Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Nihayet aldım....Fakat..!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Bence başkalarına göre hareket etme abi boşver desinler duyma be satılırmı abi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Xetanor adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Evli ve çocuk sahibi olduğum için aşırı derecede tepki gösterenler oldu, Bu sevincime eşimin tarafından bir kişi gölge düşürdü. Benimle düne kadar iyi olan bu kişi motor aldığımda bana nasihatler vermeye kalktı, yaptığımın yanlış olduğunu ve kaza yapacağımı düşüp bir tarafımı kıracağımı söyledi. Tabi bunları normal bir şekilde söylemedi.. Biraz agresif daldı bana..

;
    Yahu arkadaşım sen çocuk değilsin ki...eşim tarafından biri bıdı etti diyosun...benim eşim tarafından biri geldi kapıya zamanında...geç saatte geldi diye giriştim ve eve bile almadan kovdum .pneyi...ulan benim evime nasıl 21 den sonra habersiz gelip kapımı çalarsın diye daldım...kötü mü ettim..hayır...şimdi abi diye elimi öpüyor yanlış yaptım diyor...30 yaşındasın çocuk var diyosun motor alımına bunu dedirtiyorsan senin kişiliğinde bir sorun ararım...eziklik ararım...yanlış anlama...kimmiş o senin hayatına karışacak...motoru kayınpedere vermedim zamanında...kaza yaparsın diye...kendi babama yeri geldi .iktiri çektim kendi kararlarımı kendim alırım dedim baba karışma sen hayatıma dedim...kötü mü ettim...hayır...artık kendi kanatlarınla uç...ana baban hariç kimseyi sallama...dıdının dıdısını niye kafaya takıyosun anlamadım...e o zaman senin ailen yengenin ailesi herşeye karışıyorlar...senin hayatına kimsenin müdahale etmesine izin verme aga...hemde asla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim eşim tarafından biri geldi kapıya zamanında...geç saatte geldi diye giriştim ve eve bile almadan kovdum .pneyi...ulan benim evime nasıl 21 den sonra habersiz gelip kapımı çalarsın diye daldım...
    Abi senden iyice tırsmaya başladım. Az önceki konu, üstüne bu, bir de fotoğraflardaki öpecekmiş bakışı

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi senden iyice tırsmaya başladım. Az önceki konu, üstüne bu, bir de fotoğraflardaki öpecekmiş bakışı
    kanka arızayım raporluyum...valla lan... sınırlarım var...o sınırlar aşılırsa saldırganlaşıyorum...napim abi orman kanunlarını şehire adapte ettim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka arızayım raporluyum...valla lan... sınırlarım var...o sınırlar aşılırsa saldırganlaşıyorum...napim abi orman kanunlarını şehire adapte ettim...
    Boşuna Banstar olmuyorsun yani

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşuna Banstar olmuyorsun yani
    burda da modların sınırları var...sınırları aşılırsa banlıyorlar...aslında aynı mantık...

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Sevgili kardeşim,

Motorunu satışa koymak bencede doğru tepki değil farklı birşeyler denemelisin ancak bir süre kullanmama kararın gayet doğru , motosiklet %100 konsantrasyon isteyen bir araç , kafan dalgın veya birşeylere takılmış durumda iken motor kullanmak kaza riskini kat kat arttırıyor.
    "Ben sana dememişmiydim" diye ahkam kesen kendini bilmezler aslında bizlerin moralini bozup kazaya açık hale gelmemize neden olduklarını bilmiyorlar.

Moraliniz bozukken motora asla elinizi sürmeyin , gerekirse bir arkadaşınızdan rica edin eve o getirsin .

Saygılar
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)