Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sonunda Sattım motorumu OHH :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    dj_karizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda DyLan
    hatırlayan arkadaşlar vardır mutlaka ramzey 100cc Scoter Motorumu satmış bulunmaktayım 2010 model, 2013 muayenesi 2012 yılına kadar sigortası vardı 1.200e sattım herkes iyi satmışsın diyor. Çünkü motorcular 650 gibi komik bir rakam söyledi elden satmam daha iyi oldugunu düşündüm ve sattım.

Gelelim Yeni alacağım motora. Antalya merkezde Oturuyorum. bir hataaha yapmak istemiyorum ramzey gibi bir motor aldığım için Artık Üfleyerek yoğurdu yiyorum..
    3, Tane motor seçeneğim var almak istediğim
    1. 2.EL HONDA BEAT
    2. 2.EL KYMCO SUPER8
    3.YBR 125 [NOT] YBR 125 İN ANTALYADA Temiz olduğunu düşünmediğim için en son plana attım mutlaka bi kazası veya rektefeli çoğu ybr antalyadaki. Sizlerin tecrübesine yol bilgisine

ve motor bilgisine güvendiğim için yardımcı olacağınıza inanıyorum bir hata daha yapmamam için. Lütfen bana yardımcı olun bilgilerinizle. Kesinlikle bu 3 motor dışında bir motor markası önermeyin dikkate almayacağım.
    Hükmün Varsa Yargıla Paşam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Hayırlı olsun. Kymco süper 8 de güzel motor. Çok yakışıklı scooter.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    kanuni deer 152
    acayüp e katılıyorum . 3 motosiklet içerisinde bana en güzel görünen kymco ama tabi ybr farklı bir kategori sonuçta kalitesini kanıtlamış bir markanın yüksek satışlı bir motosikleti öyle çokta negatif yorumlar görmedim . ama antalya içerisinde bence en iyisi kymco olacaktır .

Motosikleti
    Honda DyLan
    Kymco super8 in 2.el fiyatı 2010 modeli 2.950 civarı
    Honda beat ise 2008 2010 modeline 3 bin den başlayıp 3.500 kadar gidiyor. 4 bin istiyen yok en son 3.500 istiyorlar Beat 2008 ve 2010 modelleri için. Tek istediğim KALİTELİ Sağlam 5 6 Sene rahat kullanabileceğim hızlı seri sağlam hor kullanmaya bile tık demeyecek bir motor olması ön planda benim için. tabiki hor kullanmak işin şakası, kAFAMDA Soru işareti kalmadı.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    hayırlısı olsun beat benim arkadaşta vardı ve güzel motordur bence iyi bir araştır ve temizini bulursan beat al.

Motosikleti
    yamaha x-max 250
    ybr 125 al antalyadan alman şart değil sanırım çok uzak olmayan bi şehirden alıp ybr ile antalyaya gelebilirsin..

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beat in 2.elleri anormal fiyatlara satılıyor ki o fiyata değmez 2.el bence
    Kymco super8 ise kullanıcılarından duyduğum kadarı ile çekişinin yeterli olmadığını duymuştum onun dışında allah var başka bi kusurunu duymadım
    Ybr125 bence en uygunu olacağını düşünüyorum evet kurye çıkması ve hurdaya çıkmaya yakın bir çok motosiklet var piyasada ama bence en mutlu olacağın ve uzun bi süre bi sıkıntın olmadan kullanacağın bir motosiklet olacağını düşünüyorum
    Allah hayırlısını nasip etsin iyi forumlar

Motosikleti
    Honda DyLan
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...689369/detay/?
    Kymco super8 bunu düşünüyorum sizce nasıl bakarmısınız ilana

birde bu var gözüme takılan
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...262418/detay/?

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Kymco Süper 8 iki yıldır kullanıyorum..Ben memnunum..zaten memnun olmasam üçüne beşine bakmam satarım hemen..Sadece en önemli şey kalitesiz benzin koymayacaksın...Varyatör,,debriyaj bakımınıda iyi bir ustaya yaptıracaksın...Daaha yakışıklı bir sukuter şuan yokkkk...

Motosikleti
    Honda DyLan
    üstat çekişinde bir sorun varmış galiba super8 in ?

Motosikleti
    Wr250r
    selamlar, çekişinde bir problem yok, super 8 in süspansiyon sertliği dışında hiç bir bir problemi yok taş gibi diyebilirim. Aldıktan sonra en fazla 2 gün dayanabildim servise götürüp arka amartisörleri ayarlattırdım fena olmadı ama biraz daha yumuşak olsa tam süper olur..

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bende de pople s200 var. En uzun süre kullandığım motosiklet oldu. Çok çok memnunum. Şuanda 34 bin de taş gibi maşşallah.
    Yalnız bende amortisörlerin sertliğinden şikayetçiyim. Başkada olumsuz yanı yok. Yalnız onunda virajlarda ciddi faydası var.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)