Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'da vitesli motosiklet arıyorum pratik için Acil durum arkadaşlar!

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar selçuk ecza deposundan aradılar. En çok istediğim iş ama vitesli motosiklet kullanmada... Teknik olarak biliyorum, vites atmaya dahil herşeyi.. Ama işte debriyaj - kaldırma olayını tam yapma fırsatım olmadı. 2.5 yıllık scooter deneyimim var ve paket servis işindeyim. A2 ehliyetim var. Yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar? Yarın maaşı alıyorum, yardım edecek kişinin deposunu fulleyebilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bir depo benzin 13 litre benzin 60 liraya yakın... selçuk ecza deposunun hangi şubesinde işe başlayacaksın...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Motosiklet kullanıyorsan gayet kolay alışırsın. En fazla 1 saat pratik yeter. Eğer Küçükçekmece-Beylikdüzü yakınlarındaysan yarın akşam kısa bir pratik yapabiliriz. Ayrıca 350-400 km kadar gezmeyi düşünmüyorsan depoyu doldurmana gerek yok

Ya bizim paketteki activa 20 liraya doluyordu. Eh o zaman biraz benzin, yemek ısmarlarım arkadaşa o zaman.

@TEKTEKER_RAMÇO

Hocam yarın görüşmeye gideceğim ama yine de umutluyum, belki İnşallah alınırsam kalmayalım öylece. Daha belli değil ama aklımda Beşiktaş var. Nasıldır hocam şartlar bilgin var mı?

Arkadaşlar, Kağıthane, Levent, Beşiktaş, Eminönü, Maslak, 4. Levent, Çeliktepe v.b avrupa yakasındaki yerlere gelebilirim. Beylikdüzü'ne gelebilirdim hocam çok sağol ama zaman yok. Bugün de malesef anneme yardım ediyorum, yarın da 10'da görüşme var. Evrak vs olacak alınırsam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    hadi hayırlısı inş istediğin gibi olur.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    altunizade göztepe pendik şubelerinde çalışmış biri olarak eline aylık 1000 lira para geçer... kıçın oturak görmez diyeyim... ssk hemen başlar... yılda bir kez ikramiye kömür parası var.. yolda bir ayakkabı parası verirler... evlilerin çocuk parası var... cumartesi zorunlu mesai.... pazar günleri nöbet denk gelir.. bayram ve resmi tatillerdede nöbet denk gelir... mesai onlar... motor şirkette kalır.... servisleri var...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı MuTLu. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Kağıthane, Levent, Beşiktaş, Eminönü, Maslak, 4. Levent, Çeliktepe v.b avrupa yakasındaki yerlere gelebilirim. Beylikdüzü'ne gelebilirdim hocam çok sağol ama zaman yok. Bugün de malesef anneme yardım ediyorum, yarın da 10'da görüşme var. Evrak vs olacak alınırsam.
    Görüşmede motor kullandırmayacaklar sonuçta ama uzakmışsın. Yine de ihtiyacın olursa ve buraya kadar gelirim dersen herhangi bir gün gelebilirsin. Önceden haber verip ben gelecem demen yeter.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    sen neredesin???
    ben yardımcı olabılırım dılersen,
    okmeydanı şişli beşiktaş gazıosman paşa,bayram paşa,eyüp vs çevreleyen semtlerde yardımcı olabılırım,
    125 cc motor içinde 8.10 tur için benzin istemez BELEŞ

yalnız en erken saat 3'(15,00'dan sonra anca yardımcı olabılırım) ten sonra görüşebilirz...

aklında olsun...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim, Allah razı olsun çok sağolun. Şimdilik böyle bir durum yok. Beşiktaş şubesinde çalışan arkadaşta zor olduğunu, pizza işinde kalmamı söyledi. Ramço abi de sağolsun baya bilgilendirdi beni bu konuda. Şimdiki işimde kalmam iyi olacak gibi. Okul bitene kadar idare edeceğiz artık.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı MuTLu. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim, Allah razı olsun çok sağolun. Şimdilik böyle bir durum yok. Beşiktaş şubesinde çalışan arkadaşta zor olduğunu, pizza işinde kalmamı söyledi. Ramço abi de sağolsun baya bilgilendirdi beni bu konuda. Şimdiki işimde kalmam iyi olacak gibi. Okul bitene kadar idare edeceğiz artık.
    dominos pizzada mağaza müdürüyüm. 8 tane kuryem var. deli gibi de kurye arıyorum. diğer topicde yazılarını okudum. gencecik pırıl pırıl bir kardeşsin. vitesli motor senin köpeğin olsun. al 1 hafta gez. ama ecza depolarını falan bosver. bi kere kuryeliği bir meslek olarak görme. ben 6 yıl yaptım. cidden cekilecek cile değil. ayrıca kafasına göre motosiklet gurusu, yalandan güvenli sürüş teknikleri üstadı bi ton beyinsiz var bu ülkede, kuryeleri adam yerine koymayan.

