Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ölmeye ve Öldürmeye Devam Ediyoruz!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Aydın'ın Köşk İlçesi'nde meydana gelen kazanın ardından dram çıktı. Yol kenarında otostop çeken genç, yarış yapan bir motosikletin çarpması sonucu feci şekilde can verdi. 21 yaşındaki Ferhat Asa'nın, askerlik yaptığı Denizli'de hava değişimi alıp memleketi Bursa'ya gitmek üzere yola çıktığı, ancak parası olmadığı için otostop çektiği ortaya çıktı. Gencin askere de otostop çekerek geldiği belirtilirken, acı haberi aileye vermek isteyen jandarma, "Bizim paramız yok. Ya siz gönderin ya da oraya defnedin" cevabıyla şok oldu. Talihsiz gencin cenazesi, jandarma tarafından aileye gönderilerek toprağa verildi.

OLAY YERİNDE ÖLDÜ
    Önceki gece 23.00 sıralarında Aydın'ın Köşk İlçesi'nden Güzelköy'e gitmek üzere plakasız motosikletlerle yola çıkan Şener Yılmaz ve Barış E., yarış yapmaya başladı. İlçe çıkışında Şener Yılmaz'ın kullandığı motosiklet, yol kenarında bekleyen bir gence çarptı. Kaza üzerine hemen motosikletini durduran Barış E, yoldan geçen vatandaşlardan yardım istedi. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, motosikletin çarptığı gencin olay yerinde öldüğünü belirlerken, motosiklet sürücüsü Şener Yılmaz Aydın Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Şener Yılmaz da kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

OTOSTOP ÇEKEREK EVİNE GİTMEYE ÇALIŞMIŞ
    Olay yerine gelen jandarma ekipleri, kazada yaşamını yitiren kişinin Denizli'de vatani görevini yapan Bursa'nın Orhangazi İlçesi Sırıklı Köyü nüfusuna kayıtlı Ferhat Asa (21) olduğunu belirledi. Ferhat Asa'nın vatani görevini yaptığı Denizli'den, psikolojik sorunları nedeniyle 2. kez hava değişimi aldığını tespit etti. Birliğinden ayrılan Ferhat Asa'nın parası olmadığı için otostop çekerek Bursa'ya gitmeye çalıştığı anlaşıldı. Asa'nın Denizli'den bir kamyona binip Köşk İlçesi'ne kadar geldiği ortaya çıktı. Asa'nın askere de otostop yaparak gittiği belirtildi.

"CENAZEYİ ALMAYA GELEMEYİZ"
    Cenazesi Aydın Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ferhat Asa'nın cenazesini memlekete göndermek isteyen jandarma, gencin ailesiyle irtibata geçti. Aileye acı haberi verip cenazelerini almasını isteyen jandarma görevlileri aldıkları cevap karşısında şok oldu. Asa'nın ailesi, cenazeyi almaya gelmek için paralarının olmadığını söyledi. Aile, askeriyenin cenazeyi göndermesini ya da cenazenin Köşk'te defnedilmesini istedi. Bunun üzerine jandarma, Ferhat Asa'nın cenazesini Bursa'nın Orhaneli İlçesi Sırıl Köyü'ne ulaştırdı. Ferhat Asa'nın cenazesi, köy camisinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

"PARAMIZ OLMADIĞI İÇİN ÖYLE SÖYLEDİM"
    Yaklaşık 10 sene önce eşinden ayrılan 4 çocuk babası Hüseyin Asa, "Dönüş için parası yoktu. Yolda bir aracın almasına beklerken motor altında kalmış. Jandarma cenazesini köyümüze yollayamayacaksa orada defnetmelerini istemiştim. Çünkü paramız yok. Oğlum vatani görevine giderken de parası olmadığı için otostop çekerek birliğine gitmişti" ifadelerini kullandı.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Allah Geride kalan Sevdiklerine Sabır versin.
    Allah rahmet eylesin. Diyecek başka birşey bulamıyorum :(
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Bu ne saçma sapan birşey böyle.

Ölmüş gitmiş arkasından güzel konuşmak gerekir,fakat şunu diyicem insan bukadarda kendini salmamalı,ulan ben o durumda gider bir lokantaya derdimi anlatır bulaşık yıkar yol paramı çıkarırım gende otostop çekmem.

Hele babası tam Allah lık,lafa bak benim param yok ya siz gönderin yada oraya gömün,yuhhh artık...

Allah rahmet eylesin
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Mekanı cennet olsun
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aydın'ın Köşk İlçesi'nde meydana gelen kazanın ardından dram çıktı. Yol kenarında otostop çeken genç, yarış yapan bir motosikletin çarpması sonucu feci şekilde can verdi. 21 yaşındaki Ferhat Asa'nın, askerlik yaptığı Denizli'de hava değişimi alıp memleketi Bursa'ya gitmek üzere yola çıktığı, ancak parası olmadığı için otostop çektiği ortaya çıktı. Gencin askere de otostop çekerek geldiği belirtilirken, acı haberi aileye vermek isteyen jandarma, "Bizim paramız yok. Ya siz gönderin ya da oraya defnedin" cevabıyla şok oldu. Talihsiz gencin cenazesi, jandarma tarafından aileye gönderilerek toprağa verildi.

