Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

sıcak havada gerilen sinirler ve sonrası.

Motovento
    REKLAM ALANI

kendilerini sevdirmemek icin ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bu tip adamlar bugün senin canını sıkmış, kimbilir yarın kime musallat olacaklar, basbaya kanunları çiğniyorlar, vatandaşı polise düşman ediyorlar, bunlar toplumdan ayıklanmadıkça bu iş böyle sürüp gider, hak hukuk tanımadan vatandaşa saldırıyorlar, sonra kendilerini korumak için polis kimliği gösteriyorlar ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşanacağı varmış...işte bu adamlar bana dek gelmiyor ki bi deşarj olayım... e bu işlerböyle olmaz..kavga ettiğin kişininde senle gelip ifade vermesi lazım...ve adamı galivba darp etmişsin...adam istese senle uğraşmak istese bir rapor alır ve basit yaralamdan yargılanırsın...yargılama sonrası siciln temiz ise tecil edilmiş bir cezayla yırtarsın tabi...ama ortada malum bir basit yaralama olduğundan paraya çevrilen bir ceza da yiyebilirdin...nerde sevgi kardeşlik hoşgörü ...demek ki büyük konuşmamak lazım...bu ülkede başına insanın herşey gelir...çok geçmiş olsun...
    metehan kardeş adam bana önce vurmasa zaten bende vurmayacağım. ben motordayım belki ama ayaktayım çok rahat hareket ediyordum o ise arabanın içinde, istesem yüzünde tekbir sağlam kemik bırakmazdım. yani adam sevgi kardeşlik ve hoş görü sayesinde yırtdı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:46 ----------

Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cüzdanını çıkartıp üstümde polis yazan bir kimliği yarım yamalak gösterdikten sonra geri koydu, ama ben yemedim bazı kimselerin kendilerine polis süsü verip suç işlediklerini bildiğimden. "ver bakayım sen şu kimliği bir daha bakayım" dedim. " sen kim oluyorsun da benim kimliğime bakıyorsun" dedi. ve bir yumruk savurdu. biz bu yumruyu yedikten sonra "sen misin bana yumruk atan " deyip. aynen iade bir yumrukla cevap veriyoruz.
    bir genel yanlışı düzeltmek için yazıyorum adam polis değil.
    adam polis emeklisi. kendisine polis süsü veriyor hızla üstünde polis yazan bir kimlik gösterip çekiyor. anadolu deli kanlısıda yemiyor ver bakayım şu polis kimliğine nasıl bişimiş dedikten sonra adam yumruk atıyor.o bir polis değil o bir lavuktu.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun abi ama sağlam yapıştırmışsın anladığım kadarıyla
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    yok yok gayet kibar vurdum ama adamın eti havalıymış. on yıldır belkide kimsenin canını yakmadım.
    pazartesi bölgedeki esnafa bir bakacağım güvenlik kamerası olup bizim olayı çeken varmı diye. yarın birgün olmadık yerden bişi çıkar lazım olur.

çok geçmiş olsun aibicim benim babamda sizinle meslektaş infaz koruma memuru

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)