Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kask kamerası tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selam . Kask için kamera almak istiyorum fakat Gopro çok pahalı geliyor. Alternatif olarak tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

SJCAM olabilir. Gopro ile uyumlu aparatları bu kamera için de kullanabilmeniz büyük avantaj.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Eğer güvenlik/ıspat amacıyla alıyorsan, vlog yapmayacağım diyorsan, aliexpress aradığını bulacağın yer.
    Eğer vlog yapacağım diyorsan sjcam,xiaomi,eken (h9) ürünlerine bak .

Dikkat: sjcam ve xiaominin sahtesi çok olur.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    7800 tane konu var kanka bunla ilgili, onları incele, daha fazla bilgi edinirsin.
    edit: kız ismi varmış nickinde, birazdan buralar şenlenir, bilgi fışkırması yaşarsın.
    kakare ve barismanco bunu beğendiler.

Şuan için vlog düşünmüyorum ama yinede ses kaydı da yapabilen birşey olsun istiyorum. Tavsiyeler için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

İncelediklerimin hepsi eski tarihliydi yeni bir model çıkmış olabilir diye yazmak istedim . Tavsiyeler için teşekkürler

Motosikleti
    CBR 250R 2016 (S) - NC 750X 2017
    Bayagi bir arastirma yaptim ve aliexpresden eken h9 aldim. 1-10.10.2016 tarihleri arasi bayram oldugu icin hala kargoya vermedi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Eken h9
    Sjcam m20
    Xiaomi yi veya xiaomi 4k
    Bunlardan birini al gec.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sjcam m20 al tepe tepe kullan.

bistraa61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07 ABS RACE BLUE
    bütçeyi zorlama eken H9 görüntü kaydı fiyatına göre çok çok iyi memnun kalırsın.ben aldım kullandım su altı görüntüsünü beğenmediğimden sattım.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Dostum gözünü kapat ve SJCAM SJ4000 al kesinlikle fiyat performans ürünü. Aradığın kriterlere uyuyor ve çok çeşitli aksesuarlarıyla birlikte geliyor. 1-2 ay sonra bende alıcam tavsiye ederim.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    bir süredir benim de niyetlendiğim bir alet aksiyon kamerası.
    öncelikle ihtiyacı tam tespit gerekiyor.
    sonra bütçe.
    şahsen xiaomi 2. nesil olanı radarımda ciyat şu an 250 usd aparatlar ile 300 usd olur. tl karşılığı 1000 liraya gelir. 1000 liralık kamerayı kaska takar mıyım bilemedim ?
    sjcam m 20 çok övülüyor, sanırım 7000 serisi çıkacakmış.
    sezon inceden bittiğine göre bahara ertelemek mantıklı.
    yalağuz xioami 4k nın ham videolarını seyrettim, epey kaliteli.
    kullanmadım ve fakat anladığım kadarı ile sjcam m20 her türlü iş görür. 300 lira civarı ikinci el bulmak mümkün.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Ben indirimdeyken iki adet Eken H9 almıştım GearBest'ten, Standart Aksesuarları ile birlikte 35 dolara yani yaklaşık 100 liraya geldi. Bundan bir ay önce Depo üstü bir çekim yapmıştım. Kısa bir parça ve 720p60fps de çekilmiş bir görüntü. 100 liralık bir kamera için oldukça iyi.

4K zaten kullanılmıyor. Bana pek birşey ifade etmiyor çünkü 1080P çoğu ortam için yeterli bir çözünürlük. Üstelik yüksek çözünürlükte birde video işleme derdi var. 1080P de bile bir video nun sanal bir ortama yüklenmesi saatler sürebiliyor.

neyzen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bürçe 600 liralara çıkarsa sony'i tek geçerim. Fotoğrafçılıkla da ilgilenen biri olarak ben sony kalitesine bayıldım. İzlediğim en net makineydi cam gibi görüntü. Serisi sanırım as20 gibi birşeydi. Tek sıkıntısı aparatları biraz pahalı sanırım

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    sadece sanal alemdeki paylaşım olarak düşünmeyin.
    kişisel hafıza yaratmak anlamında da kullanılıyor.
    4k şimdilik gereksiz duruyor ve fakat 10 sene sonra arşivden çıkacak 4k bir aile videosunun yaratacağı etki, yahut seneler sonra ardıllarımızın bizi seyrederken detay görmelerini de hesaba katmalıyız.
    dediğim gibi kullanım amacı ve ihtiyaca göre tercih mantıklıdır.
    param vardır alırım, o ürünü yapılma amacına uygun kullanacağınız anlamına gelmezvideodaki ürün o video için yeterli görünüyor.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    sar bir sony action cam, sahibinden de ikinci el 400 lira civarinda. harici mikrofon girisi mecvut, en önemli özelligi ise görüntü sabitleyici olmasi. sahibinden'e bi bak derim.

örnek video:

RyuujinJakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    Vlog falan yapmıyorum, güvenlik amaçlı Sony HDR AS-50 aldım. 720p 120fps, 1080p 60fps kayıt yapıyor, şarjı gayet yeterli F/p ürünü.(tek sıkıntısı housing'i takınca mikrofondan neredeyse hiç ses almıyor ve harici mic girişi yok. )540lira gibi bi paraya aldım. Gopro hero sessionla arasında çok gittim geldim aslında, bunun bataryası değişiyor diye tercihim sony den yana oldu.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Şu Eken h9 iyiymis yaa... ben de alayim bi takim ama simdi baktim da standart kamera 33$ ...
    aksesuarlarin hepsini istersem 80 $ a cikti fiyat...
    istedigimiz aksesuarlari secebilsek keske...
    neyse yarim yamalak ingilizcemle bi konusmaya calisiyim bakalim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:00 ----------

urun aciklamalarina yeni baktimda.. standart paket isimizi goruyor... sadece hafiza karti alalim yeter...

Egee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 gitti Yamaha WR125X geldi
    Ben bu konuyu uzun bir süre araştırıp düşündükten sonra eken h9r aldım ve kesinlikle fiyatının hakkını verdiğini söyliyebilirim h9 ve h9r ın tek farkı uzaktan kumandası ama kumandalı almanı kesinlikle tavsiye ederim yurtdışı sitelerinden çok uygun bulabilirsin kısa sürede geliyor.

Motosikleti
    cıks
    selamlar
    ay sonunda yurt dışı gezimiz olacak
    sualtı çekim yapılacak kameralara bakmaktayım yau arkadaş şu kamera iyidir tatava yapma al geç diyebileceğiniz kamera var mı?
    yada evde samsung wb200f fotoğraf makinesi var hd çekim yapmakta, bunu su geçirmez hale getirebilir miyim?

öneriler için şimdiden teşekkürler

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    İkinci elden sony action cam as-20 veya as-30 düşürebilirsin uygun fiyata. Uzun süre kullandım, çinden getirteceğin kameraların üzerine 100 lira daha koysan alabilirsin pazarlıkla. Hem bariz kalite farkı var hem de bataryası çok daha iyi. Aksesuar işini de çinden çözersin. 3 liralık bir parça alıp sony'e taktığın zaman gopro aparatlarının tamamı uyumlu oluyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)