Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Nedir bu atıp tutma merakı ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Forumu uzun süredir takip edenler bilirler, bazıları konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmadan ısrarla atıp tutuyorlar. Bana bu tip yazıları okumaktan bıkkınlık geldi artık. Adam hayatında motor sürmemiş yok bu motor daha hızlı, yok bunun şu modeli onun bu modelinden daha iyi, yok bu motor 440 gördü, yok ben sahilde Hayabusa ile 360 yaptım, ıvır zıvır... Ortaya birşey atmak çok kolay, zor olan bunu ispatlamak. Boş boş konuşmayalım, laf kalabalığı yapmayalım, varsa deneyimlerimizi, bilgimizi paylaşalım ki forumu takip eden birçok arkadaş da faydalı bilgiler edinsin.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    +1500
    ..................

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Yalandan kim ölmüş.Yalan atma olmasa hayat toz pembe olmazdı.Kesinlikle sana katılıyorum kişiler yapamadıkları ve yapamayacakları şeyleri yapmış gibi söylememeliler.Tabi bu olaylarda bir egodur ..Egolarını böylece tatmin ediyorlar.

johny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sonunda bu konuya değinmene cok sewindim!!!
    Bu forumda bir konu eksikti ama neydi o diye düşünüyordum!!!
    Teşekkürler!!!
    Bu konu ciddi ciddi üzerinde durulası bir konu bence, insanlar bu foruma ortak noktaları olan motosiklet üzerinde paylaşım kurmak amacıyla giriyorlar...

Motosikleti olsun olmasın,motosiklete gönül veren herkesin bu forumda yeri var, bunu görüyoruz...

Ama n'olur biraz daha duyarlılık...Lütfen deneyimlerinizi ve yaşadıklarınız paylaşın...Gereksiz, gerçek dışı konular bence kalabalık yaratıyor!!!

Herkesin istediğini bulup, keyifle paylaşım yapması dileğiyle...

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    +1

Kulaktan dolma sallamalar insanları yanıltır, ya kendi tecrüben ve deneyimin vardır yazarsın. Yada ciddi bir yayında okumuşsundur birşeyler kafana yatmıştır bunları anlatırsın. Ama "benim arkadaşın bi amcaoğlu var o söyledi" şeklinde değil, "xxx dergisinin filanca sayısında okudum aha linki bu" yada "xxx sitesinde ünlü ...... bu motor hakkında şöle demişti aha link" gibi alıntılar vererek olur ancak.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

motomonster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    atan atana
    sallayiin bakalin nereya kadar
    adamin kici sele gormemis
    burda taffra yapiyo
    atin bunnari forumdan yannis bilgı verenleri

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet bende sana katılıyorum ben söyledim çok yeniyim daha ehliyetim bile yok ve modeller hariç hiç birşey bilmiyorum ama ehliyetide alacağım motoruda pek anlamadığım için utanmammı gerekiyor hayır kesinlikle hayır arkadaşlar sanırım kişisel kompleks yapıyorlar zamanla ilerleriz her konuda belki bir süre sonra bizde bir kurt olur çıkarız...

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    ++10000000000000000
    evet bence de onlarla uğraşırken mesela ben bi soru soruyorum bana yardımcı olmuorsunuz
    ama ben sizden bi çok konu da yardım bekliorum
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    sizde 340 yapin cok zor degilki , onlargi attin gittsin onlar kendi yalanlarina bile inanmislar artik
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

yusufhalfeti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Better 125 Cup
    Birde arkadaşlar, bazıları ömrü hayatında görmediği motor markası hakkında yorum yapıyorlar.Fikrini beyan etmek ayrı karşıdakini yönlendirmek ayrı. Planet marka motor için adam;onun yerine mobilet al diyor.Satan kişi 300 ytl ye satıyor diye ömründe görmediğe ve duymadığı motoru bir çırpıda sildi attı. Kardeşim o 300 YTL lik motor 200 YTL bakımla cbr 125 arkasına bağlar çeker.
    Ama arkadaş mesaj sayısını artırmak için sallıyor.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı yusufhalfeti adlı üyeden alıntı
    Ama arkadaş mesaj sayısını artırmak için sallıyor.
    herşeyi anlıyorum da bu nu an-la-mı-yo-rumm!!
    mesaj sayın artsa nolluurr artmasa nolluurr
    hayrett yaa yine sinir olduumm

