Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Siyah vizör kullanıp geceleri önünü görebilen varmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    ls2 moby kaskıma siyah vizör aldım geceleri önümü göremiyorum. aynı durumda olan varmı yoksa tek benmiyim göremiyen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siyah vizör geceleri kullanılmaz. Ancak çok ışıklı caddelerde bir nebze kullanabilirsin. Geceleri sarı vizör ışığı toplar iyi bir görüş sağlar. Shoei'nin ve birkaç markanın koyudan açığa degradeli camları var , bunlar bir nebze gece sürüşleri için uygun.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    ben sürekli siyah vizör kullanıyorum geceleride siyah vizör kullanıyorum karanlık kalan noktalarda önermem... adaşım görkem mod umunda dediği gibi ışıklı ortamlarda soru olmuyor.. karanlık ortamda ise yayayı fark etmen imkansızlaşıyor adeta kör sinek gibi oluyorsun..

geceleri şeffaf vizörünü takmanı öneririm..m bende olmadığından takamıyorm şu sıralar..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gunes gozlugu ile geceleri araba kullanabilirsen, siyah vizorle motosiklet kullanmayi da basarabilirsin.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Vizörü Açık Gitmeyi Dene Işıga Doğru

İşin Esprisi Tabiki Sarı Vizörler Var Onları Tavsiye Ederim Yada Şeffaf Kullan En Güzeli Pas Parlak
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    vala bendede ls2 siyah vizörlü bir kask var geceleri vizör açık geziyorum çünkü sokaklambaları bile beni kurtarmıyor okadar karanlık gündüzleri süper geceleri feci :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    cbr 125r - Hysoung 250R
    Arkadaşım en kısa sürede şeffaf bir vizör al yada karanlıkta yola çıkma derim bende ilk başlarda vizörün ön camını açıp idare ediyordum sağdan tırs tırs gidiyordum daha sonra 60 -70 derken 80-100 gitmeye basladım ama bi gece kamyondan sıçrayan taş gözüme girince gerisini sen düşün işte sonuç olarak motor kullanmaya devam edeceksen eninde sonunda bir gun şeffaf vizör alman icap edecek hiç olmazsa başına bir kaza bela gelmeden alman dileği ile.
    [B]Pırasanın piştiği günlerde masada 3 kişi olurduk çocukken. ben, annem bir de oklavası.[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı BiZO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım en kısa sürede şeffaf bir vizör al yada karanlıkta yola çıkma derim bende ilk başlarda vizörün ön camını açıp idare ediyordum sağdan tırs tırs gidiyordum daha sonra 60 -70 derken 80-100 gitmeye basladım ama bi gece kamyondan sıçrayan taş gözüme girince gerisini sen düşün işte sonuç olarak motor kullanmaya devam edeceksen eninde sonunda bir gun şeffaf vizör alman icap edecek hiç olmazsa başına bir kaza bela gelmeden alman dileği ile.
    şeffaf vizörüm var. bügün degiştirdim siyahı ile sürekli. şeffaf vizörü kullanmayı düşünüyorum hergün tak çıkar yapamam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)