Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kanuni windy s 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Merhaba abiler kardeşler
    Ben bu yaz sonuna doğru kanuni windy s 150 almayı düşünüyorum.Önce istiodum ama zam gelmiş duyduğum kadarıyla 4000 e yaklaşmış bu yüzden şu an tercihim kanuni den yana fiyatı 2800 ancak almadan önce biraz bilgi toplamak istedim topic ine baktım bi de konu açıyım dedim Kardeşinize bi yardım edin alternaf leri varsa sunun üst limit 3000-3500 enn fazla oda teşekkürler şimdiden
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Neden kanuni gibi bir çinliye yöneliyosun.YBR 125 CBF 150 Apache 150 al kafanı dinle adam gibi motor kullan.Yoksa diğer türlü tamircide geçirirsin günlerini.Ne kadar iyi kullanırsan kullan dayanıklı motordan yana ol her zaman.
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BurakASLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden kanuni gibi bir çinliye yöneliyosun.YBR 125 CBF 150 Apache 150 al kafanı dinle adam gibi motor kullan.Yoksa diğer türlü tamircide geçirirsin günlerini.Ne kadar iyi kullanırsan kullan dayanıklı motordan yana ol her zaman.
    hiç tamirci önünde bekleyen Windy gördün mü? Bilmeden konuşmayalım. 2500 TL nin hakkını veren(varsa) başka bir motor da önerebilirsin ama üstüne oturmadığın şeyler hakkında konuşma!
    112ciyiz

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    çinlide 3 alternatifin var ,birincisi Kanuni PUMA,ikincisi mondial 150mc,üçüncü ise seninde belirttiğin windy s 150,ben şimdiye kadar sadece 125lik windys ve 150mc ye bindim ,150mc daha kuvvetli ve az titreşimliydi ,puma yeni çııktı onuda övüyorlar ama nasıldır bilemem,ama pumanın malzemesi diğerlerine göre daha kaliteli görünüyor,windys 150 içinse hiç bir yorum yapamıcam hiç görmedimde binmedimde,eğer titreşimi fazla değilse oda güzel bir seçenek
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    kardeş fazla piyasada yok galiba ama salcano wolf 125 e de bak derim fayatına göre çok çok güzel bir motor ybr motoru var üzerinde araştırabilirsin 2500 lira sıfırı
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş fazla piyasada yok galiba ama salcano wolf 125 e de bak derim fayatına göre çok çok güzel bir motor ybr motoru var üzerinde araştırabilirsin 2500 lira sıfırı
    salcano da güzel motor.
    112ciyiz

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Cevaplar için teşekkürler
    Para durumum iyi olursa tvs tercih ederim gibime geliyo ama olmadı windy s bi koruma demiri atırdıkmı güzel motor gibi ya ybr yi de andırıyo hayırlısı bakalım
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)