arıyorum..nereden depreşti derseniz bugün karamürsel gezisi vardı ve karşıdan esd beyaz farları açmış geliyordu.. hemen bende takmalıyım dedim.. harika duruyordu
    bak ben ve çevremde en az 15 motor zenonlu... bunların montajını ben yaptım..hiç birinin farının içi erimedi... sattığım zenonların biri metehanda.... diyeri unige de .... yani ben olsam takmam beyaz ampül... ama tercih meselesi.. alacağın ampül ün 35 wat olmasına dikkat et.. yoksa o çokvdiğin farın içi eriyecektir.. yada elektirik tesssisatın.. bazıları git otosanayiden al derler onlar 55 wat , yani alma......

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sende benim gibi düşünüyosun, sizinkilerin ampulü nasıl tırnaklımı, bende tırnaklı 55w osram veya philips düşünüyorum tasa zararı olurmu tek endişem bu.
    osram gayet iyi 20-30 tl civarı, philips ler var biraz daha pahalı
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olması gereken budur. Motosiklette farlar havanın kararmasıyla değil kontağın açılmasıyla yanması gerekir aslında.
    pekı sebebını acıklaman mumkun mu ? madem bılmıyorum en azından ogreneyım .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)