pizza, yemek kuryeliği gecici süreler için iyi bir iştir. mesleği ya da fazla bir vasfı olmayan, öğrenci gençlere iyi bir kazanc kapısıdır. kurumsal firmaların servis alanları kısıtlıdır. fazla km yapmazsın. allah göstermesin, kaza falan yaparsan, hastane köşelerine atıp kaçmazlar. bir kuryem motordan düşüp kolunu çizse, sabaha kadar basından ayrılmıyorum. yemek kuryeliğini gecici bir süre yap ve bırak. calıstığın yer pizza hut sanırım. sistemini iyi öğrenmeye bak. kariyer olanaklarını öğren. dominosa 17 yasında mutfak personeli olarak basladım. 6 ay sonra a2 alıp kurye oldum ben. bu yerlerde, fırsat eşitliği bir çok yere göre vardır. önün acıktır. yükselmek istersen yükselirsin. su an benim bölge müdürüm de dominosta kuryelikten gelme. 2700 tl maası var adamın. lise terk adam. bu işe devam edersen de, verdikleri paranın cazibesine kapılıp, kurumsal olmayan, kebapcı lahmacuncu gibi yerlere girme. benden ayrılıp 1400 tl maasla kebapcıya baslayan bir kuryem, işe girdiği gün ağır bir kaza yapıp bacağını kırdı. adamı hastaneye atıp kactılar. sigortasını da yapmamıslar üstelik. arayan soran yok. basında yine ben bekledim.

ecza deposuna girdiğin andan itibaren, hayatın boyunca kurye olarak kalman yüksek ihtimal. bu da geleceğini büyük bir ölçüde harcaman demek. üstelik serbest evrak kuryeliği kadar olmasa da, yüksek km ler yapıyorlar. servis alanları cok geniş. bu da tehlikenin boyutlarını arttırır.

bu sektörde kafana takılan herhangi bir mevzu olursa ulaş bana:D allah kazadan beladan korusun kanka

Alıntı kerkenez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dominos pizzada mağaza müdürüyüm. 8 tane kuryem var. deli gibi de kurye arıyorum. diğer topicde yazılarını okudum. gencecik pırıl pırıl bir kardeşsin. vitesli motor senin köpeğin olsun. al 1 hafta gez. ama ecza depolarını falan bosver. bi kere kuryeliği bir meslek olarak görme. ben 6 yıl yaptım. cidden cekilecek cile değil. ayrıca kafasına göre motosiklet gurusu, yalandan güvenli sürüş teknikleri üstadı bi ton beyinsiz var bu ülkede, kuryeleri adam yerine koymayan.

pizza, yemek kuryeliği gecici süreler için iyi bir iştir. mesleği ya da fazla bir vasfı olmayan, öğrenci gençlere iyi bir kazanc kapısıdır. kurumsal firmaların servis alanları kısıtlıdır. fazla km yapmazsın. allah göstermesin, kaza falan yaparsan, hastane köşelerine atıp kaçmazlar. bir kuryem motordan düşüp kolunu çizse, sabaha kadar basından ayrılmıyorum. yemek kuryeliğini gecici bir süre yap ve bırak. calıstığın yer pizza hut sanırım. sistemini iyi öğrenmeye bak. kariyer olanaklarını öğren. dominosa 17 yasında mutfak personeli olarak basladım. 6 ay sonra a2 alıp kurye oldum ben. bu yerlerde, fırsat eşitliği bir çok yere göre vardır. önün acıktır. yükselmek istersen yükselirsin. su an benim bölge müdürüm de dominosta kuryelikten gelme. 2700 tl maası var adamın. lise terk adam. bu işe devam edersen de, verdikleri paranın cazibesine kapılıp, kurumsal olmayan, kebapcı lahmacuncu gibi yerlere girme. benden ayrılıp 1400 tl maasla kebapcıya baslayan bir kuryem, işe girdiği gün ağır bir kaza yapıp bacağını kırdı. adamı hastaneye atıp kactılar. sigortasını da yapmamıslar üstelik. arayan soran yok. basında yine ben bekledim.

ecza deposuna girdiğin andan itibaren, hayatın boyunca kurye olarak kalman yüksek ihtimal. bu da geleceğini büyük bir ölçüde harcaman demek. üstelik serbest evrak kuryeliği kadar olmasa da, yüksek km ler yapıyorlar. servis alanları cok geniş. bu da tehlikenin boyutlarını arttırır.

bu sektörde kafana takılan herhangi bir mevzu olursa ulaş bana:D allah kazadan beladan korusun kanka
    Abi Allah razı olsun.. PM atıyorum sana bir şey danışacağım.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Eski isinde kalmaya karar vermen iyi olmus.
    Zaten ecza deposunun sahibi de üyemiz, muhtemelen bu topigi okumustur.
    Yani zaten ise almazlardi.
    Hayirli olsun.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski isinde kalmaya karar vermen iyi olmus.
    Zaten ecza deposunun sahibi de üyemiz, muhtemelen bu topigi okumustur.
    Yani zaten ise almazlardi.
    Hayirli olsun.
    Geri dönüş yapacaklarını söylemişlerdi, İnşallah aramamışlardır, abimde telefon. :/ Harbiden kötü olur yoksa.

Arkadaşlar malesef çok yoğun olduğu için girmek istemedim. Çünkü bir yandan da okulum var malesef. Şimdi aldığım elime geçen para 650 TL! 13 gün part çalıştım ama mesailerle birlikte en az 800 olması lazımdı. Aldığım para şu an itibariyle yok! Borçlara gitti, malesef yine borçlar için çalışmam gerek okul bitene kadar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)