Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

BERİNG AERO yazlık fileli mont.aldım nihayet..taze sıcak sıcak fotolar

Motovento
    REKLAM ALANI

evet aldım montu sonunda.almayı düşünenler için birkaç fotoğraf paylaşayım.ön ve arkadan fotolar..

monttan bazı detaylar:

monttaki bile,kol ve bel ayarlamaları sırasıyla:

ve montun içinden detaylar:

dışarda yanlarda iki cep var.bu da cep telefonu cebi:

koruma bölümü: (birazdan anlatacağım)

başka bir cep:

iki foto daha:

bering in bu modelinde omuz ve dirsek korumaları var ancak malesef sırt koruması yok.bazılarının ' sırt koruması olarak sünger var , koruma alsan da olur almasan da ' dediklerini duydum.sakın aldanmayın.çünkü sırt koruma olarak HİÇ BİR ŞEY YOK.zaten temsilci sizi monta uygun ce onaylı knox marka sırt korumasına yönlendiriyor.mecburen alacaksınız.sırt koruma şu:

korumayı paketinden çıkarıp takıyorum.takacak arkadaşlar ilk başta çok zorlanabilirler,bu normaldir ben de başta çok zorlandım.yaptığım şekilde hafif katlanarak sokulması lazım.sonra etraflarını oturtarak,iki çıtçıtı kavuşturursanız tamamdır.

ve montun koruma takılmış hali.daha iyi duruyor :

ve kaskımla beraber son foto:

bu montu almayı düşünenler için:
    -proheli deneme fırsatım oldu.mont prohel den(air) daha iyi oturuyor ama zayıfsanız(standardın altında) kilo alın çünkü muhakkak boşluk olacak
    yağmurluğu yok.sade bir model.hareketsizken terletiyor.(bu sıcakta afedersiniz çıplakken bile terliyor insan o ayrı mesele)
    -montun siyah rengini(sitede öyle bir seçenek yok ama aradım var dediler) almayın bence illa şekil olsun diye.açık koyu renk gerçekten farkediyor.haşlanmayın sonra
    sormak istediğiniz birşey varsa sorabilirsiniz .şimdilik bu kadar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı olsun................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    fiyatına göre oldukça hatta fazlasıyla kaliteli bir mont hayırlı olsun , güle güle kullan...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben fiyatını göremedim ? Takım olarak koruma ile...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160.00 TL (10 krktr)
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun................
    teşekkür.................

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatına göre oldukça hatta fazlasıyla kaliteli bir mont hayırlı olsun , güle güle kullan...
    bayağı araştrdm kendi sınıfında çok kaliteli bir mont,haklısınız.

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrı ayrı bilmiyorum ama faturada şöyle - KAPIDA ÖDEME ( 5TL ) + ÜRÜNLER = 244,79 TL yuvarlak hesap toplam 240 tl

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Güle güle kullanın, çok hoş bir mont almışsınız

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "11
    Ben de yanlış hatırlamıyorsam Şirinevler Motomax'tan bakmıştım buna, 189 lira gibi birşeydi.
    Doğru dürüst korumalığı olmadığı için almamıştım.

Hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanın.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende aldım 3 hafta önce. Kışlık montumun sırt korumasını takarak işi çözmüştüm. Mont gayet şık, tabii ki her yazlık mont gibi trafikte terletiyor. Yalnız sabah erken saatlerde işe gidiyorsanız da üşütüyor.
    www.motorumla.net

Alıntı gti_king adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın, çok hoş bir mont almışsınız
    çok teşekkür ederim.

Alıntı RastaRules adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de yanlış hatırlamıyorsam Şirinevler Motomax'tan bakmıştım buna, 189 lira gibi birşeydi.
    Doğru dürüst korumalığı olmadığı için almamıştım.

Hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanın.
    teşekkür ederim sırt korumalığı eksikti,onu tamamladım.

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aldım 3 hafta önce. Kışlık montumun sırt korumasını takarak işi çözmüştüm. Mont gayet şık, tabii ki her yazlık mont gibi trafikte terletiyor. Yalnız sabah erken saatlerde işe gidiyorsanız da üşütüyor.
    henüz trafikte denemedim ama hareketsizken terlettiği kesin her mont gibi

Uğur Bilgili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS
    Çok rahat, çok kaliteli bir monttur, bizzat sürüklenerek test etme imkanı buldum Gerçekten işe yarıyor, eliven ve mont arasında bir santim açık kalan deri kısmı asfallta nasıl yaralandı bilemezsiniz, birde eldivensiz ve montsuz olduğunuzu düşünün, gerçekten çok kötü olur. Sıcaklara hiç giymemektense böyle bir mont alabiliyorsanız alın arkadaşlar.

