Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangi motorla başlamalıyım sorularına itafen...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 600F
    Altın elbiseli adam'ın başlangıç motoru seçimi ile gayet güzel halk ağzı anlatımıyla şu videosunu izledim dün ve çok hoşuma gitti... hem bilgilendirici hem de karizmatik herif yani akla yatıyo söyledikleri... herkesin kendine göre doğruları var aslında ama yeni başlayacak arkadaşların sorularını sabit bir cevaba bağlamak adına şu videoyu "sabit" bir konu başlığı içine koyup oraya yönlendirsek?? nasıl olur?

link aşağıda...

http://www.youtube.com/watch?v=Hvunr0meJt0

benden bir öneri... muhtemelen forumda açılan başlıklar 3'te bir azalır hem böylece de

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

video kesinlikle çok iyi ama özel eğitimlerle üst düzey motor sürülmezmi?

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    alabildiğine paylaşalım bu videoyu. berkan gene çok güzel anlatmış.
    What goes around, Comes back arround...

Motosikleti
    CBR 600F
    paylaşmakla beraber dediğim gibi moderatör arkadaşlar el atıp sabit konu haline getirirse insanların konu açmadan önce ilk baktığı yer haline gelir en azından

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EmreAcar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video kesinlikle çok iyi ama özel eğitimlerle üst düzey motor sürülmezmi?
    Bana kalırsa genede ufak cc li bir motosikletle başlayıp uzun süre tecrübe edinip alıştıkdan sonra kademe kademe geçiş en mantıklısı

Nedenine gelince sonuçta profesyonel eğitimi pistte yapıyorsunuz ve genelde o parkurun hangi zorluklarla olacağını bildiğinizden kendinizi hazırlamış şekilde başlıyorsunuz ancak trafikde böyle bir durum söz konusu değil girdiğiniz virajın 5 metre ötesinde bir çukur yada kum birikintisi olup olmadığı büyük bir soru işareti evet sonuçta eğitim ve teknik bilgi ve bunları pratik edecek bir kursa gitmek de önemli ama trafikde kullanmakda bi o kadar önemli

Konuya gelince başlığın sabitlenmesi hem bizim için hemde yeni başlayanlar için iyi olur aynı sorulara cevap vermekden sıkılıyoruz sonra bize kızıyorlar bilmem kaç kişi bakmış bi cevap yazmamışlar diye

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Güzel ve eğitici bir video olmuş.Yeni başlamaya niyeti olanların kulak vermesi tavsiye edilir.

Çaktırmadan birşey söyledi.İlk motorunuz dandik 2. el birşey olsun dedi.Bana kalırsa haklıda.0 pahalı makine ile bence başlanmaz.Ben 0 aldım ama çinli aldım ve birçok şey öğretti bana.Millet alıyor 0 motosiklet, öğreneceğim diye motorun canını çıkarıyor sonra 2. el satıyor dağılmış motosikleti.

Can benim canım başlarım 600'lük aletle sizene diyebilirsiniz.Can senin canın ama senin bir hatanda başkalarının canınıda tehlikeye atabilirsin.İşte bu yüzden senin 600'lükle başlayıp başlamaman bizi ilgilendirir.

Lütfen motosiklete hevesi olanların yeni başlayacaklar bu videoyu izlediyse dikkate alsınlar.Herkes aynı şeyi söylüyorsa o herkesin bildiği birşey var demektir.

-eren- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Değişik bir sl 150

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)