Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Durduk yere grenajları çiziyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    GT250R alalı 1 ay oldu. Aldığımın 1.haftası durduğum yerde sağa yatırmıştım acemilikten. Zaten sağ grenajda birkaç çizik olduğundan çok birşey farketmemişti.

Son zamanlarda çok sinirli stresliydim işte. Bu sabah işyerine geldim yine mutsuz bir şekilde. Ayaklığı açtım motordan hızlıca indim, normalde hep yavaş yavaş kontrollü inerim. Ayaklık tam açılmamış meğer düşürdüm motoru bu sefer sol tarafa. Tertemiz grenaj gitti şimdi. Ağustos ortası gelse de tatile gitsem bıktım bunaldım yaw..
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Benden eminim daha fazla motor tecrübeniz var, bilmişlik taslıyorum sanmayın lütfen, bence Ağustos'a kadar işe motorla gidip-gelmeyin ya da motora mümkün olduğunca duygusal yönden nötr halde binin, okuduğum ileri sürüş tekniklerinde böyle yazıyordu eminim siz benden de iyi biliyordunuz ancak hatırlatmak istedim, belki bir yardımım olur, saçma sapan birşeyi engellerim diye. Grenaj çizilsin hiç önemli değil belki bu bir uyarıdır. İyi sürüşler..

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çizikleri çok takma hocam grenajlar giysi.Kırılsada en fazlası değişir yada boyanır.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Şu ayaklık konusu benimde canımı sıkıyo.Motordan inerken düşecekmiş gibi oluyo motor.Bildiğiniz ağır çekimde iniyorum motordan

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    motoru durdurup ayaklığı açıp yavaşça inmenin ayrı bir havası ve tadı vardır
    bunu alışkanlık haline getir
    şartlar ne olursa olsun ruh halin ne olursa bu taddan kendini mahrum bırakma
    harley is making love with davidson

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    orta sehpa gibisi var mı be yaw?

Yan ayakta çoluk çocuk gelir düşürür motoru.. sonra katil ol
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Alıntı excavatus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orta sehpa gibisi var mı be yaw?

Yan ayakta çoluk çocuk gelir düşürür motoru.. sonra katil ol
    Ben de tam tersini düşünüyorum. Acayip rahatım yan ayak konusunda. Açıyorum, laaap diye salıyorum motoru. Koç gibi duruyo valla

Şaka bir yana, bence de motosiklete binmeden bir kaç kez düşünün, bug,n olduğunuz yerde devirirsiniz, yarın arabaya patlarsınız. Aman diyim.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Ayaklığı açtığım zaman ayağımla bir iki kez kontrol amaçlı vururum tam yerine oturmuşmu diye.Sizde bunu alışkanlık haline getirebilirsiniz.Ayrıca stresli bir şekilde motosiklete binmeyin.Bunu herkes tavsiye eder ve ben birşey bildiklerine inandığımdan buna uyarım.

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Bugün Felon'un taktiğiyle siyah oje alıp ufak çizikleri kapatıcam

Sonra da yıkatır temizletirim moralim düzelir..Bahçeşehir SONAX bu işi iyi yapıyomuş..oraya gidicem sanırım..Kendim yapardım ama işin içine girince kararsızlıktan bişey yapamıyorum

akşam işten çıkınca 400 kişi servis bekliyo..ben de servislerin önünden gazı açarak geçiyorum..ne dert kalıyo ne tasa bir de ev ile iş arası 5 km ve açık yol olmasaydı iyi olurdu..sitenin önüne geliyorum duruyorum..bi tur daha diyip biraz daha dolaşıyorum :D
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)