Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mondial 100 Modifiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MondiaL 100
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

1Zth3-RAp styla

http://facebook.com/iztherap.stylaa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayna yok at çöpe Apaçi stayla
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    MondiaL 100
    :D düşünce apaci ?

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    modifiyeden kasıt nedir?
    motorun neresiyle oynadınız?
    yoksa modifiye etmenin anlamımı değişti...

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Ara sıra mesela otoyolda falan motora yatma yapıyor muyuz
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı mınçıka_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ara sıra mesela otoyolda falan motora yatma yapıyor muyuz
    oda ne kelime üstat....
    tek teker yapıp viraja giriyoruz...

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oda ne kelime üstat....
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oda ne kelime üstat....
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 1Zth3-RAp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D düşünce apaci ?
    Forumumuzda 7 tane mesajın var çok yenisin ve forumumuzda bazı tipler aramızda benimsenmez.
    Aynası olmayanlar, egzozu açık olanlar, kask takacak kadar kafasını değerli görmeyenler, koruma kullanmayanlar, trafikte tehlike yaratanlar buna örnektir.
    Biz bunlara kısaca APAÇİ diyoruz. Motorunu kişisel zevklerine göre istediğin şekle sokabilirsin ama bu ayna sökmek falan ne oluyor yani daha mı hızlı gidiyor 100cc lik bir motor veya ne biliyim daha mı güzel oluyor ? Kafanda 1.5 kg lık kaskla arkaya bakmak zor olmuyor mu kask takıyormusun bilmiyorum ama.
    Ayrıca bu IZTHERAP nedir nasıl okunuyor resmen Türkçe'ye tecavüz etmişsin. Ortadan ikiye ayırmışsın araya "THE" sokuşturup kapatmışsın. Hiç öyle karizmatik falanda durmuyor yani dışardan bakan birinin fikrini merak edersen bence çok itici duruyor. Türkçemizi düzgün kullanalım saygı duyalım.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumumuzda 7 tane mesajın var çok yenisin ve forumumuzda bazı tipler aramızda benimsenmez.
    Aynası olmayanlar, egzozu açık olanlar, kask takacak kadar kafasını değerli görmeyenler, koruma kullanmayanlar, trafikte tehlike yaratanlar buna örnektir.
    Biz bunlara kısaca APAÇİ diyoruz. Motorunu kişisel zevklerine göre istediğin şekle sokabilirsin ama bu ayna sökmek falan ne oluyor yani daha mı hızlı gidiyor 100cc lik bir motor veya ne biliyim daha mı güzel oluyor ? Kafanda 1.5 kg lık kaskla arkaya bakmak zor olmuyor mu kask takıyormusun bilmiyorum ama.
    Ayrıca bu IZTHERAP nedir nasıl okunuyor resmen Türkçe'ye tecavüz etmişsin. Ortadan ikiye ayırmışsın araya "THE" sokuşturup kapatmışsın. Hiç öyle karizmatik falanda durmuyor yani dışardan bakan birinin fikrini merak edersen bence çok itici duruyor. Türkçemizi düzgün kullanalım saygı duyalım.
    üstadım çok güzel yazmışsın..
    saygılarımı sunarım...

Motosikleti
    MondiaL 100
    ıztherap bi tag ismi düşüncelerine ve yazdıklarına saygı duyarım motosikleti daha dün bu hale getirdim kask var ayna ve sinyaller 1.5 hafta sonra felan takılcak anca toparlanıyo

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sözün üstüne söz söylemek biraz yanlış olur
    eline sağlık

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    @1Zth3-RAp

Zamanla foruma alışacaksın. Ancak şöyle bir durum var ki; Blackeagletr arkadaşımızın dediği gibi biz bazı kişileri aramızda benimsemeyiz. Umarım bizi buna zorlamazsın. İlk olarak trafiğin ve kendi güvenin için yasal olan şeyleri takmalısn.

Motoruna gelince; Jantlar gayet şık olmuş ancak o yazılar ve alev desenleri olmamış

İyi forumlar.
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    kaç basıyor bu
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    125 MG DELÜXE
    Benimde 100Lük çelik vardı. Ama ben aynalı ve kaskla dolaşırdım. Bana şöyle kelime kullananlar bile oldu. Oglum altındaki Kawasakimide kask takıyorsun :S. Ama benim için önce güvenlik yarın bir gün düşünce. ( Allah göstermesin ) ama gerçekten anlarsın o zaman kaskın faydasını.
    [B][COLOR="Blue"]Hep derdin bana bi ördek kadar bile olamadın. Şimdi ördeklerle dertleşiyorum yıldızların altında ... [/COLOR][/B] :pr:
    [B][COLOR="SlateGray"]Ördek Misali... ( Like a Duck ) [/COLOR][/B]

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    Alıntı meteagca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana şöyle kelime kullananlar bile oldu. Oglum altındaki Kawasakimide kask takıyorsun :S.
    banada bunu diyen çok oldu bendede 100lük yuki var montum ve kaskım var bazı görenler bu motora değermi bu kadar masrafa diye soruyorlar bende motordan banane bunları motor değil ben kullanıyorum bir kaza anında motoru değil beni koruyor diyorum motor dağılır yerine yenisi bile alınır ama ben ölürsem ne olacak diyorum kimisi mal gibi kalırken kimide kendine yediremeyip akhisarda ne kazası olacak diyor bende motorla 30km ile giderken motoru kaydır kaskın ve montun olmadan anlarsın faydasını diyorum ama yok adamlar cahillikten ne söylediklerini bilmez olmuşlar resmen çekip gidiyorum bende adama laf anlatamayınca yaa kardeş bu arada sende de kask yk motorun üstündesin ama
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Motosikleti
    125 MG DELÜXE
    Alıntı anaconda84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa kardeş bu arada sende de kask yk motorun üstündesin ama
    Kask la resim çekinirken yüzüm gözükmüyor O zaman sigara molası vermiştik hazır durmuşken resim çektireyim demiştim :
    [B][COLOR="Blue"]Hep derdin bana bi ördek kadar bile olamadın. Şimdi ördeklerle dertleşiyorum yıldızların altında ... [/COLOR][/B] :pr:
    [B][COLOR="SlateGray"]Ördek Misali... ( Like a Duck ) [/COLOR][/B]

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    daha yeni anladım arkadaş ızdırap demek istemiş herhalde o yanlardaki garip yazılarla
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    bakın canavar gibi cup...
    dün bu motorla iki kişi bursaya gittik geldik..
    modefiyesiz birde bu:D

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    o zaman başka tabi kardeşim kusura bakma
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)