OLAY YERİNDE ÖLDÜ
    Önceki gece 23.00 sıralarında Aydın'ın Köşk İlçesi'nden Güzelköy'e gitmek üzere plakasız motosikletlerle yola çıkan Şener Yılmaz ve Barış E., yarış yapmaya başladı. İlçe çıkışında Şener Yılmaz'ın kullandığı motosiklet, yol kenarında bekleyen bir gence çarptı. Kaza üzerine hemen motosikletini durduran Barış E, yoldan geçen vatandaşlardan yardım istedi. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, motosikletin çarptığı gencin olay yerinde öldüğünü belirlerken, motosiklet sürücüsü Şener Yılmaz Aydın Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Şener Yılmaz da kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

OTOSTOP ÇEKEREK EVİNE GİTMEYE ÇALIŞMIŞ
    Olay yerine gelen jandarma ekipleri, kazada yaşamını yitiren kişinin Denizli'de vatani görevini yapan Bursa'nın Orhangazi İlçesi Sırıklı Köyü nüfusuna kayıtlı Ferhat Asa (21) olduğunu belirledi. Ferhat Asa'nın vatani görevini yaptığı Denizli'den, psikolojik sorunları nedeniyle 2. kez hava değişimi aldığını tespit etti. Birliğinden ayrılan Ferhat Asa'nın parası olmadığı için otostop çekerek Bursa'ya gitmeye çalıştığı anlaşıldı. Asa'nın Denizli'den bir kamyona binip Köşk İlçesi'ne kadar geldiği ortaya çıktı. Asa'nın askere de otostop yaparak gittiği belirtildi.

"CENAZEYİ ALMAYA GELEMEYİZ"
    Cenazesi Aydın Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ferhat Asa'nın cenazesini memlekete göndermek isteyen jandarma, gencin ailesiyle irtibata geçti. Aileye acı haberi verip cenazelerini almasını isteyen jandarma görevlileri aldıkları cevap karşısında şok oldu. Asa'nın ailesi, cenazeyi almaya gelmek için paralarının olmadığını söyledi. Aile, askeriyenin cenazeyi göndermesini ya da cenazenin Köşk'te defnedilmesini istedi. Bunun üzerine jandarma, Ferhat Asa'nın cenazesini Bursa'nın Orhaneli İlçesi Sırıl Köyü'ne ulaştırdı. Ferhat Asa'nın cenazesi, köy camisinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

"PARAMIZ OLMADIĞI İÇİN ÖYLE SÖYLEDİM"
    Yaklaşık 10 sene önce eşinden ayrılan 4 çocuk babası Hüseyin Asa, "Dönüş için parası yoktu. Yolda bir aracın almasına beklerken motor altında kalmış. Jandarma cenazesini köyümüze yollayamayacaksa orada defnetmelerini istemiştim. Çünkü paramız yok. Oğlum vatani görevine giderken de parası olmadığı için otostop çekerek birliğine gitmişti" ifadelerini kullandı.
    halkın bizden nefret etmesi normalmi değilmi kurunun yanında yaşta yanıyor motorcu ya hiç üzülmediğimi söylemek istiyorum ,hiçbir suçu günağı olmayan asker kardeşimize allah tan rahmet ailesine sabır diliyorum,başkalarını hayatını tehlikeye atan,hatta öldürenlere içimden motorcu demek gelmiyor

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Askeriyede hiçbir zaman için,tekrarlıyorum hiçbir zaman için gidip komutanına "yol param yok komutanım" dediğinizde asla size para vermemezlik yapmazlar.Böyle bir durumda cebinize biletinizi dahil,paranızı koyarlar...Kesinlikle adamı parasız,biletsiz nizamiye dışına çıkarmazlar...
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Kurtulmus garip.
    allah Rahmet Eylesin.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    haberin pek gerçekçi olduğuna inanmıyorum. klişe laflar gene. tek motor varsa sürat yapmıştır, iki motor varsa yarışıyolardır.
    vatandaşada Allah rahmet eylesin
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Motosikletlilerin yaptıgı konusunda söylenecek pek birşey yok. Böyle beynine oksijen gitmeyen motosikletliler oldugu sürece toplum haklı olarak bize iyi gözle bakmamaya devam edecek.

Gelelim hayatını kaybeden gence. Haberde yazılanlar dogruysa yani o genç o şartlarda askere gidip gelmeye çalıştıysa vay bizim halimize. Aslında söylenecek çok şey var ama burası yeri degil...

Allah rahmet eylesin. Sevenlerine sabır versin....

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletlilerin yaptıgı konusunda söylenecek pek birşey yok. Böyle beynine oksijen gitmeyen motosikletliler oldugu sürece toplum haklı olarak bize iyi gözle bakmamaya devam edecek.

Gelelim hayatını kaybeden gence. Haberde yazılanlar dogruysa yani o genç o şartlarda askere gidip gelmeye çalıştıysa vay bizim halimize. Aslında söylenecek çok şey var ama burası yeri degil...

Allah rahmet eylesin. Sevenlerine sabır versin....
    doğru söze ne hacet . . .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)