Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kapora ???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    arora ks 150-23 Sarı :)
    merhaba arkadaşlar yarın inşallah motosikletimi alıyorum falak param tam değil ve motosikleti almazsam banko satılacak.

fiyarın %65-70'i ni kapora olarak versemmi? kalanını 5 dün içinde verebilirim

vermesem satılır versem babamın oğlu değil nasıl güvenebilirim??

ve 2.soru

yaşım 17 oldugundan devrini alamıyorum acaba kağıdı adam imzalasa annem evde imzalayabilirmi notere gitmek şartmı??

not:
    Ehliyet sahibiyim.
    Hızlı Yaşa Genç Öl Cesedin Yakışıklı Olsn...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sakın böyle bi işe bulaşma paranı tamamla ondan sonra al sevgili anne ni yanına git notere at imzayı ver parayı al gülüm ver gülüm ver yap boşuna risk yaratma kendi kendine
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakın böyle bi işe bulaşma paranı tamamla ondan sonra al sevgili anne ni yanına git notere at imzayı ver parayı al gülüm ver gülüm ver yap boşuna risk yaratma kendi kendine
    almazsam satılır ama kesin satılır yani

annem gidebilecek durumda degil notere gitmez yani :D

babamda olmaz :D ne yapmalı?

çıkar yol yokmu

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    işte bu iş biraz karışık başkası da almak istemez motoru kendi üzerine bi kaza falan olduğunda başı ağrımasın diye
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı baris4444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çıkar yol yokmu
    Notere ben şunu imzalatıp geleyim demek gibi bir seçeneğin yok. İmzalanması gereken tüm evraklar noterde imzalanır. Annen/baban notere gelemiyor diye çok yakın bir arkadaşın bile olsa motoru başkasının adına almayı aklından geçirme.

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Notere ben şunu imzalatıp geleyim demek gibi bir seçeneğin yok. İmzalanması gereken tüm evraklar noterde imzalanır. Annen/baban notere gelemiyor diye çok yakın bir arkadaşın bile olsa motoru başkasının adına almayı aklından geçirme.
    peki onu yaparız ikna ederiz bi şekilde ama kapora versem yada vermesem arada kaldım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    peki onu yaparız ikna ederiz bi şekilde ama kapora versem yada vermesem arada kaldım
    Eğer hiç tanımadığın biriyse kapora verip vermemek sana kalmış. Ama kapora dediğin en fazla %10 falan olur. %70 kapora vermen gel beni dolandır demek gibi bir şey olur. Mümkünse parayı tamamlayacağın zamana kadar birinden borç alıp o şekilde al motoru.

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer hiç tanımadığın biriyse kapora verip vermemek sana kalmış. Ama kapora dediğin en fazla %10 falan olur. %70 kapora vermen gel beni dolandır demek gibi bir şey olur. Mümkünse parayı tamamlayacağın zamana kadar birinden borç alıp o şekilde al motoru.
    Alacağı motorun fiyatını bilmiyoruz ama %10 bile çok 10000 liralık motor alırken 1000 lira kapora mı vericez?

Sen ver bi 50 Lira adamla anlaşırsanız satmaz sen kesin alıcısın diye bikaç gün bekler aşırı derecede paraya ihtiyacı yoksa.

Motosikleti
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alacağı motorun fiyatını bilmiyoruz ama %10 bile çok 10000 liralık motor alırken 1000 lira kapora mı vericez?

Sen ver bi 50 Lira adamla anlaşırsanız satmaz sen kesin alıcısın diye bikaç gün bekler aşırı derecede paraya ihtiyacı yoksa.
    kredi kartı borcu var neyse bn bi 50 100 vereyim o zaman keserse kesmedi aranızan bi hayısever yollar

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kesinlikle katılıyorum kapora dediğin benim bildiğim 50-100 lira gibi bi paradır ve vazgeçersen yanma riski vardır.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    6 gün vadeyle kim borç verirki bemin gibi birine çok teşekkürler

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kapora ver bir miktar ama noter işlemlerini en geç 1 hafta en erken 3 gün içinde başlayabileceğini söyle ve bu zaman zarfında sizinkileri ikna et tamamdır

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2-3-4 arkadaşından paranı denkle öyle al para kolay kazanılmıyor kendini dolandırtma çok üzülürsün ver parayı al satışı kalanı yalan

dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    almazsam satılır ama kesin satılır yani

çıkar yol yokmu
    sizinkiler motosklete onay vermiyorlar galiba bak bnden sana tavsiye ailenin onayını almadan hiçbirşey yapma kendi başına, benim başıma geldi çnkü gerçkden çk pişman olursun aldığına birde kapora çok werme 50tl yeterli bnce buarada motosklet markası ne resmı felan varmı ilanı?

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    motosiklet ne? satan kim? tanıdığımsa yorum yapabilirim ancak. yüzde 70 kaparo verilmez. sakın bulaşma. adam parayı alıp gitse, seni de polise ihbar etse kime neyi ispatlayabilirsin? üstüne hırsızlıkla suçlanırsın.

Motosikleti
    tamam sorun çözüldü adam zaten iyi biriymiş dedi 50 100 bişey ver ben sorana satıldı derim falan 50 lira verdim motorcu bi arkdaşım da inceledi onay verdi yani 4-5 gün içinde motorum olacak

herkese teşekkürler

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:39 ----------

---------- Post added at 22:53 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

Alıntı dkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizinkiler motosklete onay vermiyorlar galiba bak bnden sana tavsiye ailenin onayını almadan hiçbirşey yapma kendi başına, benim başıma geldi çnkü gerçkden çk pişman olursun aldığına birde kapora çok werme 50tl yeterli bnce buarada motosklet markası ne resmı felan varmı ilanı?
    yok onay vermeme değil babamın üsütne yapınca geri satamayız bağkur ssk falan borcu var ondan dolayı anneminde pek gönlü yok

dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    tamam sorun çözüldü adam zaten iyi biriymiş dedi 50 100 bişey ver ben sorana satıldı derim falan 50 lira verdim motorcu bi arkdaşım da inceledi onay verdi yani 4-5 gün içinde motorum olacak

herkese teşekkürler

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:39 ----------

---------- Post added at 22:53 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

yok onay vermeme değil babamın üsütne yapınca geri satamayız bağkur ssk falan borcu var ondan dolayı anneminde pek gönlü yok
    hee iimiş motosklet markası ne resmı felan varmı ilanı feln?

Motosikleti

2009 model 8000 küsür km'de grenajl tırnaklarında kırılma var başka hiç bi sorun yok motor çok diri teşekkürler MT

Motosikleti
    Mobylette, Glardo, Kapalı Çatı. 'KLASİK KRAL.
    motor yaşına göre büyük değilmi şahsen ben 80 kiloyum 1.80 boyum var mz'i bi defa sürmüştüm mz'e çökecek olurken bile 5-6 defa düşünmüştüm. :D
    [B][COLOR="#FF0000"]Hız sonum ise, sonuma kadar yaşamak isterim ;)[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı siyahas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor yaşına göre büyük değilmi şahsen ben 80 kiloyum 1.80 boyum var mz'i bi defa sürmüştüm mz'e çökecek olurken bile 5-6 defa düşünmüştüm. :D
    büyükmü küçük geliyor 150cc

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)