Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Led sinyal taktım ama 4 ü birden yanıyo hemde fasılasız ??? Yardım !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Arkadaşlar ninja 250r motoruma led sinyal takdırdım ama 4 ü birden yanıyor? Daha önce bu problemle uğraşmış olan veya bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
    flaşöre küçük ampüllerden bağlayın diyenler olmuştu ama bilmiyorum...
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    araya bi aparat koyuluyordu ya adı sımdı aklıma gelmıyor bende benım motora taktırmayı dusunuyorum bazı yazıları okumustum onu koymadan dogru duzgun calışmazmış.sen nerden ne kadara aldın ledleri ?

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    dostum bence artı eksi uçlarını ters bağlamışsın o yüzden devamlı yanıyodur . uçları tek tek kontrol et sorun kalmaz

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    bende alarm takmıstım sol sınyalı acınca normal yanıyordu sagı acınca 4lü yanıyordu cok sınır bozucu

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bence artı eksi uçlarını ters bağlamışsın o yüzden devamlı yanıyodur . uçları tek tek kontrol et sorun kalmaz
    sinyal verdiğim zaman düz dördü birden fasılasız yanıyor.galiba flaşör güçlü geliyomuş,elektrikten pek anlamam

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    led sinyal uygulaması için flaşör devresini değiştirmen gerekir.
    ya dediğin gibi fasılasız yanar ya da çok hızlı yanıp söner fasıla bir türlü orjinali gibi olmaz.
    ben led sinyal değişimi yaparken aynı sorunla karşılaştım ustam, çin malı bi flaşör devresi takıp fasıla yarattı. ancak bu kez de fasıla fazla uzun oldu ve de arka sinyaller yanıp sönme esnasında söndüğü sırada tamamen sönmüyor kondansatör mü nedir o tam boşalmadığı için oluyormuş.
    sonuç olarak diyebileceğim şu ki, kullandığın led sinyallerin voltuna amperine göre başka başka flaşör devresi taktırıp denemen lazım en uygun fasılayı yakalamak için. çözüm bulursan bana da bildiriver
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    led sinyal uygulaması için flaşör devresini değiştirmen gerekir.
    ya dediğin gibi fasılasız yanar ya da çok hızlı yanıp söner fasıla bir türlü orjinali gibi olmaz.
    ben led sinyal değişimi yaparken aynı sorunla karşılaştım ustam, çin malı bi flaşör devresi takıp fasıla yarattı. ancak bu kez de fasıla fazla uzun oldu ve de arka sinyaller yanıp sönme esnasında söndüğü sırada tamamen sönmüyor kondansatör mü nedir o tam boşalmadığı için oluyormuş.
    sonuç olarak diyebileceğim şu ki, kullandığın led sinyallerin voltuna amperine göre başka başka flaşör devresi taktırıp denemen lazım en uygun fasılayı yakalamak için. çözüm bulursan bana da bildiriver
    Hayda şimdi hiç iyi olmadı bunu öğrendiğim ,daha yeni ebaydan sipariş vermiştim led sinyallerden hızlı yanıp sönmesi sorun değil daha görünür olur ama sürekli yanarsa kötü olacak
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    sağ ve sol için ayrı ayrı birer tane normal lamba bağla. lambları sele altına felan sakla.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı semih39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araya bi aparat koyuluyordu ya adı sımdı aklıma gelmıyor bende benım motora taktırmayı dusunuyorum bazı yazıları okumustum onu koymadan dogru duzgun calışmazmış.sen nerden ne kadara aldın ledleri ?
    adanadan aldım 4 tanesi 70 tl,beyaz led olanıda var sarı led olanıda var.
    Led flaşör takmak gerekiyomuş,ebay dan getittirdik,ama ninjanın flaşör bacağı 2 li bizim ebaydan gelen flaşör 3 bacak olduğu için uymadı... burdaki malzemecilere soruyorum led flaşör ne ilk defa duyuyoz diyolar,dünyadan haberleri yok...

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayda şimdi hiç iyi olmadı bunu öğrendiğim ,daha yeni ebaydan sipariş vermiştim led sinyallerden hızlı yanıp sönmesi sorun değil daha görünür olur ama sürekli yanarsa kötü olacak
    Geç kalınmış bu bilgiler için Benim sadece önler led arkası normal sinyal, hızlı hızlı yanıp sönüyor
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geç kalınmış bu bilgiler için Benim sadece önler led arkası normal sinyal, hızlı hızlı yanıp sönüyor
    Benimde önler orjinal , o zaman sorun olmaz ya
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adanadan aldım 4 tanesi 70 tl,beyaz led olanıda var sarı led olanıda var.
    Led flaşör takmak gerekiyomuş,ebay dan getittirdik,ama ninjanın flaşör bacağı 2 li bizim ebaydan gelen flaşör 3 bacak olduğu için uymadı... burdaki malzemecilere soruyorum led flaşör ne ilk defa duyuyoz diyolar,dünyadan haberleri yok...
    70 tl cok gelıyor bana ya bende ıstıyorum ama deymez o kadar gercekten bu ledlerın tanesının fıyatı bellı yanı istanbul karaköye gıtsem kendım halletcem ama ışten dolayı gıdemıyorum.ınt.de cok pahalıya satılıyor.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    yeni bir flaşör enteğresi ile sorun çözlüceketir ama doğru amperdeki bir flaşör e ihtiyacın var....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı semih39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    70 tl cok gelıyor bana ya bende ıstıyorum ama deymez o kadar gercekten bu ledlerın tanesının fıyatı bellı yanı istanbul karaköye gıtsem kendım halletcem ama ışten dolayı gıdemıyorum.ınt.de cok pahalıya satılıyor.
    Ben çifti 15e mi 20'ye mi ne almıştıım. Çok da dandik değiller
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben çifti 15e mi 20'ye mi ne almıştıım. Çok da dandik değiller
    elden mı aldın pekı sıteden falan mı ? ciftine 15-20 tl veririm ama 70-80 cok gercekten.

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    çifti 20 tl yede,30 ada var 40 ada var,kalitesine göre,benimki karbon kaplamalı orta şekerli bişey.
    Ben 4 tanesine 70 tl verdim 2 değil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)