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    bence bu konuda yazmakta gereksiz prim vermeyelim görmezden gelirseniz vazgeçerler belki
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı yusufhalfeti adlı üyeden alıntı
    onun yerine mobilet al diyor.
    Kopardı bu beni Bunu hep diyorlar zaten. İstiyorlar ki en düşük motor 600cc olsun
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Konu hakkında konuşmak bu tarz kişilere prim vermez. Aksine bu forumda bu tür insanların dediklerini kaale alınmadığını her seferinde vurgulamalıyız bence. Birinin atıp tuttuğu zaten hemen anlaşılıyor. Aramızda diğerlerinden çok daha bilgili arkadaşlar atıp tutulan konuda hemen yorumlarını yaparlarsa, bu tarz tartışmalara yer vermezsek zaman içerisinde yazılanların kalitesi de artacaktır. Foruma yeni katılanların zaten motosiklet hakkında çok bilgiye sahip değilken, abuk subuk yazıları okuyup yanlış bilgilendirilmesini de engellemiş oluruz böylece. Hatırlıyorum, Bostancı sahil yolunda Hayabusa ile 360 km/h yapan bir arkadaş vardı. Daha sonra bırakın Hayabusa'ya binmeyi, hayatında motora binmemiş olduğu kanıtlandı. Ayıp yaw!

Ve son olarak... Atıp tutan arkadaşlara sesleniyorum... Artık bu davranışınızdan vazgeçin. Bu forumda acemi, motora yeni hevesli arkadaşlar olduğu kadar senelerdir motor hayatının içerisinde olan çok deneyimli, atıp tuttuğunuz şeyleri ağızınıza tıkayacak arkadaşlar da var. Bunu unutmayın. Ve herşey ispat gerektirir. Gelir ispatlarsanız eyvallah.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Bunlar iki çeşit ,

Birinci çeşit

3 tekerlekli bisikletlerinden sonra bindikleri 4 tekerden az alet yok.Ancak her marka hakkında bilgi sahibiler. Onu alma bunu al , o yaramaz, parçası yoktur , ikinci eli düşük olur. Hele o son cümle beni deli ediyor. Bi üye bir soru soruyo X motorunun Y modeli nasıldır diye hooopp biri çıkıp cevabı veriyor.. alma ikinci eli düşük olur...!!!!
    Yahu adam bu işin ticaretini yapmayacak ki , motor zevk işidir. ticari kaygı olmaz bu zevkte....

İkinci çeşit

Sahip oldukları motoru anlamsız karşılaştırmalara sokmakta üstlerine yoktur.Bu aralar forumda hit olan olay CBR 125 hadisesi.
    Tamam o alet sizin motorunuz olabilir,allah kaza bela vermesin güle güle kullanın. Ancak gördüğünüz her iki tekerlekli alet ile karşılaştırmak olmaz ki....
    Adam gidiyo CBR 125 i Aprilla ile karşılaştırıyo.. Neymiş ikiside 125 cc miş....

Sonra motorların karakter özellikleriyle dalga geçerler, RS in sesi dikiş makinası gibiymiş. Sen hiç 200 km. yapan dikiş makinası gördün mü Şaşşkıın....
    CBR 125 in sesi tok çıkıyo da ne oluyo yani....... İki zamanlı motor teknolojisinde ses böyle işte ne yaparsın....

Adam idda ediyo Cbr 125 ile 160 yapan adam var diye , hatta gerçekliği son derece düşük olan bir video var ortalıkta....
    Yahu biraz mantıklı düşünseler 13 Bg lik bi motorun nasıl 160 yapamayacağını bulacaklar.....

o motor normal bi CBr ise sen niye yapamıyorsun 160, niye sizin Cbr lar 120 de tıkanıyo.....

Yani sonuçta her şey hakkında bilgi sahibi olduklarını düşünenler, hiçbir şeye sahip olamıyorlar ne yazık ki.....

Motosikleti
    Better 125 Cup
    Sayın Dishy;
    Bence gerçek dışı şeyler yazan arkadaşlar kısa sürede sitede yer edinmek isteyen arkadaşlar. Bunu gerçekleştirmek içinde, bilgisi olsun olmasın her konuda doğru yanlış yorum yapıyor.Sonuç itibarı ile doğacak polemikten prim yapmak gayretinde. Buda benim kendi fikrim. Katılırsın katılmazsın oda senin özgürlüğün. Ancak öle herşeye çabuk sinirlenmemeni tavsiye ederim.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    ana şimdi bnmle ne ilgisi varyaa alla allaaaa

Motosikleti
    Better 125 Cup
    "alma o zaman ya alla alla başka yere gitt
    kafana silah mı dayadılar töbe töbeee!!!! "

Buda başka bir arkadaşa verdiğin cevap.
    Benimki dostca bir tavsiye.Fazla sinirlenme!!!!!!!!

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    beni mi takip ediosunn alla alla pm atsana kardeşim
    bi derdin varsaaa böölee herkese neden reklam olalım kiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    + 1.000 Ytl
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler