Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kaza yaptım !!! Yaya'ya çarptım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    s.a arkdaşlar dün saat 1 sularında çarşıya doğru gidiyordum.Emniyet müdürlüğünün ordan ışıklardan kalktım sağ şeritten yavaş şekilde devam ediyordum ilerde yolun ortasında 20 yaşlarında bi çocuk benım geçmemi beklıyordu göz göze geldiğim anda benim önüme atladı ne olduğunu anlayamadan vurdum direk iki bacağının arasından beni duvara vurmuşcasına motorun üstünden attı belimin üstüne ters şekilde düştüm kafamı yere vurdum (kaskım takılıydı) motor önde arkadanda ben sürüklendim ayağa kalktım belim kanıyo o can havliyle ve sinirle oğlana yumruk çektim..
    Lan beni görüyosun hala önüme atlıyosun dedim bağırdım çağırıdm ambulans geldi beni aldılar belimle koluma pansuman yaptılar hastaneye gitmiyecem dedim polis rapor tutdu metreyle filan ölçtüler çocuk yaya geçitinden 5 metre önden karşıya geçmeye kalktığı için %100 ben hakılıyım motorun nere devrildi sağamı solamı dedi (anlaymadım ne için sorduğunu) sağa dedim... şikayetcimisin dediler baktım oğlan mazlumun teki yok dedim.Geri vurduğumada pişman oldum kafası dalgınmış önüme atlayınca korkmuş beklemiş Çok şükür belimde bişey yok çok şükür çoçuk ölmedi.Ama insana vurmak arabaya veya başka şeye çarpmaktan daha betermiş duvara vursam bu kadar sarsılmazdım galiba .. Durduğum yerde telefon yaptırmaya giderken başıma gelmeyen kalmadı. Babamın bu sözü çok doğruymuş.. Sen Ne kadar iyi bir şoför olursan ol karşıdaki sürücü veya (yaya) seni hataya zorlayabilir
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    büyük geçmiş olsun
    sende ve yayada bişi olmaması sevindirici malesef yayalarımız hep dalgın yada uyanık oluyorlar nedense
    5 sene önce bende otobüsün yanından geçerken yayalara kırmızı yanmasına rağmen otobüsün önünden karşıya fırlayan bir yayanın koluna aynamla çarpmıştım allahtan düşmemiştim ama uyanık yayanın kolu 1 hafta ağrımıştır herhalde
    allah bizi yayaların dalgınlıklarından korusun
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    geçmiş olsun.
    herşeye hazırlıklı ve tetikte olması gereken biziz.
    bunu kabullenip böyle davranmak gerekiyor.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başka hiçbir şeye benzemiyor yayaya çarpmak. Nasıl korktuğunu ve üzüldüğünü tahmin edebiliyorum. Geçmiş olsun.

Yine de keşke yumruklamasaydın çocuğu. Bile isteye önüne atlayacak hali yok ya. Zaten kazanın korkusu yetmiştir ona...
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Motosikleti
    ---
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka hiçbir şeye benzemiyor yayaya çarpmak. Nasıl korktuğunu ve üzüldüğünü tahmin edebiliyorum. Geçmiş olsun.

Yine de keşke yumruklamasaydın çocuğu. Bile isteye önüne atlayacak hali yok ya. Zaten kazanın korkusu yetmiştir ona...
    teşekkür ederim kardeşimde ben beni beklıyo diye frene basmadım birden önüme geçti durdu tam sağa kaçıyodum vurdum.Bende vicdan azabı çektim zaten yumruk attım diye:S ambulans geldi bende bişey yok abiyi alın dedi.. ufak tefek masraf vardı motorda bende bunla kurtuldum diyerek şikayetci olamdım
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en kötü kaza şekli yayaya çarpmak, geçmiş olsun
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Honda Msx125 olacak gibi
    çocuğa yumruk atman olmamış.bile bile önüne atlamaz zaten.geçmiş olsun
    I've woken now ,to find myself , in the shadows all I've created.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    geçmiş olsun. ikinizede bir şey olmaması sevindirici. yayalar motosikletlerin tehlikeli olabileceğini algılayamıyorlar maalesef.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    ---
    Alıntı blackhhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çocuğa yumruk atman olmamış.bile bile önüne atlamaz zaten.geçmiş olsun
    ya belim kırılsaydı sakat kalsaydım ne olcaktı ? ben ondan korktum zaten kendıne hıc bısey olmadı canım o kadar yandıkı ve hala belımı oynatamıyorum o sinrile vurdum geri bende pişman oldum Kendisinin dalıgınlığı ve salıklığı yüzünden ikimzde sakat kalabılrıdk

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

PEKTAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun cidden kötü olmuş allah yardım etmiş ucuz atlatmışsın .

Geçmiş olsun, her zaman tetikte olmak gerekiyor.
    Hele bazen motosikleti görünce önüne atlayıp "Geçsem mi? Geçmesem mi? diye tereddütte kalıp sağa sola feyk gösteren yayalar var.
    Resmen gel de çarp dercesine.

Eğer bir yerde yaya görürsek, ne olursa olsun bilerek önümüze atlayacağını düşünerek sürmemizde yarar var, başka bir deyişle ani freni düşünerek sürmeliyiz.

Sana ve yaya'ya ciddi bir şey olmaması sevindirici.

Allah tekrarını yaşatmasın. Tekrar geçmiş olsun...
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    ---
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, her zaman tetikte olmak gerekiyor.
    Hele bazen motosikleti görünce önüne atlayıp "Geçsem mi? Geçmesem mi? diye tereddütte kalıp sağa sola feyk gösteren yayalar var.
    Resmen gel de çarp dercesine.

Eğer bir yerde yaya görürsek, ne olursa olsun bilerek önümüze atlayacağını düşünerek sürmemizde yarar var, başka bir deyişle ani freni düşünerek sürmeliyiz.

Sana ve yaya'ya ciddi bir şey olmaması sevindirici.

Allah tekrarını yaşatmasın. Tekrar geçmiş olsun...
    Allah razı olsun abi sağolasın artık ders aldım zaten yolda yaya gördüm mü dikkat edecem Allah kimsenin başına vermesin lütfen dikkat edelim yazda geldi caddeler sokaklar ana baba günü

mınçıka_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Büyük geçmiş olsun.Trafikte ağır vasıta araçlardan,taksilerden,dolmuşlardan,modifiye araçlardan daha tehlikeli olabiliyor maalesef yayalar.Özellikle sonsuz saygı duyduğum yaşlılardan çok ama çok tırsıyorum.İleri yaşın verdiği uyuşuklukla,düşünce problemlerinden dolayı ne zaman ne yapacakları belli olmuyor.Dün de bizim burda 70 yaşını geçkin bir amcamız az kalsın büyük bir zincirleme kazaya sebep oluyordu.Arabalara yeşil yanarken sağına soluna bakmadan pat diye kendini yola attıBen benzincideydim arabaların amcaya çarpmamak için uğraş verişlerini dehşet içinde izledim...Tekrar geçmiş olsun...
    Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkdaşlar dün saat 1 sularında çarşıya doğru gidiyordum.Emniyet müdürlüğünün ordan ışıklardan kalktım sağ şeritten yavaş şekilde devam ediyordum ilerde yolun ortasında 20 yaşlarında bi çocuk benım geçmemi beklıyordu göz göze geldiğim anda benim önüme atladı ne olduğunu anlayamadan vurdum direk iki bacağının arasından beni duvara vurmuşcasına motorun üstünden attı belimin üstüne ters şekilde düştüm kafamı yere vurdum (kaskım takılıydı) motor önde arkadanda ben sürüklendim ayağa kalktım belim kanıyo o can havliyle ve sinirle oğlana yumruk çektim..
    Lan beni görüyosun hala önüme atlıyosun dedim bağırdım çağırıdm ambulans geldi beni aldılar belimle koluma pansuman yaptılar hastaneye gitmiyecem dedim polis rapor tutdu metreyle filan ölçtüler çocuk yaya geçitinden 5 metre önden karşıya geçmeye kalktığı için %100 ben hakılıyım motorun nere devrildi sağamı solamı dedi (anlaymadım ne için sorduğunu) sağa dedim... şikayetcimisin dediler baktım oğlan mazlumun teki yok dedim.Geri vurduğumada pişman oldum kafası dalgınmış önüme atlayınca korkmuş beklemiş Çok şükür belimde bişey yok çok şükür çoçuk ölmedi.Ama insana vurmak arabaya veya başka şeye çarpmaktan daha betermiş duvara vursam bu kadar sarsılmazdım galiba .. Durduğum yerde telefon yaptırmaya giderken başıma gelmeyen kalmadı. Babamın bu sözü çok doğruymuş.. Sen Ne kadar iyi bir şoför olursan ol karşıdaki sürücü veya (yaya) seni hataya zorlayabilir
    büyük geçmiş olsun kazayı küçük şeylerle atlatmana sevindim. antepe slm lar.

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecmis olsun cocuga yazık olmus biraz hem carpma hem yumruk..

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    geçmiş olsun kardeşim, Allah beterlerinden korusun...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

mtcrss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    Cok Gecmis olsun! Motor surerken iki gozden fazlasi gerekir! Tanri korusun motorlulari

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Geçmiş olsun cüneyt verilmiş sadakan varmiş... dikkat et
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    geçmiş olsun insanların kaza anında gözüne bi perde inermiş hiç birşeyi görmezmiş çocuk öyle oldu sanırım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler