Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yıllardır yapılması gereken program NTV'den geldi..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Derbi Senda SM
    Şu anda Ntv'de Türk 3 motorcu Van'ı geziyor. Kaçırmayın

Ntv'de görmeye alıştığımız bir isim olan Mirgün Cabas motosikletle Türkiye turunda

Mirgün Cabas ile Her Yer, her Salı 21:15’de NTV’de...

Haberin detayı için;
    http://www.ntvmsnbc.com/id/25231354/

Türkiye'nin görülmesi gereken yerlerini Motosiklet kültürüyle süsleyerek ekranlarımıza taşıyan Kendisine ve ekibine buradan teşekkürlerimi sunuyorum.
    [B][I]Ölüme değil, ölene dek...[/I][/B]
    Alıntılar;
    [I]'4 teker bedenimi,iki teker ruhumu taşır'[/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ii de bu adamlar bmw g 650 gs ile geziye çıktılar.
    Motoru bozdular yolda kaldılar.
    Dönüşü kamyonetle yaptilar.
    Ne iş? Bilen anlayan var mı?

Ben bu forumda o yolu 100 -150 cc çinli motorla bile sorunsuz yapabilecek insanlar biliyorum.

Böle programmı olur,?

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    bmw sponsorluğunu keser yakında , yinede motosiklet ile gezi temalı bir program yaptıkları için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. yol şartlarını bilmiyoruz ama. tv de görünen herşey gördüğünüz gibi değildir ;)
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bmw sponsorluğunu keser yakında , yinede motosiklet ile gezi temalı bir program yaptıkları için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. yol şartlarını bilmiyoruz ama. tv de görünen herşey gördüğünüz gibi değildir ;)
    yaw yol şartları nasıl olacak ki, nasıl her şey gördüğümüz gibi değil.ofsayt pozisyonu değil ki?

Bu motor 12 bin euro.
    Bu motorun adı g 650 gs/dakar
    bu motorun boyuna kadar derede suyun içinde, çölde,dağda, çamurun içinde çekilmiş vıdeoları var

Başlık olmamış, zira "Demiratlarla" adında'ki trt yapımı(yada trt'de yayımlanan) program bana kalırsa ilk olan, ve bu başlığı hakeden program.

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    TRT belgesel kanalı yayınlıyor. çarşamba günüm16 da, cumartesi 12.00 da .
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Enduroları patır kütür yere düşürdüler defalarca. debriyajları bitirdiler tek sürüşte ve motorlar arazide kaldı.

bide aralarında 1200 lükler vardıki ne kadar gereksiz o bozuk arazide 220 kilo motorne kadar saçma daha iyi sergilenemezdi. zaten motorlar çok ağır 650 enduroyu zemin eğimli ve engebeli olunca yüksek sele dolayısıyla yere zaten zor deyen ayaklar motoru hiç tutamıyor. Elemanın biri deviriken son anda ayğını çekti üzerine düşse düşünemiyorum olacakları.

Bide boyu 1.60 55 kilo kadına vermişler bi 650 yi hayatının sürüş(sürememe) deneyimini yaşadı kadın

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    puhahah =) acayip programmış =) bu bmwlerde ne çok arıza çıkarıyor =)
    Karadeniz - Giresun.

şu anda tekrarı yayında.
    Kaçıranlar için

İnternette de var ama görüntü kaliteli değil:
    http://video.ntvmsnbc.com/#mirgun-cabasla-her-yer.html

O motorlarla düzgün toprak yolda gidilir ama özellikle acemi birisi dik ve taşlı yollarda gidemez.

Anladığım kadarıyla motorlarda sorun yok.Acemilik yüzünden debriyaj balatasını bitirmişler. Yinede kamyonla dönmek komik birşey tabi.Tecrübe olmuştur onlar için.Bir daha ne öyle yola girerler ne de debriyajı bu kadar çabuk bitirirler.Sonraki bölümlerde görürüz zaten.

Güzel program.
    Turk kanallarında böyle farklı yapimlar çok az.
    Ufak tefek aksaklıklar olabilir zaten adamlar keyif için bu programı yapıyorlar kasmıyorlar yok altımda su kaadarlik motor var yok kamyonlar geri donersek karizma bozulur diye
    Programın ruhunauygun kafalarına göre takılıyorlar öylede olmali

Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternette de var ama görüntü kaliteli değil:
    http://video.ntvmsnbc.com/#mirgun-cabasla-her-yer.html

O motorlarla düzgün toprak yolda gidilir ama özellikle acemi birisi dik ve taşlı yollarda gidemez.

Anladığım kadarıyla motorlarda sorun yok.Acemilik yüzünden debriyaj balatasını bitirmişler. Yinede kamyonla dönmek komik birşey tabi.Tecrübe olmuştur onlar için.Bir daha ne öyle yola girerler ne de debriyajı bu kadar çabuk bitirirler.Sonraki bölümlerde görürüz zaten.
    ok.teşekkr

bobora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 2021
    Biraz önce ben de izledim tv de.. Çok hoş bir program ama o ağrı dağına tırmanamayış olayı cidden çok enteresandı.
    Bmw sponsor olmuş sonuna kadar ama lastikler zemini göremedi pek, sürekli yerdeydi motorlar yazık oldu.. benim içim acıdı yere düşerken hepsi ama sürenler pekte umursamıyordu..
    Tabi şunu da eklemek gerek kolay bir olay olmasa gerek o kadar ağır motorlarla öyle bir tırmanış.

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Aslında bir anlamda iyi, olabilecekleri önceden görüyoruz.
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Hocam o adamlar GS kullanmayı bilmiyorsa yapılacak birşey yok fakat GS'i gerçekten kullanan adam her delikten geçer. Ağır olması bir dezavantaj fakat mesele kullananda, at sahibine göre kişner.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir Yunus (polis) eğitmeni aynen şunu söylemişti:
    birine kötülük yapacaksan bir 650GS hediye edeceksin bu ona yeter...
    112ciyiz

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    izlerken cok eglendim hele sürekli düstükleri yerlerde ,ben olsam kendimi bu kadar rezil etmezdim o videolarıda hayatta eklemezdim, hem düz yolda sürekli düş birde debriyaj balatasını yakmayı becer, daha ne kadar yetenekli olunabilirki eğitim şart !!!!
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Bir de o tırmanış sırasında debriyajların bitmesini gayet normal bir şeymiş gibi anlattı Mirgün Cabas. Motorları kamyonete yükleyip dönmeleri tam bir fiyaskoydu.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    öncelikle burada bmw yi falan savunduğum yok kimse yanlış anlamasın.
    tırmandıkları yer ağrı dağı ... taş toprak köy yolu değil .
    yolların hali belli motorlar standart sadece beyaz f 800 gs hariç zaten o motor turu tamamlayıp geldi.
    kullanıcıların 2 tanesi arazi sürüşü konusunda zayıf. debriyajları bitirmeleri çok normal.
    ama itiraf edeyim kamyonla dönmeleri çok komikti neyse programın doğallığına verelim .... ileri bölümleri sabırsızlıkla bekliyor olacağım

unutmadan turda 1200 lük motor falan yok f 650 gs eski ve yeni ve f 800 var
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)