Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Anaa KM teli çıkmış (mış)

Motovento
    REKLAM ALANI
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Uzun zamandır çeşitli talihsizlikler sonucunda motor alamadım. Mesela alacağım ilk motor adamı noterde beklerken kaza haberi geldi Diğerlerini ucu ucuna kaçırdım falan derken bu akşam bir cbf150 daha görmeye gittim. Bu sefer yanlızdım motordan pek anlamam ama gözüm döndü motorsuzlukdan ve adamın evine kadar gittim. Başladım sağına soluna bakmaya epey yıpranmış paslanma falan var, koruma demirinde kaynak falanda var neyse dedik önemli değil pazarlık yaptık biraz derken tam gideyim diyordum son dokunuşlarım elimle km telini yokladım (km teli olduğundan bile emin değilken). Teli hissediyorum aşşağıya yavaş yavaş iniyorum derken oda ne
    Km teli 2-3 cm kala yok oldu. Resmen siyah kaoblunun içindeki tel birden esrarengiz bir biçimde kayboluyor.

- Abi bu km teli mi?
    - Hımm evet..
    - Uca gelince boşalıyo bu normal mi?
    - Nasıl yani alla alla dur bakıym.
    - Sanki çıkmış gibi abi ya
    - Ana çımış bu ya az önce.. Şimdi çıkmış bu şimdi.. Zaten km ye fazla bakma önemli değil bu motorlarda hede hödö falan felan....

Arkadaşlar bu tel kendi çıkıyor mu bu şekilde? Yani kimsenin günahını almayalımda ikinci el motor almakdan soğuyuverdim bu akşam
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır çeşitli talihsizlikler sonucunda motor alamadım. Mesela alacağım ilk motor adamı noterde beklerken kaza haberi geldi Diğerlerini ucu ucuna kaçırdım falan derken bu akşam bir cbf150 daha görmeye gittim. Bu sefer yanlızdım motordan pek anlamam ama gözüm döndü motorsuzlukdan ve adamın evine kadar gittim. Başladım sağına soluna bakmaya epey yıpranmış paslanma falan var, koruma demirinde kaynak falanda var neyse dedik önemli değil pazarlık yaptık biraz derken tam gideyim diyordum son dokunuşlarım elimle km telini yokladım (km teli olduğundan bile emin değilken). Teli hissediyorum aşşağıya yavaş yavaş iniyorum derken oda ne
    Km teli 2-3 cm kala yok oldu. Resmen siyah kaoblunun içindeki tel birden esrarengiz bir biçimde kayboluyor.

- Abi bu km teli mi?
    - Hımm evet..
    - Uca gelince boşalıyo bu normal mi?
    - Nasıl yani alla alla dur bakıym.
    - Sanki çıkmış gibi abi ya
    - Ana çımış bu ya az önce.. Şimdi çıkmış bu şimdi.. Zaten km ye fazla bakma önemli değil bu motorlarda hede hödö falan felan....

Arkadaşlar bu tel kendi çıkıyor mu bu şekilde? Yani kimsenin günahını almayalımda ikinci el motor almakdan soğuyuverdim bu akşam
    dostum seceresini bilmediğin cbf 150 yi alma zira kuryeden çıkma ihtimali cok ama cok yüksek ya da cok makul fiyata bulman lazım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Yaa kesin çıkmıştır.

Motosikleti
    Varadero
    Birde km teline bakmadan önce adamın anahtar takımınıda eve attığını farkettim zaten onuda veririm ya yanında diyor. İyi adamdı..

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    2,el cbf alacaksan büyükşehirden alma sizin oralara yakın kırıkkale çankırı gibi ufak illerden almanı tavsiye ederim.Ama cbf tende şaşma benim gibi
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    200-300 fazla en azından sitemizden satan bir arkadaşdan al,ne iş yaptığı belli motorun seceresi az çok forum sayfalarında kayıtlıdır
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Varadero
    Keşke öyle bir imkan olsa da yabancıya gitmese cbf150 ler artık sıfır düşünmeye başladım EFE honda ya bi uğramam lazım..

