Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlk defa düştü.

Motovento
    REKLAM ALANI
    syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim geçmiş olsun...
    elbet ki birşeyler olacak...
    şükret sen üzerinde yokken düşmüş...
    en kötüsü bu olsun...
    İnşallah abi. Olacağı varmış diyorum bende yine ucuz kurtulduk 2 tane çiziğin hesabını yapıcak değilim. Benimle mezarada gelicek hali yok. Bu sene acemiliği atalım hayırlısıyla ya ybr topiğine dahil olucam yada hyosung. Hayırlısı artık.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    inş. beklerim kardeşim...
    olmadı benim ybr yi veririz sana(:

Motosikleti
    inş. beklerim kardeşim...
    olmadı benim ybr yi veririz sana(:
    Anlaşırsak neden olmasın. Zc'ye baktığın gibi bakarsan motoruna görmeden telefondan yaparız pazarlığımızı. Satarsan haberim olsun abi.

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Ben de öyleydim sinirden ağladığımı dahi bilirim takmamalısın olan olur hayat yine devam eder
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Aynen banada oldu hocam geçmiş olsun çok zor biliyorum fakat biraz yenilik yapmaya çalış ufak oynamalar ozaman düzeldiğini hissedeceksin
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    Alıntı BurakASLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de öyleydim sinirden ağladığımı dahi bilirim takmamalısın olan olur hayat yine devam eder
    Öyle tabi. Artık yapılacak birşey yok.

---------- Post added at 01:58 ---------- Previous post was at 01:54 ----------

Alıntı Hedef_Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen banada oldu hocam geçmiş olsun çok zor biliyorum fakat biraz yenilik yapmaya çalış ufak oynamalar ozaman düzeldiğini hissedeceksin
    Sağolasın. Yapıcaz ya bişeyler azcık değişiklik her zaman iyidir.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaşırsak neden olmasın. Zc'ye baktığın gibi bakarsan motoruna görmeden telefondan yaparız pazarlığımızı. Satarsan haberim olsun abi.
    zc yi biliyormusun sen(:
    inan kardeşim ona baktığım gibi bakıyorum bu keratayada..
    seneye bu zamanlar satacağım nasipse...
    gsr filan düşüncem....

Motosikleti
    honda cbf 150
    kardes, benim motor daha 400 km deyken 19+1 transit yapıştırdı bana. gidon yamuldu, koruma demirleri motorun büyük hasar almasını engelledi. benim sol ayak bileği davul gibi oldu, sol kol dirsekten bileğe kadar V şeklinde sağlam bi sıyrık aldı. 2 gün motora binerken hakikaten yusufladım. motora karsı da bi soğukluk oldu bende. sonra gittim gidonu değiştirdim. hiç bişey kalmadı o soğukluktan. hala hastayım motoruma

yani geçer o moral bozukluğu, sıkkınlık. zaten motorun üzerinde de değilmişsin. takma kafana.

Motosikleti
    zc yi biliyormusun sen(:
    inan kardeşim ona baktığım gibi bakıyorum bu keratayada..
    seneye bu zamanlar satacağım nasipse...
    gsr filan düşüncem....
    Bilmez miyiz abi. Senin zc emsalsizdi. O sıralar forumda pek yazamıyordum ama takip ediyordum sürekli. Ben o motorun son halinide gördüm. Yazık olmuş. Bende seneye bu zamanlar düşünüyorum. Kısmet yine. Benimkini satmam lazım. Gerçi satarız onu babamın arkadaşları çok beğeniyor. Veririz birine kurtuluruz

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    hocam öncelikle geçmiş olsun
    keşke pideleri koltuğun altına bırakmasaydın ben cok gunah olduguna ınanıyorum :(

