Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anadolu Yakası, Kurye işi arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Anadolu yakası kartal maltepe civarı kurye işi arıyorum.Ehliyet var saten CBF 150 motorumda var kendi motorumla olursa para açısından daha iyi olur benim için.Ama gıda sektöründe istemiyorum saten gıda sektöründe çalışıyorum bu işten usandım artık milletle uğraşmaktan o yüzden Benim yolum uzun olsun yağmur dolu farketmez karşıya olsun kocaeliye olsun gider gelirim ama gıda işi olmasın.benim vaktim günde 50 kişiyle uğraşmakla değil de yollarda geçsin istiyorum. Ben domino's da çalışıyorum aldığım para 950 lira ama yetmiyor. hem kendi motorumla olursa hemde sağlam bir yer olursa en azından cebimize düzgün para girer biraz.Hani madem bu işi yapıyoruz bunun rezilliğini çekiyoruz bari adam gibi çekelimde cebimize birşeyler girsin hiç yoksa. Eğer bildiğiniz tanıdığınız parası sağlam bi iş varsa yardımlarınızı bekliyorum. Şu ramazan ayında bol bol hayır duası alırsınız arkadaşlar. saatlere gelince öğlen 1 den sonra akşamda sınır yok gece 2 ye 3 e kadar yolu var.Şimdiden teşekkür ederim okuyup vaktinizi ayırdığınız için.

Bu arada ben 1 senedir domino's da çalışıyorum ve ordaki işimide sitedeki arkadaşların tavsiyesi üzerine buldum Allah razı olsun o zamanda yardımcı olan arkadaşlardan
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...[COLOR="Red"][B][B][/B][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Hayırlı olsun bakalım aradığını bulman dileğiyle iyi forumlar arkadaşım .
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

mrb 0542 338 38 58 ara bi konuşalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:34 ----------

slm kurye işi moto kurye yaparsan ara bi konuşalım 0542 338 38 58

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)