Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tek diyebileceğim '' İmreniyorum ''

Motovento
    REKLAM ALANI
    Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Bugün 103km kadar bi yol yaptım denizdi sahildi kumdu gezmek eğlenmek derken bir ara çektim motoru sağ tarafa
    Önümden Yaklaşık 12 kişilik bir grup geçti...

Merak ettim atladım motora takıldım peşlerine ışıklarda yakaladım sağ Çektiler motorları başladık konuşmaya,

Motorcuların 2 si dışında geri kalan herkes ayrı ayrı şehirlerden bir araya gelmişler ve Edirneden Başlayarak Antalyaya kadar gideceklerini söylediler ...

Uzun bir gezi olacak belliki ama adamlarda çok iyi hazırlanmıştı . Neyse Uzunca bir konuşma sonunda Vedalaştım onlarla ...

Gerçekten '' İmrendim '' adamlara burada Bir çok arkadaşım var Güvenemiyorlar Kendilerine uzun yol'a çıkmaya Tek başınada olacak gibi değil bir grup ile daha neşeli daha canlı oluyor geziler ...

Forumumuzdaki ' Tekirdağ MT '' liler bölümüne Mesaj yazdım yazmasına ama pek bir ses çıkmadı. !!!

Şimdi Buradan soruyorum :

1-Yaz bittiyor yavaş yavaş,burada Binlerce Motorcu bulunmakta bizler bir organizasyon düzenleyemez miyiz ?

2-Kıyaslama yapmak değil derdim Kötülemek veya karalamak hiçte değil,şüphem yokki bir çok kişi hafta içerisinde işi gücü ile uğraşmakta lakin Bir kaç Forum sitesinde gördümki Forum olarak Modlar ve diğer üyelerle beraber topluca gezi yapılıyor..

-Bizlerde Acaba böyle bir gezi yapamazmıyız ?

Şüphem yok ki daha öncesinde böyle geziler yapılmıştır ama foruma üye olduğum zamandan beri her hangibir etkinlik görmedim '' Topluca '' Eğer olduysa ve ben göremediysem şimdiden özür dilerim, tam havaların sıcak olduğu günlerdeyiz güzel gezilerin yapılacağı günlerdeyiz niyetim MT deki arkadaşlarla beraber büyük bir organizasyonda yer almak Gezmek Yeni dostluklar kurmak..
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 125r - Hysoung 250R
    Dostum tekirdağ motorsiklet.org'un çok güzel organizasyonları oluyor muhtemelen bir çoğunuda tanıyorsundur belki tekirdağ merkezdeki bir cafede toplanıp sürekli uzun yol gezisi düzenliyorlar fakat 600cc altında motor olmamak şartı ile Ben bu hafta motor işini halledebilirsem inşallah ver elini önce akdeniz sonra karadeniz inşallah gerek tek kişi gerek 10 kişi ne pahasına olursa olsun.
    [B]Pırasanın piştiği günlerde masada 3 kişi olurduk çocukken. ben, annem bir de oklavası.[/B]

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    hocam Geçen Buradaki Nuray ustanın yanına gittim Motorun Aynasını sıktırdım birazda muhabbet ettik o sırada Başkanda geldi Benim motor onlarınkinin yanında sadece kürdan kalır Nuray usta saolsun Sende bizimlesin gezilerde senide alıcaz dedi Lakin dediğin gibi 600cc motor altı olmamak şartı full koruma ayriyetten ama Nuray usta referans olunca Başkanda saolsun kırmadı onların gezilerine katılmayı düşünüyorum hatta bir aksilik olmaz ise Katılıcam ..

İşşallah buradada bir etkinlik düzenlenir Topluca İl İl şehir şehir dolaşırız
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Motosikleti
    cbr 125r - Hysoung 250R
    yaa aslında en güzeli bu değil mi adamlar gerek hız gerek koruma konusunda çok tutarlılar çok bilinçliler bende istanbuldayken bir çok tura katılmıştım 80-90ı geçtiğimizi hatırlamıyorum zaten olması gerekende bu ama uygulayan malesef yok. Özellikle koruma konusunda bir çok arkadaş çok yetersiz :/
    [B]Pırasanın piştiği günlerde masada 3 kişi olurduk çocukken. ben, annem bir de oklavası.[/B]

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Kardeş hayatımında yapmak istediğim,lakin henüz niyet dahi edemediğim içimde kanayan bir konuya değinmişsin.BAZEN GİTMEK İSTİYOR İNSAN,rota önemli değil,neresi olursa...İşten dolayı mı dersin,hayatımızın düzensizliğinden mi dersin,bırakıp gidemediklerimizden mi dersin bir türlü motorla uzun yol nasip olmadıBazı geceler scooterıma atlayıp giderim,saat 03:00-04:00 fark etmez.Bazen de motorsuz gece yürüyüşleri.Allah'a şükür daha başıma bir şey gelmediNereye gittiğini bilmeden,rotasız istikamet benimkisi...Rahatlıyorum,kendimce hayatın felsefesini buldum yaniHa bunu sana neden anlatıyorum lafı nereye bağlayacağım;Eğer şartların müsaitse,imkanlar el veriyorsa birilerinin sana artçı olmasını beklemeYapacağın şey çok basit;Bir fotoğraf makinesi,afili bir sırt çantası ve ağzında mırıldanacağın nakaratlar...Gezmek istiyorsan gez,yeni yerler gör,uzun yol kadar kafa dağıtıcı bir şey yoktur...Kimi zaman 50 ile gidersin,kimi zaman 80 le,kimi zaman 100-110...Yani patron sensin.250 cc lik harika makinenle en az 600 cc lik makineler arasında çekeceğin eziyeti hiç düşündün mü?Bende racing seviyorum ama 250 cc yi geçmemek koşuluylaToplu geziler tabi ki güzel ama benim yapım mesela red kit kıvamında,yalnız kovboy kendi kendimin patronu olmalıyım.Toplu geziler tabi ki mükemmeldir,hele ki kafa dengi 3-4 arkadaş olursa tadından yenmez.Ama 600 cc lik motorlarla yapılan gezilere şahsen katılmama.190-200 km hızla nereyi görüp tadına varacaksın ki,onun yerine THY'den cam kenarından bir bilet al,2 günde Dünyayı gezersin...Yalnızlık güzeldir,keyfini çıkarHer şey gönlünce olsun...
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaşlar cc ayrımı yapan adamlarlar hiç işim olmadı hiç te olmaz ne yani zengin fakir belli olsun hesabı bizde para var motor var seninki bizim gibi değilse biz seni içimize sokmayız mantığı bugün kartepe motocross yarışlarına gittim adamlarda ne makinalar var ama bende cub var çin malı diye sen git kimle takılırsan takıl demediler davet ettiler ikram ettiler bu iş gönül meselesi bende cross off road a gönül verdim ama benim o kadar pahalı motor alacak param yok gittim seyrettim zevkimi aldım yanlız gittim iş icabı fakat gelirken 6 motor bir de atv gazladık geldik öyle cc ayrımı olmaz gerçi benim kimseye ihtiyacım yok ama oralarda yanlız kalmamak güzel
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bnde cub var çorludan siteden by-alp var ve ben tekirdağı gezmeye geliyoruz başka yerlerede gideriz ama bende 100cc by-alp te 125 cc var senin motor bayağı süratli 90 km hızla olmak şartıyla ve ben yan rüzgar almamak şartıyla (malesef cub olunca hafif olduğunda aşırı etkileniyor) gezmeye gideriz ben marmara adası-sergen-istanbul gibi yerlere vakit bulunca gidiyorum hep beraber gidersek dağa mutlu olrum motorum modifiyelidir gerçek hızı 80 km ben 110 km hız yapabiliyorum aydınlatmam güzel değildi bi-xenon mercek ve ampülünü taktım çok güzel oldu aydınlatma problemi çözüldü bugün yine tekirdağdaydım sahilde sana bakındım hyosung görseydim durduracaktım

mncıka-35 yazdığı doğru birde gelirimiz kısıtlı büyük motoru almak neyse orta halli birşey alınır ama benzini vergisi masrafı ağır gelir 150 km üzeri hızlarda geziye karşıyım sport mu desem racing yada herneyse geziden ziyade gazlama oluyor

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir şekilde grubunu kuranlar, 2 yada 3 kişi sürekli gezi yapanlar, yani aslında sürekli gezenler bu siteye üye değil ihtiyaç duymuyolar, çünkü zaten gezecekleri ve sorularını yanıtlayacakları motorcuları bulmuşlar.
    kendimden örnek vereyim: daha bir kaç sene öncesinde ben buraya üye olmadan da sürekli geziyordum. böyle bir sitenin varlığından haberim bile yoktu, ne zamanki tayinim çıktı ve motorcu arkadaşımdan ayrıldım, işte o zaman yeni motorcular bulmak zorundaydım. burası sayesinde buldum. ama onlarla da ortak bir gezi düzenlemek çok zor oluyor. makinelerin ortak gezebileceği yer çok az.
    gelelim buradaki motorculara: ben gördüğüm kadarıyla söyleleyim, bu kadar çok üyesi bulunan bir forumda etkinlik gezi fotolarına bakıldığı zaman oran belki de %2-3 gibi bişey. şöyle bir önyargı oluşmuş herkeste: "büyük uzun yol motoru olmazsa yola çıkılmaz". bir de insanlar zaman yok diyolar, hiç ilgisi yok. (gerçekten olmayanlar müstesna), para yok deniliyor, hiç ilgisi yok. fırsat oluşturulmuyor.
    gezenler de çok kısa turlar(birkaç km.cik) zevkini alıp bırakıyolar.
    çok geniş çaplı düşünen az. müstesnalar olabilir
    umarım mesajım kimseyi incitmemiştir.saygılar
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

