Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

salcano sm 250-4 ve bisan roadstar 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    wilson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar bu iki motoru gören inceleyen arkadaşlar varmı işçilik,kalite,servis.fiyat performans gibi özellikleri göz önünde bulundurduğumuzda alınabilecek motorlarmıdır.fikir ve görüşleriniz herkes için değerlidir....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Keşke önce bi arama yapsaydın

wilson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    samsunlu hemşerim neyin araştırmasını yapacağım gören varmı diye soruyorum kalitesi ne alemdedir diye

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Yani forumda arama yapsaydın. Ayrıca bildiğim kadarıyla bu motorlar henüz ülkemize gelmedi , bu yüzden kalitesi konusunda birşey bilen yok
    İstersen şu başlıklara bir bak

http://www.motosiklet.net/forum/show...bisan+roadstar

http://www.motosiklet.net/forum/show...bisan+roadstar

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wilson adlı üyeden alıntı
    merhaba arkadaşlar bu iki motoru gören inceleyen arkadaşlar varmı işçilik,kalite,servis.fiyat performans gibi özellikleri göz önünde bulundurduğumuzda alınabilecek motorlarmıdır.fikir ve görüşleriniz herkes için değerlidir....
    Kardeş 2sinide internet üzerinden inceledim ve bana bisan ın modeli daha bir ağır basıyor gibi geldi.Yani motor alacak olsam ve 2 si arasında kalsaydım çıplak gözle görmeden önce bisan derdim ben.Ayrıca bisan için 3750ytl ye kask ve yagmurlukda veriyorlar diye duydum.

ben yeni salcano aldım.250 lik.motorları aynı firma üretiyor.Lifan firması. 253fmm 19 beygir.atv motoru bu.kuvvetli ve çekişi iyi.işçilik çok iyi.biz de ayrıca kawasaki el250 var.komşumun.kawaya göre gidon üzerindeki işçilik biraz zayıf.fakat diğer malzemeler iyi.tekerler taıwan malı.motorun resimleri var.salcano diye tarat bulursun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler