Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletlere karşı nedir bu insanların rahatsızlığı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Herkese merhaba,

Bugün işyerine yakın parkettiğim yerde seleyi boydan boya jiletle kesmişler! Akşam akşam moralim altüst oldu!Allah'tan iyi bir döşemeci buldumda orjinalinden
    daha iyi bir kaplama yaptırdım ve bana maliyeti 50 TL oldu...Ondan önceleride aynaları oynatmalar,topcase i açıp içini karıştırmalar,motoru olduğu yerden ileri geri
    oynatmalar vs. anlayamıyorum gerçekten eni 40-50 cm gelen bir araç nasıl oluyorda insanlara bu kadar batıyor bu kadar rahatsızlık veriyor,nedir dertleri pes doğrusu!!

Bugünle alakalı olarak işe birde iyi tarafından bakayım diyorum çünkü selenin orjinal kaplaması özellikle ardçı için kayma yapıyordu şimdi güzel oldu kayma sorunu ortadan kalktı ...Ama yinede uyuz bir durum ve ah diyorum bi denk gelsem, ibret-i alem için o kişi veya kaç kişiyse Allah ne verdiyse deyip girişip,motorun altına alsam belki akılları
    başlarına gelir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Geçmiş olsun.Ne yazık ki sizin yaşadığınız kötü olayın benzerlerini forumda çok okuduk.Çok şükür benim başıma böyle bir olay daha gelmedi.Daha diyorum çünkü ne zaman ne olacağı belli olmaz.İnsanlarımızın hoşgörüsüzlüğü beni gerçekten kaygılandırıyor.Küçükken babamın beni götürdüğü futbol maçları aklıma geldi.Hani otoparkın yanıbaşında saç sakal birbirine girmiş tipler olurdu."Abi 5 lira ver arabana gözüm gibi bakayım" mecburen verilirdi ve her ne hikmetse gerçektende ne olursa olsun o arabanın başına hiçbir şey gelmezdi...Şimdi o tipler kalmadı.Ama insan bazen o tipleri aramıyorda değil haniNeyse konuyu fazla dağıtmak istemem.Tekrar büyük geçmiş olsun,Allah beterinden saklasın...
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    henuz yok
    ben söylıyeyım kıskançlık kıskançlık başka birşey degil ben bole seyler yapmadım ama çok kıskanırdım onun var benım yok oleyse onun nıye var gıbı gbı.(hala yok benım ama artık kıskançlığımda yok çünkü öğreniyorum alcam inşallah)geçmiş olsun ya allahtan daha buyuk hasar vermemişler.

Motosikleti
    125 MG DELÜXE
    Abi hergün yaşıyorum ben onu. Cafe işletiyorum 2.katta aşağı koyuyorum motoru. Gece 24:00'de motorun kontağını bi çeviriyorum dörtlüler yanıyor uzunları açmışlar 5.vitese kadar çekmişler. Geçenlerde Km sıfırlamak için cubuğu sökmüşler ne yapacaklarsa. Daha dün lastiğimi indirmişler. O değil düşmanımda yokki Ben alıştım bu durumlara
    [B][COLOR="Blue"]Hep derdin bana bi ördek kadar bile olamadın. Şimdi ördeklerle dertleşiyorum yıldızların altında ... [/COLOR][/B] :pr:
    [B][COLOR="SlateGray"]Ördek Misali... ( Like a Duck ) [/COLOR][/B]

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    malesef göze almak lazım böyle şeyleri, hanzo çok ve bişeyler yapıcaklar illa. motoru görünce çok kafaya takmamak lazım yani, ha hanzoyu iş başında görürsem ne olur, o ayrı mesele
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    O hadi neyse, bugün silverwingi Beylikdüzü Migros'a bi köşeye park ettim. Bi geldim motor yok. Direksiyon kilidinde olan 250kg motoru sürüye sürüye 150-200m ötede biyere götürmüşler. Güvenlik görevlileri böyle cinslikler yapıyosa başkalarına hiç şaşırmamak lazım.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Uzanılamayan ciğer ve mundar etme durumu...

Geçmiş olsun, ellerine ne geçiyor ki anlamadım gitti, insan demeye dilim varmıyor bu mahluklara...

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.
    Zarar vermek kıskançlıktan yapılıyor kurcalamalarında çoğu kıskançlıktan yapıyor bazıları meraktan. Hele böyle ben burdayım diyen bir motorunuz varsa başında beklemeniz şart yada kapalı kimsenin olmadığı bir yere koymanız. Geçen forumumuzda bi konu daha açılmıştı arkadaş motoru yeni almış ücretli park alanına koymuş motoru bi yere gitmek için. Geldiğinde depo çizik. Binmişler motora kemeri mi çizmiş ne. Yani böyle bi yere bile koyarken insan düşünüyor artık. Alarm taktırmak şart.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    batmasa onlara hiç oynamazlar ama malesef toplumda çok dangalak mevcut o yüzden alışmaya çalış bence
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)