Alıntı Free_AnGeL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün 103km kadar bi yol yaptım denizdi sahildi kumdu gezmek eğlenmek derken bir ara çektim motoru sağ tarafa
    Önümden Yaklaşık 12 kişilik bir grup geçti...

Merak ettim atladım motora takıldım peşlerine ışıklarda yakaladım sağ Çektiler motorları başladık konuşmaya,

Motorcuların 2 si dışında geri kalan herkes ayrı ayrı şehirlerden bir araya gelmişler ve Edirneden Başlayarak Antalyaya kadar gideceklerini söylediler ...

Uzun bir gezi olacak belliki ama adamlarda çok iyi hazırlanmıştı . Neyse Uzunca bir konuşma sonunda Vedalaştım onlarla ...

Gerçekten '' İmrendim '' adamlara burada Bir çok arkadaşım var Güvenemiyorlar Kendilerine uzun yol'a çıkmaya Tek başınada olacak gibi değil bir grup ile daha neşeli daha canlı oluyor geziler ...

Forumumuzdaki ' Tekirdağ MT '' liler bölümüne Mesaj yazdım yazmasına ama pek bir ses çıkmadı. !!!

Şimdi Buradan soruyorum :

1-Yaz bittiyor yavaş yavaş,burada Binlerce Motorcu bulunmakta bizler bir organizasyon düzenleyemez miyiz ?

2-Kıyaslama yapmak değil derdim Kötülemek veya karalamak hiçte değil,şüphem yokki bir çok kişi hafta içerisinde işi gücü ile uğraşmakta lakin Bir kaç Forum sitesinde gördümki Forum olarak Modlar ve diğer üyelerle beraber topluca gezi yapılıyor..

-Bizlerde Acaba böyle bir gezi yapamazmıyız ?

Şüphem yok ki daha öncesinde böyle geziler yapılmıştır ama foruma üye olduğum zamandan beri her hangibir etkinlik görmedim '' Topluca '' Eğer olduysa ve ben göremediysem şimdiden özür dilerim, tam havaların sıcak olduğu günlerdeyiz güzel gezilerin yapılacağı günlerdeyiz niyetim MT deki arkadaşlarla beraber büyük bir organizasyonda yer almak Gezmek Yeni dostluklar kurmak..
    103 cm diye okudum

Motosikleti
    cygnus rs
    şu anda hadi gezi yapalım desek, birinde 1000 cc var diğerinde 100 cc var nereye kadar gider ?

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı efe tolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu anda hadi gezi yapalım desek, birinde 1000 cc var diğerinde 100 cc var nereye kadar gider ?
    Hocam iş Plan kurmak Gidilecek Yönlerdeki konaklamaları ayarlamak olsa Marmara bölgesinde bir çok işletmeci tanıdığım bulunmakta Elimden geldiğince '' Maddi '' konuda Yardımcı olurum .. Lakin Gecen forumda gördüm Bir arkadaşımız 150 cc lik scooter ile uzun bir mesafe yapmış onun dışında Bir ön Yargı varki '' racing '' motorla uzun yola Çıkılmaz diye yine forumda bir abimiz Uzun bir yol yapmış Gezmiş Ve fotoları bizlerle Paylaşmış.. Bütün yorumları okudum gerçekten herkes güzel şeyler yazmış iyi önerilerde bulunmuş lakin 100,150 cc motorda olsa uzun yol yapamaz diye bir kaide yok '' Forumdan '' bunu biliyorum '' Yapılıyor '' he Etkinlik oldu diyelim bir çok katılan oldu Haliyle Her türden makinada bulunmakta amaç Hangimiz daha hızlı gidecek değil Zaten Toplu bir gezide 150 200 gördükmü
    Allah göstermesin Zincirleme kaza olur veya O sürat ile Çok göze batılır Polislik olunur vs vs ..

