Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoru bağlamak için köpek zinciri!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cb125R
    Kilit konusunu otoparka koymama rağmen bir türlü çözemedim.. yok dışarı gidince ne yapacağım millet ağaca bağlıyor ben nereye bağlayacağım diye surekli kilit araştırdım daha doğrusu sele altına sığabilecek bir zincir!
    internette dolanırken zincir diye aratınca köpek bağlamak ıcın olan zincirleri buldum gittim araştırdım
    petshopun tekine gittim 15 tlye zincir aldım

eve geldim bu zinciri keserler denilince geri gittim 30 tl verip kalın zincir aldım ...
    buda bi işe yaramaz dedi evdekiler ve sinirlendim

aldığım disk kilidinin anahtarlarını kaybettim bu konuda ne yapabilirim herhangi bir disk kilidi anahtarı nerden edinebilirim ve bu edindiğim anahtar benim disk kilidini açarmı??
    bu zincir için ne diyrosunuz arkadaşlar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    motosiklet ekipmanı satan mağazalarda kesmeye karşı dayanıklı kilitler var onlardan alabilirsin
    İkincilik kaybedenler içindir...

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    o köpek bir sinirlensin zincir falan kalmaz incecik birşey o. birde motor bağlıcam diyosun.

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Şaka gibi bir konu )
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bu zinciri makas yardımıyla kolaylıkla keserler. motosiklet için tasarlanmış bir şey olmalı. nalbura zincir almaya gittiğimde serçe parmak kalınlığındaki zinciri makas ile "kıt" diye zorlanmadan kesmişti.

disk kilidine göre anahtar bulabileceğinizi de sanmıyorum. çoğunun anahtarları kendine özgü üretiliyor. garip şekilleri var.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Köpeğini bağlamak için de masterlock zincir kilit alırsan bu iş tamamdır

oz.07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S gitti
    Bence sen bi köpek al, zincirin bi ucunu köpeğe, diğer ucunu motora tak daha güvenli olur
    Köpek tasmalarında kullanılan hiç bir zincir motorunuzu korumaz. Zira bir çok büyük ırk köpek bu tasmaları-zincirleri canları istediği an parçalayabilmekte. Herhangi bir insanında bu köpekler kadar güçlü olduğunu düşünürsek, sağlamca asılarak bile koparabiliriz o zinciri
    En iyisi, motosiklet aksesuarları satan bi yerden, amaca uygun tasarlanmış bir kilit almak olacaktır. Antin kuntin arayışlara gerenkk yok

---------- Post added at 14:58 ---------- Previous post was at 14:55 ----------

Bu arada, köpekte güzelmiş hee

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    banada kızmayın ama cidden sağlam bişi değil

Motosikletler için üzeri kalın sert plastik kaplamalı ve kalın zincirli biraz sıra dışı anahtarlı bir kilit çok daha sağlıklı olur

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    komik ama gerçek olduğu için cevaplıyorum.

illa ekonomik ve sağlam bir zincir almak istiyorsan yapı marketlerden birine git 2 m. izolasyonlu bir zincir kestir bir de asma kilit taktın mı senin iş tamam ,

köğeğin bile isterse koparabileceği bir zinciri insan görünümündeki köpekler dişiyle sökerler....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

murat0642 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abiler dogru söylüyosunuz bu işler köpek zinciriyle olacak işler degilde köpeklerle insanları bir tutmayın .
    köpek koparıyo insan kesin koparır die bişi yok . sokak köpeginin gücü bile yeri geldiginde insandan daha güclü .
    bi cins ırk köpegin gücüyle hangınızın gücü bir allah aşkına . Biraz mantık . ama haklısınız o zincirle olmaz.
    EcelE GitmeK CoK KolaY , SevdiğinE GiT SeN Yava$ Yava$...!!!

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    kesılmeyen kılıt yok makasla o nedenle cok kasma al bişe tak
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Karaköy'de(İst) tekne zinciri satan nalburlar var. Oradan galvaniz kaplamalı 2m.Kalın zincir al. Sana zinciri vermek için koca makasla kesecekler. Kalın zincir kolay kesilmiyor. Ayrıca deniz teknelerinde kullanılan galvanizli olanları pas kir yapmıyor. Sonra bisikletçiye gidip 1 adet kalın tip lastik içi al. Zincire lastiği geçir. Daha sonra en kaliteli ve sağlamından asma kilit al. Bir yere bağlamak konusunda daha sağlamını ben bilmiyorum. Yalnız motorla beraber taşıyacaksan ekstradan 4 kg.lık bir yük oluyor. Güvenliğe önem veriyorsan bu yüke katlanacaksın.

Motosikleti
    cb125R
    kopek zıncırıne ıhtıyacı oılan arekadasa satabılırım:D
    gercekten vazgectım kıtlemıyorum :D

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    o köpeği motora bağlarsan daha iyi sonuç alabilirsin
    bu kawasaki bir başka dostummm

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    köpek zinciriyle motor bağlanmaz köpek bile bağlanmaz ya neyse (bizim haydut 3. tasmayı kopardıktan sonra kanaat getirdim) motosiklet mağasından alacağın sağlam bir halat kilitle motora köpek bağla daha garanti olur gözün arkada kalmasın
    Ninja

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)