Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

derbi gpr125 r dan cbr 1000rr a geçsem çok mu sorun yaşarım!?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    satılık Derbi GPR 125 R
    derbi gpr 125 r aldım kendimi alıştırmak için iki aydır kullanmaktayım bu motoru yüksek performanslarada çıkardım şuan 1000rr a geçmek istiyorum çok mu sorun yaşarım bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    bence biraz daha kullan sen onu, bi sene falan daha. sonra gariban bir 600 cc al yine 1 kaç sene kullan... daha sonra 1000 cc. sorunsuz olur.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    satılık Derbi GPR 125 R
    şuan geçsem ne gibi sorunlar yaşayabilirim acaba

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neden 1000RR ye geçiyo tecrubesi az olan herkez? bi kişide R1 dese dişimi kırcam

İyi forumlar...

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı dmkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan geçsem ne gibi sorunlar yaşayabilirim acaba
    tecrübeniz gerçekten çok az.Ozgurakman arkadaşımın önerilerini dikkate almanı tavsiye ederim.1000'lik makinalar gerçekten tecrübe gerektirir.Sorun yaşayağınız durum torkudur.Bir yanlışınızda kötü sonuçlar doğurabilir.125 lik bir makina hatalarınızı görmezden gelebilir fakat 1000'lik bir motosiklet hatalarınızı pahalıya ödettirir.Ayrıca lütfen hız meraklısı değilim demeyin.Bastıkça basmak isteyeceksiniz ve sizin tecrübenizdeki biri için tehlike durumlarda ölümcül sonuçlar doğurabilir.İçiniz rahat kendine güvendiğiniz bir şekildemi binmek istersiniz yoksa diken üstünde mi binmek istersiniz.

Motosikleti
    satılık Derbi GPR 125 R
    kafam şuan çok karışık ya karar vermekte çok zorlanıyorum motoru büyütmek istiyorum ama erken olduğunuda biliyorum bilmiyorum ya of

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    kafam şuan çok karışık ya karar vermekte çok zorlanıyorum motoru büyütmek istiyorum ama erken olduğunuda biliyorum bilmiyorum ya of
    Şanslıysan alışana kadar birşey olmaz.Ama şunu göz önünde bulundur ki kaza yapma riskin fazlasıyla yüksek.Bu riski en aza indirmek ise tecrübe ile alakalı.GPR 125R 1000RR'ın yanında bisiklet kalır.

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum İlerki Aylarda Sanada Rahmet Dilemek Zorunda Kalmayalım. Bu Aralar Çok Motorcu Kardeşimiz Aramızdan Ayrılıyor Lütfen Biraz Sağ Duyulu Olalım.
    Sen o Motorla Bi 10.000 Km Yapmadan Sakın Değiştirme.Tecrübe Olarak Pişmen Lazım Büyük Motorlar Hata Affetmez . Sen Ondan Sıkıldıysan Çek Altına Bi Ninja 250 R Hem Kendini Tatmin Edersin Hemde Daha az Risk Yaşarsın.
    Ha Bide şu Var 250 cc Sınıfında Hız Olarak Ninja-Hyosung Kapışır Fakat Kalite,Kullanım Açısından CBR 250 R Tektir Candır.
    Selamlar.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruzgarr rumuzlu bir arkadaşımız 1000rr aldı tecrübesinin olmadığı tartışılıyodu lütfen teslim aldıktan sonra msj yazmasını rica ettim fakat ses soluk yok bi araştıran var mı duyan bilen gören???

Motosikleti
    satılık Derbi GPR 125 R
    galiba kararımı verdim ninja 250 R bu arada teocan önerin için teşekkür ederim

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    1000rr=
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önemli Değil Dostum 250 cc Sınıfında Aklına Takılan Her Hangi Bir Şey Olursa Sorabilirsin
    Selamlar.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    2 zamanlı Derbi gpr125 ile 4 zamanlı ninja 250r, hyosung gt 250r, honda cbr 250r ile 120 km/h hızına kadar çok fark hissedeceğini düşünmüyorum...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden 1000RR ye geçiyo tecrubesi az olan herkez? bi kişide R1 dese dişimi kırcam

İyi forumlar...
    Bak bu çok iyiymiş
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    emeklemeden yürümek,yürümeden koşmak,doğru dürüst koşmayı bilmeden uçmaya kalkmak doğru değildir bence...

her araçta önce 1 vites sonra 2 sonra 3 4 5 diye gider...
    merdivenler bile birer birer çıkılır...

unutma bahsettiğin iki motor arasında 1-2 basamak yok...bi sürü basamak var...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)