Ben buradan bir çok arkadaş edindim Benden Yaşça büyük bir çok abi ile konuştum '' Sanal '' olsada bir dostluk Kurdum..
    Amacım burada birbirlerini '' Sanal '' olarak Tanıyan bir çok arkadaşımın Gerçek hayatta da bir araya gelmesi,Tabiki burada birbirini tanıyan bir çok kişi bulunmakta ama biz daha yeniyiz sitede Ve uzun Yıllarda Burada olmayı planlıyoruz..

Kısa ve öz iş başa düştü salı günü amcamla konusmaya gidicem kendisini Kumbağ'da kumsalda bir yeri var gayet büyük ayriyetten motelide bulunmakta Eğer onunla anlaşırsam buradan da duyurucam en azından '' Marmara '' bölgesinde bir gezi yapılır.

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Ben motor almadan gezi yapmayın

Valla ben imkanlarım olduğu sürece gezilere katılırım ve kurallara uyarım

Bu arada bende cc ayrımı yapanlara karşıyım. 80 90 yapıyorsa motor hertürlü gidilir.
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    Valla kardeşim bende de gezginci bir ruh var,hatta fotoğrafçı bir arkadaşımdan sırf bu iş için arkadaşlık vergisi indirimli nikon d3000 fotoğraf makinesi almıştımLakin bir türlü şöyle uzun yol yapıp memleketim manzaraları çekemedim ona yanarımFoto çektiğim yerler hep aynı,makine bile isyanda,kız kulesini görür görmez;sen karışma usta netliği ben ayarlarım diyorAslında dediğin gibi,çoğu şey bahanelerden ibaretAma şahsen küçük tekerli bir scooterla uzun yol yapmaya tırsarım.Hele şu cbr 125 r mi bir alayım daBu arada gt 250 r ilk motorun mu?Daha önce motor deneyimin oldu mu?Yoksa başlangıç motorun gt 250 r mi?Scooterdan sonra ilk etapta zaptedilebilinir mi kendisi?Umarım konuyu dağıtmamışımdırSağlıcakla kal...
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Neyine ôzeniyorsunuz su gurup sürüsünün bir anlasam!!!
    Binin motorunuza gazlayin gidin yahu.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Yok hocam GT ilk motorum değil 2000-2004 yılları arası mondial serviste çalışmıştım L.burgazda orada motoru öğrendim . Mt 125 ile başladım Sonra serviste çalıştığım için tüm motorları kullanma şansım oldu bir ara 1 hafta kadarda Kawasaki vn800 kullandım '' Tırsa tırsa '' ( ustanın motordu ) ondan sonra cbr 600 kullandım ama büyük bir kaza geçirdim tüm motor hevesim söndü 2006 dan bu yana hiç motor kullanmadım bidaha ..

sonra tekrardan kanıma girdi arkadaşlar albi motor albi motor diye

Bende tekrardan eskisi gibi ufak cc li motorlardan başlayayım dedim .. GT yi aldım

He bugun fark ettim ki Km ilerledikçe Tekerler yere daha iyi tutunuyor Hele gene burada SGK nın orada şahane bir zemin var ve bolca viraj var oralardan dönerken motoru biraz yatırarak dönüyorum girerken gazı hafif kesiyorum viraj çıkışı gibi gazı açıyorum Hüüüüüpp diye çıkıyor
    zaptedilebilirmi ?

Valla Makina Ok gibi kaçıyor hani Tecrübe olmaz ve Güven olmaz ise Batırdık diyebilirim... Halen ışıklarda arkama otobüs kamyon falan gelince hafif hafif tırsarım :D

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Alıntı mınçıka_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kardeşim bende de gezginci bir ruh var,hatta fotoğrafçı bir arkadaşımdan sırf bu iş için arkadaşlık vergisi indirimli nikon d3000 fotoğraf makinesi almıştımLakin bir türlü şöyle uzun yol yapıp memleketim manzaraları çekemedim ona yanarımFoto çektiğim yerler hep aynı,makine bile isyanda,kız kulesini görür görmez;sen karışma usta netliği ben ayarlarım diyorAslında dediğin gibi,çoğu şey bahanelerden ibaretAma şahsen küçük tekerli bir scooterla uzun yol yapmaya tırsarım.Hele şu cbr 125 r mi bir alayım daBu arada gt 250 r ilk motorun mu?Daha önce motor deneyimin oldu mu?Yoksa başlangıç motorun gt 250 r mi?Scooterdan sonra ilk etapta zaptedilebilinir mi kendisi?Umarım konuyu dağıtmamışımdırSağlıcakla kal...
    hahaha kız kulesi olayı iyimiş yok arkadaş bende dayanamıyorum alacağım ve gazlayacağım inşallah :(
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    Alıntı Free_AnGeL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hocam GT ilk motorum değil 2000-2004 yılları arası mondial serviste çalışmıştım L.burgazda orada motoru öğrendim . Mt 125 ile başladım Sonra serviste çalıştığım için tüm motorları kullanma şansım oldu bir ara 1 hafta kadarda Kawasaki vn800 kullandım '' Tırsa tırsa '' ( ustanın motordu ) ondan sonra cbr 600 kullandım ama büyük bir kaza geçirdim tüm motor hevesim söndü 2006 dan bu yana hiç motor kullanmadım bidaha ..

