Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çıkartma-STİCKER

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    arora ks 150-23 Sarı :)
    merhaba arkadaşlar MT olarak amblemimiz var fakat hiç bi yerde çıkartma v.s. göremedim acaba yoksa bastırma v.s. şansımız varmıdır ADMİN'e sesleniyorum burdan ve başbakana

---------- Post added at 15:15 ---------- Previous post was at 13:43 ----------

cevap ?__??
    Hızlı Yaşa Genç Öl Cesedin Yakışıklı Olsn...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı baris4444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar MT olarak amblemimiz var fakat hiç bi yerde çıkartma v.s. göremedim acaba yoksa bastırma v.s. şansımız varmıdır ADMİN'e sesleniyorum burdan ve başbakana

---------- Post added at 15:15 ---------- Previous post was at 13:43 ----------

cevap ?__??
    Önceleri bazı toplantılarda dağıtılıyordu sanırım ama şimdi durum ne bilmiyorum...

Site yöneticilerin çabuk görmesi için, öneri-şikayet bölümüne açabilirdin konuyu ya da daha ilgi çekici bir başlık işini görür...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    arora ks 150-23 Sarı :)
    teşekkürler
    Hızlı Yaşa Genç Öl Cesedin Yakışıklı Olsn...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amblemimiz kısa bir süre önce yenilendi.
    Bununla alakalı olarak da yeni amblemimizin stickerları yakın zamanda bastırılıp üyelerimize dağıtılacak bununla ilgili çalışmamız sürüyor.

Daha önce de benzer başlıklar açıldığı ve cevabını aldığınız için başlığınızı kilitliyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)