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    gayet hoş görünüyor hem yazlık hem korumalı hiç yoktan normal bi rüzgarlık giymektense daha güvenilir bişey giymek için alınır,yazlık montlar arasında bende kararsızım ama bu mont liste başı gibi düşünüyorum,güzel günlerde kullan kazasız sürüşler

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Güle güle kullan hocam. Siyahı veya koyu gri olanı da var ama dediğin gibi yazın açık renk kurtarır. Siyah fırın gibi olur.

Ben de kullanıyorum. Memnunum. Sırt korumasına aylar sonra uyandım ama, mutlaka korumalı bir şey giyilmeli.
    (Bakınız foto)

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı Uğur Bilgili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok rahat, çok kaliteli bir monttur, bizzat sürüklenerek test etme imkanı buldum Gerçekten işe yarıyor, eliven ve mont arasında bir santim açık kalan deri kısmı asfallta nasıl yaralandı bilemezsiniz, birde eldivensiz ve montsuz olduğunuzu düşünün, gerçekten çok kötü olur. Sıcaklara hiç giymemektense böyle bir mont alabiliyorsanız alın arkadaşlar.
    öncelikle çok geçmiş olsun.ufak sıyrıklarla atlatmanız büyük bir şans. bendede aynı monttan var. gerçekten sürtünmeye bu kadar dayanıklı mı montumuz?
    probability:bounce:

Motosikleti
    BMW R1150GS
    Alıntı the_doberman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle çok geçmiş olsun.ufak sıyrıklarla atlatmanız büyük bir şans. bendede aynı monttan var. gerçekten sürtünmeye bu kadar dayanıklı mı montumuz?
    Teşekkür ederim fazla bir hasar almadım şükür, Aslında fırsatım olursa fotoğrafını çekip ekleyebilrim sürtünen yerlerin. 50-60 Kmh civarı virajda motosiklet ile sağ tarafıma yattım, bir sıkıntı yok montta, yine o tafafa sürtünse rahat korur.

hekese teşekkür..

uğur bilgili
    çok geçmiş olsun.montun sağlam olmasına sevindim ayrıca

onur35
    eğer revit alabiliyorsanız revit alın ama revit o fiyatı hakediyor mu bilmem.bence bu hakediyor fiyatını.tavsiye ederim

hello_moto
    bana siyah ve füme rengi diye 2 renk söylendi.ben de füme(gri de diyebiliriz) aldım.grinin koyusu da var mı bilmiyorum.ayrıca sırt koruma olmadan sakın kullanmayın.çünkü orada omurilik var,çok önemli sinirler var.ufak bir kaza hayati tehlikelere malolabilir

bir foto daha.eğer internetten sipariş verecekseniz paketleme adına fazla birşey beklemeyin.fatura da poşete bantlı sarı kağıdın altında..

@kral recep;
    Ben de yeni yazlık mont aldım. Taşrada olduğumdan internetten alışveriş yapmak durumundayım. Bering'in fotoğraflarında, kolunda ayar düğmeleri göremediğim için ve yağmura karşı içliği olmadığı için es geçtim, Prohel Rendom Mesh aldım (140 TL). Şunu söyleyebilirim ki çok iyi bir seçim yapmışsınız ve sırt korumasını da alıp takmanız dört dörtlük olmuş. Prohel'den memnun kalmadım. Koldaki ayar çıtçıtları yeterli sıkılaştırmayı sağlamaktan uzak, dirsek korumaları güven verecek şekilde oturmuyor. Malzeme kalitesini beğenmedim (ikinci giyişimde yenindeki [kol ağzındaki] cırtların biri koptu), sırt koruması sünger olduğu için sizin yaptığınız gibi CE onaylı alıp değiştirmek gerekiyor. (Aslında harici takılan sırtlıklardan almayı düşünüyorum ama Knox yeterli güveni verdiyse ben de ondan alırım.) Ayrıca kollarında havalandırma yok. Üç-beş kuruş fazla verip kaliteliyi almak her zaman daha iyi. Güzel günlerde kullanın...

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    fotoğraflarını koyabilirsen şimdiden size çok teşekkür ederim. gerçekten çok merak ettim.50-60 km hızla ne kadar hasar almış kullandıgımız mont.
    probability:bounce:

Motosikleti
    BMW R1150GS
    Alıntı the_doberman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğraflarını koyabilirsen şimdiden size çok teşekkür ederim. gerçekten çok merak ettim.50-60 km hızla ne kadar hasar almış kullandıgımız mont.
    Sağ tarafıma yattığım için sağ kolumda sürtünme oldu, sırtımda ve diğer taraflarda gözle görülür bişe yok, o yüzde sadece sağ kolun fotosunu çektim.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Feci sağlammış yahu :O

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)