sonra tekrardan kanıma girdi arkadaşlar albi motor albi motor diye

Bende tekrardan eskisi gibi ufak cc li motorlardan başlayayım dedim .. GT yi aldım

He bugun fark ettim ki Km ilerledikçe Tekerler yere daha iyi tutunuyor Hele gene burada SGK nın orada şahane bir zemin var ve bolca viraj var oralardan dönerken motoru biraz yatırarak dönüyorum girerken gazı hafif kesiyorum viraj çıkışı gibi gazı açıyorum Hüüüüüpp diye çıkıyor
    zaptedilebilirmi ?

Valla Makina Ok gibi kaçıyor hani Tecrübe olmaz ve Güven olmaz ise Batırdık diyebilirim... Halen ışıklarda arkama otobüs kamyon falan gelince hafif hafif tırsarım :D
    Dostum motor maceraların bir film şeridi gibi gözümün önünden geçtiCevabın için teşekkür ederim.En iyisi cbr 125 r ile vitesli motor hayatına giriş yapmak.Bu arada Cbr 600 le geçirdiğin kaza gerçekten hayatında dönüm noktası olmuş.Tekrar toparlamana senin adına sevindim.İyi geceler

---------- Post added at 01:53 ---------- Previous post was at 01:48 ----------

Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha kız kulesi olayı iyimiş yok arkadaş bende dayanamıyorum alacağım ve gazlayacağım inşallah :(
    Kız kulesiMakine her yeri otomatik olarak tanıyor.Misal bazen turist tarzı bir görüntüm olsun diyorum.Sırt çantası,elde su şişesi,boyunda fotoğraf makinesi falan.Sultan Ahmet'e gidiyorum foto çekeyim diye.Fotoğraf çeken turistlerin yanına gidiyorum,bende turistim hesabı,onlar fotoğraf makinelerinin ayarlarını yapıyorlar,benim makine isyanda;Ayarları biliyorum ulan fazla kurcalama,bas düğmeme olsun bitsin,havanı yesinler senin Allah'ın artisti" diyor

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyine ôzeniyorsunuz su gurup sürüsünün bir anlasam!!!
    Binin motorunuza gazlayin gidin yahu.
    Bende pek anliyamiyorum bu gurup sürüslerini sevenleri..
    Birkackere 4-5 motor ciktik yola.. (Yani öyle 20-30 kisi degil)
    Bu bile güzel degildi yeri geldimi..
    Yok birinin cisi gelir, ötekinin sigara icesi gelir ötekinin kahve icesi gelir.
    Lamba kirmizi yanar birkackisi kalir lambada..
    Isin yoksa kenara cek bekle...
    Benim icin gurup 4-5 kisiyi gecmemeli.. (Oda birbirine denk motorlar ve kafa dengi kisiler)

Bazen kimseye haber vermeden cikiyorum gezmeye...
    "Bugün naptin"? diyen motorcu arkadaslara da
    "Koca gün uyudum" diyorum...
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Grup sürüşü hakkaten işkence olabiliyor. kimi arkada kalır, kimi basıp uzamak ister. Herkes bir bencil, bir tuhaf oluyor. Aslında hakikaten belirli kurallara kaidelere göre yapılması gereken bir hadise ama, uyan eden yok.
    En temizi kafana uyan 2 bilemedin 3 arkadaşını alıcan. Beraber kafanıza göre geziceeniz. Çıkarken konuşacan, şurda duralım, şurada yemek yiyelim şuradan benzin alalım diye.
    8-10 kişi olduğu zaman. anaaaam.! Remzi'ye katılıyorum. Kiminin çişi gelir, kiminin artçısı bidi bidi eder. Kimi artislik peşinde olur. Grup olacaksa hakikaten birbirini sağlam tanıyan adamlar olması lazım. Kahır bela oluyor yoksa.
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)