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    cbf 150 ist. genel distribütörü mete_han'la görüş bi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ya senin ki gene çıkmış mış geçen gün bizim ustanın yanına gittim cbr 125 çocuk diyorki abi şu km düşürelim usta neden diye sordu işte az gözüksün dedi motorun sahibi bizim usta da dedi ki abisi ben km düşürmekten anlamam km az olsun diyorsan çek motorunu garaj da yatsın dedi bizim usta bıraktı çıraklara yapacakları işi tarif etti gitti face nin başına oturdu küfür eder gibi tabi anlayana.... evet gerçekten motor alırken km ye bakılmaz temizse alınır tabiii bu söylediklerim eskiden di böyle sahtekarlıklar daha icad edilmemişti o zaman
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Tabi tabi km teli çıkar öyle Dürüstlük, dürüstlük, dürüstlük. Bende bu ayın başında motor aldım. İnsandan insana fark var tabiki benim aldığım adam bana bütün vergi makbuzlarını, muayene kağıtlarını, kullanma kılavuzlarını verdi. Zaten motor kendini belli ediyor. Forumda da fotoğrafları var motorumun. Gördüğümde zaten temiz motor olduğunu anlamıştım öyle yoklama gereği bile duymadım. Allah doğru insanlarla karşılartırsın.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Km teli bu, arada böyle çıkıveriyor işte ne yaparsın.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en doğrusu bu olur....

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    temiz motor al veya alma benden sana tavsiye))
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    sizinkini bilemem günahı boynuna, fakat bizim burda bir adam vardı adam bile bile söylüyordu söktüm diye 100 küsür km yoldan geliyormuş bide yazık...kazandığını sanıyor oysa......

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Cenabet gezcem diye ödü kopan,yaptığı zinayı göğsünü gere gere anlatacak kadar paradoks içindeki bir millet için km teli çıkarmak basit şey.Sözüm ona saf anadolu insanı denilen varlıkların bir çoğu işine gelince saf yoksa çok çakal var.Birbirini kazıklamadan övünen insanların ülkesi burası...
    Aklınca akıllılık yapıyorlar ama sadece ticarette hile ile ilgili ayet olduğun farkında bile değiller ve o ayet ''Ticarette hile yapanların vay haline!''
    diye başlıyor.Hadi kuldan korkun yok Allah'tandamı yok.Ama neyse farz olmayan 40 dakikalık teravih namazında yat kalk yapın,birde spor oluyo değin üstüne birde cennetlik olacağanızı filan düşünün.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    İkinci eli kaç para sıfırı kaç para,? Ver peşinatını, gerisini bilmem kaç ay kredi ile sıfırını al. Alacağın motor 15000 tl olsa ikinci eli anlayacağım, ama 4500 tl sıfırı varken 3000 tl ye ikinci eli alınmaz.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mete handro demek istemiş arkadaş....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Varadero
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci eli kaç para sıfırı kaç para,? Ver peşinatını, gerisini bilmem kaç ay kredi ile sıfırını al. Alacağın motor 15000 tl olsa ikinci eli anlayacağım, ama 4500 tl sıfırı varken 3000 tl ye ikinci eli alınmaz.
    Evet ben ikinci eline 3 bin para verecektim ama sıfırı plaka masrafları dahil 4bin liraymış. 3bin peşinat gerisi kredi kartı ile oluyormuş.
    Lakin benim kredi kartım yok

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Bulunur yaw bir arkadaştan kredi kartı. Samimi birinden falan...
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    hiç düşünmeden sıfırını al derim
    ama sıfır almanın kötü yanı şu
    satın almadan önce bir türlü bulamadığın temiz ikinci cbf ler satın aldıktan sonra bir bir ortaya çıkacak
    çevrende kendi mahallende bir arka sokakta yan komşunda
    harley is making love with davidson

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)