Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İki motosiklet arasında kaldım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Arkadaşlar Kymco Venox 250 ve Regal Raptor Daytona 350 arasında kaldım. Geçenlerde açtığım başlıkta tarzıma karar verememiştim fakat cruiser'da karar kıldım. Regal Raptor'un tipi çok çok güzel, Venox ise güzel tipli ve sorunsuz (araştırdığım kadarıyla). Sizce hangisi ?

Resim de koyalım kuru kuru gitmez..
    Daytona

Venox
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Tip olarak Daytona daha güzel görünüyor ama performansları hakkında bir bilgim yok
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

tosbağa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Tabiki venox. Bi ara bende cok arastirdim kaliteli bir motor.

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    venox dan şaşma
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    önceden belirteyim bu 2 model hakkında en ufak bilgim yok ancak dış görünüş olarak hem 1 sorum var hemde yorumum

resimden anladığım kadarıyla daytona tek kişilik ve artçı selesi yok görünüyor harbiden motor tek kişilik mi yoksa hani internetten milletin motosikletiyle oynamış birinin fotoğrafı mı o

Yoruma gelince klasik seviyorsan daytona ama biraz daha modern çizgilere sahip olsun dersen venox
    Ben olsam ve daytona çift kişilik ise tip olarak daytona yı tercih ederdim
    Allah kazasız belasız kullanmanı nasip etsin tekerin düz bassın

kenrox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883
    venox. hiç düşünme bile.
    tip filan diyorsan o zaman hangisini istersen seç tabi sana kalmış.
    yol iyidir.

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Bir regal sahibi olarak Tartışmasız venox. Fakat sınıfına göre ağır bir motosiklettir haberin olsun. 190Kg. Fakat şunu da unutma yedek parça desteği olarak venox da sıkıntı yaşayabilirsin (artık gelmiyor) Daytona ise çok populer ve yeni bir motosiklet. Aynı zamanda Asya da Pars adı altında getirdiği için bu motosikleti yedek parça sıkıntın yok.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Motosikleti
    honda cbf 150
    kymco varken çin malının yanından bile geçme.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Venox kullandım. İyi makinedir. Fakat artık getirilmiyor oluşundan ve parça sıkıntısı oluşundan vede dahada önemlisi motorun dilinden anlayacak usta bulma sıkıntısından dolayı pek tafsiye edemem.

Daytonayı geçende gödrüm görüntü muhteşem . Hatta venoxtan ve diğer muadillerinden de havalı ve nisbeten kaliteli bir duruşu var. Tek sıkıntı motor kısmının biraz cılız görünmesi. Perfrmans konusunda birşey diyemeyeceğim.

Bu listede gv 250 de olsaydı. Tartışmasız gv 250 derdim. (hem venox hem gv250 kullanmış birisi olarak )
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    safakk daytonanın Türkiye modelleri 2 kişilik
    Atahualpa, acayüp parça sıkıntısı çoğu kişinin ortak derdi sanırım. Farklı markalardan yada firmalardan parçalar uyduramaz mıyım peki ? Gv 250 nin tipi pek hoşuma gitmemeye başladı bu modelleri gördükten sonra fakat 2-3 gün öncesine kadar o da listedeydi.
    Diğer arkadaşlara da teşekkür ederim Venox daha ağır basıyor sanırım. Regal Raptor'un sıfırıyla Venox'un 2. el fiyatı hemen hemen aynı. Bu durumda sıfır mı almalı yoksa 2. el mi? Bu soru da çok kafamı kurcalıyor..
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Regal çinlidir doğru ancak diğer abuk subuk çinliler ile kıyaslayanı allah çarpar. Bknz: Johnny Pag.

Parça uyduramazsın Venox a, muadili olmayan bir motosiklet çünkü. Bir de şöyle bir gerçek var, Kymco Venox 250cc 26 Beygir, Regal Raptor Daytona 350cc 23 Beygir, GV250 28 Beygir. Daytona hacim olarak diğerlerinden yüksek olmasına rağmen beygir gücü olarak zayıf kalıyor. Diğer ikisi V motora sahipken (ki Venox daha çok L motor sayılır) Regal Raptor sıralı çift silindire sahip. Bu da daha fazla vibrasyon demektir. Bana sorarsan Sıfır alacaksan enjeksiyonlu GV250 al derim.

Yine bana sorarsan tasarım olarak en güzeli Daytona aslında. Ama o motor bloğu tüm işi bozuyor. Aslında bir daytona alıp GV250 nin V motorunu koyabilsen içine nasıl tadından yenmez bir makine haline gelir anlatamam sana
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    venox daha iyi duruyor sanki daha uzun ömurlu yapısı var ikisiyle kıyaslarsan zevk meselesi yolda komasında

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Öncelikle 2 motor bence biribirinden oldukça farklı.Kalite olarak Venox önde giderken estetik olarak Daytona üstün.Venox la uzun yol kısa yol demeden altındaki motorun gücü ile seri sürüşler ve manevralar yapabilirsin.Daytona ile yavaş ve titresimi bol sürüş yapabilirsin.Yakıt tüketimlerinide araştırıver internetten.Fotoğraflarda Daytona Harley Davidson gibi duruyor ama git bak üstüne bin bir çalıştır sessini duy ben araştırmıştım malesef resimdeki gibi olmuyor gerçekleri.2 motorda şu an piyasaya göre oldukça pahalı.Venox ta ayrıca servis yedek parça problemin var.

Bence sen optimum fayda sağlayarak git Gv 250 al.Ne servis ne yedek parça az yakıt sınıfının en iyi 250 cc 29 bg motoru ile ister uzun yol ister şehir içi keyfine bak.Aksesuarlar ile süsleyincede tadından yenmez.Hatta 2. el alırsan benim motor ilan da

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3459421/detay/
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler