Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bayıı fıyatta ıskonto yaptı ama ben suphelendım

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrahcanyayli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim history
    selam arkadaslar tecrubelı arkadaslara bı sorum var... bı bayıde bı model beyendım bı tane vardı onun da rengını begenmedım getırtırmısın baska rengını dedım o da bana bunu alırsan 350 mılyon ıskonto yaparım ama yenı getırırsrm bu fıyattan vermek zorundayım dedı acaba bu motor daha once satıldı da bı problemı vardı da gerı mı ıyade ettıler sımdı adam caktırmadan elınden mı cıkarmak ıstıyo bılmem anlatabıldım mı goruslerınızı beklıyorum cunku bu gun yarın alcam o aletı bı durum varsa uyandırın benı tesekkur ederım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    marka ne ?model ne? çin falan sa olabılır bi pislik .
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    daelim history
    ya sımdı benım nıckım kendı adım ya yarın almaya gıtcem bıde bayıı okurmus bı pıslık te dusunmezmıs ayıp olmasın dıye yazmadıydım ama marka daelim

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    belki her şekilde kurtarıyordur da uğraşmak istememiştir elindeki malı satmak istemiş olabilir
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Motosikleti
    daelim history
    of ya yarın verıp parayı alcam ıcıme kurt dustu

yamahaybr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emrah arkadasim bunun nedeni hersey olabilir, satici paraya sıkışmış olabilir, musteri kacirmamak icin yapiyor olabilir, tabi bir de senin dedigin durum olabilir

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya git başka bayiden al sende içinde bi huzursuzluk varsa alma derim ben ....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    elindeki malden kurtulmak olabilir maksadı

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı emrahcanyayli adlı üyeden alıntı
    selam arkadaslar tecrubelı arkadaslara bı sorum var... bı bayıde bı model beyendım bı tane vardı onun da rengını begenmedım getırtırmısın baska rengını dedım o da bana bunu alırsan 350 mılyon ıskonto yaparım ama yenı getırırsrm bu fıyattan vermek zorundayım dedı acaba bu motor daha once satıldı da bı problemı vardı da gerı mı ıyade ettıler sımdı adam caktırmadan elınden mı cıkarmak ıstıyo bılmem anlatabıldım mı goruslerınızı beklıyorum cunku bu gun yarın alcam o aletı bı durum varsa uyandırın benı tesekkur ederım
    Satılan motorun trafiğe çıkması için ruhsatı çıkması gerekir. O durumda da ruhsat değişikliği yapılır, yeni ruhsat çıkmaz yani. Kafan rahat olsun o konuda...

Diğer yandan araçta nefaset varsa (ufak tefek çizik vs.) onlar sana söylenir de indirim yapılır. Ben de otomotiv sektöründeyim, yeşil bir mercedes düşün, diğer yanda da gümüş rengi. Hangisi kolay satılır? Güöüş olan tabi ki. Bu durumda stok yaşı büyüdüğünde yeşili satmak için elinden gelen indirimi yaparsın. Çünkü her ay-yıl sonu bayiler arasında araçların stok yaşları hesaplanır bu da bayi kar marjını etkiler. Amaç bu olabilir, ancak herhangi bir çiziği var mı bak (taşınırken falan olmuş olabilir).
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Pro nun açıklaması çok çok yeterli. Motorda herhangi bir sorun yoktur sanmam, olay tamamen elinde olan malı satmak isteyen esnaf psikolojisi.

Ama renk içine sinmediyse alma derim, 350 YTL için beğenmediğin bir motora binmek mantıklı olmaz.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    evet, satılmış olsa trafikten belli olur hemen zaten.ufak bir inceleme yapabilirsin sen de.bence de elinden çıkarmak yada ufak tefek çizik gibi durumlardan ucuza vermek istiyor olabilir.Aya söylede bir durum var açıkçası.bayiye motor geldiği zaman yapılan kontrollerde motorda bir sorun olmuş olabilir ve sonradan bu tamir ettirilmiştir.bu yada benzer sebepten de motor uzun süre yatmış olabilir.bunlara dikkat edersen bence bir sorun olmaz.
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    belki 2005 modeldir
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı emrahcanyayli adlı üyeden alıntı
    of ya yarın verıp parayı alcam ıcıme kurt dustu
    alma o zaman ya alla alla başka yere gitt
    kafana silah mı dayadılar töbe töbeee!!!!
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    arkadaşım bir marka yaz bir şey yaz adamı hasta etme yaww

doktor yok zaten!
    itina ile kaza yapılır

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı
    Satılan motorun trafiğe çıkması için ruhsatı çıkması gerekir. O durumda da ruhsat değişikliği yapılır, yeni ruhsat çıkmaz yani. Kafan rahat olsun o konuda...
    Hehehe Promethecim, sen öylemi sanıyorsun ?
    Arkadaşın yeri belli değil. Güzel yurdumun birçok yerinde motor satılıyor, aylarca yıllarca kullanılıyor da ne ruhsat çıkıyor ne bişey...
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    daelim history
    tamamdır arkadaslar sorunu soyle cozdum Genc motoya gıttım Pıaggıo bayısıdır bılen bılır oradakı Genç arkadasım saolsun yardım etti daha onceden tanısıklıgımız vardı tanıdık bı bayıye yonlendırdı orası da bakırkoyde tekay motor saolsun acayıp ılgılıler cok babacan bı abı 100 ytl daha ıskonto yaptı bı de oglu da bı muzısyen arkadasımız cıktı yanı anlayacagınız tesadufler silsilesı32 kısım tekmılıbırden durun anlatmak ıstıyorum cok garıp

Motosikleti
    daelim history
    tesadufler sılsılesı
    1.bu gun beyoglunda ulan tehlıkelı mıdır ah tırsıyom dıye dusunurken(malum ılk motorum) tepeden asagıya sangırt dıye sokak lambası dustu ıkı sn gec adım atsaydım tam kafamın ustune dusecektı... o zaman heee dedım olacagı varsa yolda yururken de olur

2.genc motoya ugradım ıyı kı ugramısım benı bı tanıdıga yonlendırdı ve 100 ytl faydası oldu

3. daha once kızıltopraktakı bı bayıye gıtmıstım bu aletı gormeye yarın getırıcem obur gun getırıcem dıye bı turlu getırememıstı megerse bu sımdı alacagım bayıden alacakmıs ta getırecekmıs yanı o benım kısmetımmıs ben arayıp bulmusum onu

4.tam parayı verırken oraya ıkı adam geldı bırısı ben senı bı yerden tanıyorum sen beyoglunda calan cocuk dııl mısın dedı benım musterılerden cıktı ayyy meshur olmusum eheheheh

5. laf acılınca tekay motordakı ali abı aa benım oglum da muzısyen tanıyomusun dedı ve cok yakınen tanımasada bızım camıada tanıdıgımız bı muzısyen arkadasımız cıktı

vay beeee iste boyle abıler ablalar... crsmba gunu alıyorum motorumu cok sukurrrr

Motosikleti
    daelim history
    bu arada unutmusum ozur ... hepınıze yardımlarınız ve yorumlarınız ıcın tesekkur ederım saolun motosıklet net aılesı secımlerımde katkılarınız unutulamaz

chad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Gs500-
    Emrah,
    yeni motorun hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız kullanırsın umarım.
    eldivenleri getiricem birazdan düşüpte yırtarsan çizerim ona göre

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler