Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

satılık ilanıma gelen ilginç cevaplar...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    transalp yavrusu
    bikaç gün önce sevdiğimiz bi abimizin motorunu aldım fakat işler umduğum gibi gitmediği için motorumu satıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5575239/detay/

işin ilginç yanı ilanı nete koydum ve sanki motoru ben satmıyorum da bana bişey satıyorlar,
    birisi mesaj atmış x yerde bi dairem var alırsan motorunu peşine sayarım diye beni borçlu çıkarcak bide iyimi
    bir diğer şahıs ise x marka laptopum var, x marka aletim var diyerek üstünü şu şekilde yaparız diye mesaj yazmış, taş devrinde kalmadıkki mal verip mal alalım
    işin en ilginç yanı ise pusuya yatmış bekleyen ( benim tabirimde acıklanırsa 'çakallar' ) ya arkadaş demiş o fiyata çok zor satarsın, imkansız gitmez, şu kadar peşin veririm şu kadarını taksit yaparız, bide demişki o fiyata daha yüksek modeller var ve km si daha düşükmüş, ama o maluk şahış onları almıyo geliyo bunu bekliyo, diyoki sen satamassın bunu ben beklerim haber verisin diyo. Madem bu kadar kendine güveniyorsun git o bahsetiğin üst modelleri al al.
    Hepsini geçtik ramazan ayındayız insanların zor durumundan faydalanıp uygun fiyata aldığın bişeyin sefasını sürebilecekmisin, vicdanın rahat edecekmi acaba?
    İşte böyle bazen komik, bazen sinir bozucu şeyler çıkıyo ortaya bende sizinle paylaşmak istedim, kalın sağlıcakla iki teker dostları.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Bana motorunun bedavaya verirmisin karşılığında bol bol hayır duası alırsın Şaka bir yana bazı insanlar kendilerini fazla zeki sanıyorlar sanırsam.

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen ilk değilsin son da olmayacaksın..ben de satarken bu ölücüler baya bi dil dökmüştü "son kullanıcıyım şu kadara ver" ,, "hanıma alacam şu fiyata hemen alırım" vs. gibi...böyle tiplerle muhatap olmayacaksın..mesajlarına cvp yazmayacaksın...telefonda konuşuluyorsa kapatıp geçeceksin..
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Sadece şanslarını deniyorlar, bolca vakitleri var çakallık için. Aslan gibi av yakalamaktansa, gün boyu leş peşinde koşuyorlar.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    onlar neki al olduğu gibi kopyala yapıştır yapıyorum..

SAHİBİNDEN TEMİZ QM250
    kaxxxxxxx 31-07-2011 12:52

sa ben gölbasından kaan. dogo rot ve amerikan staff terrier im var takas dusunurseniz verebilirim dogo fiyatları 1000 lira rot fiyatları 600(bndeki macar rot saf) show pitt 750 liradan baslıyo fiyatları

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Eski motorumu satarken 1 kamyon odun teklifi yapan olmuştu bana.
    FOR THE HORDE...

Tenere600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200
    Benimde F650 yi sattığım dönemde abinin birisi tesbih kolleksiyonu teklif etmişti, hemde kafa kafaya :D
    Burçinhan Doğan

Bu zamana kadar 3 kez motor sattım her defasında bana sorulan soru şu:Motorun nesi var?..güler msn ağlar msn Tabi bunlara da benim verdigim sabit bir cevap var:Motorun iki adet tekeri,bir adet gidonu ve selesi,bir adet gösterge tablosu ve son olarak da muayenesi vardır..derdim

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    [QUOTE=Motorun nesi var?QUOTE]

üşütmüş amcası. hafifde isal diyecen

[QUOTE=KAYA28;2419285]
    Alıntı Motorun nesi var?QUOTE adlı üyeden alıntı

üşütmüş amcası. hafifde isal diyecen
    bir sonraki satisim da bu cumleni de eklicem ama altina kaya28 yazcam

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Turkiyede motor alirken ucuza almaya satarkende kiymetinden ustunde satmaya bayiliriz, ve neden ise bunu en iyi hep etrafimizdaki kurnaz saticilar yapar ve bununla hep ovunurler.

Insanin resmen kufur edesi geliyor.

en son biri benim bir motor parcasi icin 150 tl fiyatina 75 veriyim hadi sat hemen diye mesaj atti. diyecek cok sey var ama yuz yuze degiliz ne yaziki, barii dedim icimde kalmasin " Hic bir sikintisi olmayan bir parcayi neden sana %50 iskonto ile satiyim?" diye sordum cevap vermedi tabiki.

Ama sanirim bundan sahibinden.com da ilan verir iken mesaj atma ozelligini kaldiracagim , abuk subuk teklifi olan direk telefon acsin , bende telefonda rahat rahat cevabimi veriyim en azindan
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    altın kaplamalı tükenmez kalem teklifi gelmişti bana da ne yapsın adam ümit fakirin ekmeğidir diyip kırmıyordum öylelerini kibarca reddediyordum

unsaloc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pegaso650-Cbf150-KLE500-F650GS
    Issız yolların tozlu motoru , o parayı fazlasıyla eder sanırım

İlandaki takas ve pazarlık teklif etmeyin yazısını büyük ve kırmızıyla yaz belki faydası olur.

Bu arada kullanamayacak olup satmana da ayrıca üzüldüm , dosta gidecek bir motordur :(
    Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı

"Tecrube, limitlerini bilmektir"

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    XLR 125'i satarken bana da bilmem kaç tane tavukla takas teklifi gelmişti bir keresinde.
    Nasıl bir cevap verdiğimi hatırlamıyorum bile

Motosikleti
    honda cbf 150
    abi motorun cok güzelmiş. param olsa kesinlikle alırdım. ama param yok. fakat 2011 cbf 150 motosikletim var. daha 2000 km de. senin motor cok km yapmıs. benim cbf le kafa kafaya takas kabul edersen görüşelim. ama motoru götürürken bir depoda benzin isterim

şaka bi yana, hakkaten bütçe olsa alınacak bir motor. 13 000 tl den 5 lira aşağısına asla verme.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    banada gelen takas mesajını bire bir kopyalayıp yapıştırıyorum.

slm bodrumda club armoniada 4 kişilik yılda 15 gün kullanabilen bir devre mülküm var tapulu takas düşünürmüsünüz? saygılar

:D cevap bile vermedım
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yorum yazmadan önce bir sahibinden com da araştırma yaptım en düşük 8900 tl var. en yüksek 13000 civarında. tahminim motoru görmeye gelsek begensek 11500-12000 arası alabiliriz. bu ilan normal. insanlarını bu şekilde yönlendiren satıcıların uçuk rakamları misal ben şimdi kendime mct 250 almak için bakıyordum. üretimi bitmiş bit motor. sıfırı 3050 lira. adam 2005 model 30-40 bin km motora 3000 tl fiyat yazmış. adam pazarlık var demiş. bende ona mesaj attım fiyatınız çok bu fiyata pazarlık yapılmaz. sonra adam sen ne kadar verirsin dedi bende 1800-2000 arası dedim. adam o fiyata vermem dedi. bende teşşekür ettim. ben şimdi çakalcımı oluyorum yoksa alacağım motoru değerinde almaya çalışmak mı? ayrıca aynı tip motoru 1100 alıyordum. eşim izin vermedi. senle bir daha konuşmam dedi bende almadım tabi ki.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turkiyede motor alirken ucuza almaya satarkende kiymetinden ustunde satmaya bayiliriz, ve neden ise bunu en iyi hep etrafimizdaki kurnaz saticilar yapar ve bununla hep ovunurler.

Insanin resmen kufur edesi geliyor.

en son biri benim bir motor parcasi icin 150 tl fiyatina 75 veriyim hadi sat hemen diye mesaj atti. diyecek cok sey var ama yuz yuze degiliz ne yaziki, barii dedim icimde kalmasin " Hic bir sikintisi olmayan bir parcayi neden sana %50 iskonto ile satiyim?" diye sordum cevap vermedi tabiki.

Ama sanirim bundan sahibinden.com da ilan verir iken mesaj atma ozelligini kaldiracagim , abuk subuk teklifi olan direk telefon acsin , bende telefonda rahat rahat cevabimi veriyim en azindan
    o da bişey mi hocam ilan verdim motora benm motor 2008 model herif 1995 model aynı cc de 35 binde (tamamen yalan bir km düşürülmüş çünkü motorun eski sahibini tanıyorum adam 80 küsür binde sattı) üzerine para almadan takas teklif ediyor
    veya biri bi mesaj atmıştı 5 binlira verim diye (motor ilanda 9 binde) şimdi dedim herife bi açıp küfredim diye sonra vazgeçtim
    daha 2 gün önce hıyarın biri araba takas teklif etti araba yı tarif etmem imkansız 28 binlira fiyat yazmış 89 model arabaya
    takılmamak lazım böyle şeylere
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

oz.07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S gitti
    "çok güzel hollanda lop tavşanlarım var, çok değerlidirler. Takas düşünür müsün?" diye soran oldu zamanında..

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    şimdiye kadar 15 araba ,bir o kadar hatta daha fazla motosiklet sattım.....

5-6 sene önce 1981 model wv jetta satıyorum..adam aradı...
    -ben balıkesiden arıyorum...
    -buyrun...
    -öğretmenim ben...(kandıramazsın hesabı takılıyor)
    -Eeee
    -arabadan anlarım ben...
    -?????....
    -hocam arabanın değişen parçası yada boyananı varmı???
    -hıı????
    ya dedim manyakmısın sen??? 25 yaşında istanbul arabası,şu anda resimlerinden gördüğünüz üzere tertemiz,boya yada değişime ihtiyacı olan bi yeri yok...fiyatıda 4000 tl...
    -hıı daha önceden var yani...bize uymaz....
    -....sonu git ile biten bir cümle ile telefonu kapattım...

daha ne enteresan teklifler geliyor aklınız almaz...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)