Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

SS kullanıp, hız sınırlarına uyan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlışın var, düzeltelim.
    Şehiriçi kullanım için uygun değiller, anında 104 derecelere çıkıveriyorlar.
    1200GS hız için yapılmış bir motosiklet değil.
    İkisini karşılaştıman da bir başka yanlış.
    DOSTUM KATILIYORUM ONU DİYEN ARKADAŞA ŞU CEVABI VERMEK İSTİYORUM ÖMRÜ BOYUNCA BMW Yİ ARAŞTIRAN İNCİĞİNİ CİNCİĞİNI BİLEN AMA PLATONİK AŞKIYLAN YAŞIYAN BİRİ OLARAK PEKİ 1200GSİN YAPTIKLARINI ARAZİDE YAPABİLİYORMU..YANİ DEMEK İSTEDĞİM ŞU 1200GS ZENGİN.AMA YERİNDE GELDİĞİNDE FAKİR OLACAK KADAR GÜZEL ÖZELLİKLERE SAHİP..AÇIKLAMAM YETERLİ OLMUŞTUR UMARIM..
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Plaka yoktur ss motosikletlerde ağırlık yapar, motor arkaya basar, çabuk tekere gelir onun için sökülür plakalar.bkz: ben
    bunu unutmuş arkadaşlar
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Selam arkadaşlar allahtan ben ss kullanmıyorum....Cidden ss kulanmak sıkıntılı bir iş yolda rahat bırakmazlar gazlasan bir dert gazlamasan bir dert herkes size apaçi gözüyle bakabilir vs.....Grup sürüşüne mecburen gazlarsınız vay efendim yardıra yardıra gitti grubu bozdu vs....dahasını yazmıyorum.....nedir bu ss cilerin çektiği....

Bmw cift silindir makinalar tam keyif makinaları......
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Eğer konu başlığını gerçekleyen SS çi varsa ( ki zannetmiyorum ) hele hele bu insan, o saçma sapan egzoz zımbırtılarından taktırıp milletin kulakları ile ilişkiye girmiyorsa işte o kişiye helal olsun der alnından öperim. Gel gelelim bu bir ideadır, böyle birşey yok-tur. SS ler pistlerde kullanılmalıdır, yollarda değil. Bana kalsa eğer, yani böyle birşeye yetkim olsa TC sınırları içerisine SS motosiklet girişini yasaklardım, 20 sene sonra da kafamız rahat olurdu, ne apaçisi olurdu ne durmadan kaza haberleri çıkardı. He bu demek değildir ki tüm SS çiler apaçidir bence %99.9 u apaçidir ve eminim ki siz %0.1 lik kesimdensiniz.

Kimse kişisel algılamasın ne yazık ki benim fikrime göre genel durum budur.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DOSTUM KATILIYORUM ONU DİYEN ARKADAŞA ŞU CEVABI VERMEK İSTİYORUM ÖMRÜ BOYUNCA BMW Yİ ARAŞTIRAN İNCİĞİNİ CİNCİĞİNI BİLEN AMA PLATONİK AŞKIYLAN YAŞIYAN BİRİ OLARAK PEKİ 1200GSİN YAPTIKLARINI ARAZİDE YAPABİLİYORMU..YANİ DEMEK İSTEDĞİM ŞU 1200GS ZENGİN.AMA YERİNDE GELDİĞİNDE FAKİR OLACAK KADAR GÜZEL ÖZELLİKLERE SAHİP..AÇIKLAMAM YETERLİ OLMUŞTUR UMARIM..
    1200gs ile karsılastırmamın sebebi motorun hava sogutmalı olmasından dolayıdır hic bir sekilde sınıflarını karsılastırmadım bir sonraki cevabımda sebebinide yazdım umarım anlatabilmisimdir bu arada forumlarda buyuk yazı karsındakine bagırmak anlamına gelir umarım biliyorsundur

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Belki safkan SS değil ama 3 senedir CBR600f kullanıyorum. 60cc 4 silindirli 109 hp gücünde bir makine. Motoru gündelik kullanırım sadece pazarları otobana çıkıp gazlamak için değil. şehir içi iş harici(kıyafet sorunu nedenityle) gitmem gereken, sinema, lokanta,arkadaş ziyareti vs. aklınıza neresi gelirse motorumla giderim, şehir dışı gezilerim çok olur, yazın tatile motorla giderim.
    şehir içi hız limiti dediğiniz 50 km/h süratse uymam. Çünkü Ankara'da yaşıyorum. Elbette ara sokaklarda yoğun trafikte sürat yapmam ama bu tür kısa mesafelerde 30 km/h süratle gittiniz diye de motorunuz bozulmaz. Eğer motoru tanıyan bir sürücüsyseniz harareti kontrol altında tutarsınız. Her ne kadar şehir içi sayılsa da 3-4 şeritli bulvarlarda ana arterlerde de her zaman akan trafik hızından bir miktar daha hızlı giderim. Performans egzosum var ve hatırı sayılır bir ses çıkarıyor bunun farkında olduğum için ana arterlerde gaz açar o sesşn keyfini yaşaqrım ama gece vakti ara sokaklardan geçerken debriyaj çekip rölantide giderim.
    Kaldı ki bu benim yaptığımı 1000cc SS ile yapan arkadaşlarım da var. Rahatsızlıklarını kendileri yaşıyorlar ama bu türü sevdikleri için mutlular.
    Sözün özü istedikten sonra her tür motosikletle şehir içinde de şehir dışında da yaşanır, keyfi sürülür.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Yoğun trafikte sıkışıp adım adım veya 20-30 km gibi düşük hızla ilerlemeye çalışan bir SS kadar komik görüntü var mı?
    O burun üstü yere düşmemek için gidona tutunuyormuş gibi ve popo havaya dikilmiş pozisyon hız ve atraksiyon içindir kardeşim
    Düşük hızlarda komik oluyor

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Radar ve kameralrın olduğu yerlerde ve trafik içinde uyuyorum
    HONDACBR125RAPRİLİARS125YAMAHAR6

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)