Motosikleti
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam öncelikle geçmiş olsun
    keşke pideleri koltuğun altına bırakmasaydın ben cok gunah olduguna ınanıyorum :(
    Öyle abi ama koyucak yer yok. Ahtapot filelerden almam lazım ama alamadım hala. Dediğin doğru. Babamda sürekli koyma onu oraya diyor ama alayım yarın bir tane.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle abi ama koyucak yer yok. Ahtapot filelerden almam lazım ama alamadım hala. Dediğin doğru. Babamda sürekli koyma onu oraya diyor ama alayım yarın bir tane.
    walla abı amacım burda dın hocalıgı yapmak vs degıl. fakat bazı gercekler vardır Kuran-ı Kerim ve Ekmek gibi şeyleri bel altından aşşğıda asla tutmam ve koltuk altına koymam . bazı seylerden cok korkarım anlayacagın =)))))))

Motosikleti
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla abı amacım burda dın hocalıgı yapmak vs degıl. fakat bazı gercekler vardır Kuran-ı Kerim ve Ekmek gibi şeyleri bel altından aşşğıda asla tutmam ve koltuk altına koymam . bazı seylerden cok korkarım anlayacagın =)))))))
    Haklısın. Ahtapot alıp arkaya sabitlemek lazım. Dedigin gibi koltuk altında durması zararlı olabilir

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun takma kafana 125zn ler tospa gibi düşerler ve yan ayakları çok sakattır hiç kullanmamanı tavsiye ederim belkide 5-6defa düşürmüşümdür benim eski motoru,sert rüzgarda pat diye devriliyor ama hiçbişeyide kırılmazdı keratanın ya şimdi bi devirdiğim zaman sinyal, manet,vites pedalı garanti gidiyo... biraz daha şanssızsam gidon ve basamaklar.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun..........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Canasil07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER6N -YAMAHA BWS 125
    Gecmis olsun dostum benimde sifir aldığım motorumu 3 gün devirdim Cok canım sıkıldı üzüldüm ama nazarliktir yapacak bisey yok deyip kaldırıp devam ettim binmeye yeterki Allahım bundan kötüsünü vermesin insana Âmin.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Tecrübeler böyle oluşuyor geçmiş olsun kardeşim.....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun takma kafana 125zn ler tospa gibi düşerler ve yan ayakları çok sakattır hiç kullanmamanı tavsiye ederim belkide 5-6defa düşürmüşümdür benim eski motoru,sert rüzgarda pat diye devriliyor ama hiçbişeyide kırılmazdı keratanın ya şimdi bi devirdiğim zaman sinyal, manet,vites pedalı garanti gidiyo... biraz daha şanssızsam gidon ve basamaklar.
    Öyle zaten sol grenajın üstünde sallandı motor sağa sola. Düşüp kalmadı. Artık yan basamağı kullanmıyorum hiç güvenmem artık ona.

---------- Post added at 13:04 ---------- Previous post was at 13:02 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun..........
    Sağolasın abi.

---------- Post added at 13:08 ---------- Previous post was at 13:04 ----------

Alıntı Canasil07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun dostum benimde sifir aldığım motorumu 3 gün devirdim Cok canım sıkıldı üzüldüm ama nazarliktir yapacak bisey yok deyip kaldırıp devam ettim binmeye yeterki Allahım bundan kötüsünü vermesin insana Âmin.
    İnşallah abi. Öyle nazarlık oldu zaten. Bende ne kadar üzülsemde binicem yani. Akşama doğru yıkayıp pasta cila yapıcam içime sinmezse rutuşta yaparım.

---------- Post added at 13:10 ---------- Previous post was at 13:08 ----------

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübeler böyle oluşuyor geçmiş olsun kardeşim.....
    Çok sağol abi düşe kalka öğrenirsin derler ya aynen öyle. Ben şükrediyorum sadece motor devrildi. En büyük sıkıntım bu olsun diyorum. Nabalım olucak bunlar yaşanılacakmış yaşandı artık ders çıkarmamız lazım mesela yan ayaklığı kullanmıycam artık gerek yok orta sehpaya alırım. En azından kafam rahat olur.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)