Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sol'lamak Marifet olsaydı Ambulanslar Alemin Kralıydı.!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Değerli dostlar ...

Bu altlarındaki 125 lik 100 lük motorlara Tabiri caiz ise Modifiye tarzında eklemeler Yapanlar Hiç Bir korumalık Takmadan '' Artçısı '' ile beraber diğer araç sürücülerinin Ve yayaların Kafalarını ütüleyen Arkadaşların '' Dertleri '' nedir ?

Benim 250 cc Lik Bir GTr'ım var lakin 2 seferdir başıma geliyor ki Şehir içinde 40,45 le ilerlerken ( şehir içinde : ara sokaklarda Mahallede vs ) yanımdan Fişek gibi geçiyorlar Ve Çok büyük bir marifetmiş gibi '' TiP TiP '' bakıyorlar ...

Gerçi Ben duruma artık aldırış Etmiyorum,Kaskın içinden Kendime :

Motorcu Adam '' Sakin '' adamdır.
    Motorcu Adam '' Gereksiz Tehlikelere '' girmeyen adamdır .
    Motorcu Adam '' Temkinli Ve dikkatli '' sürüş Yapan adamdır .

diye Telkinde bulunuyorum Sinirime Öfkeme Hakim Olmaya Çalışıyorum ..

Ama Üzülerek İTİRAF ediyorum ki 1 -2 saniyelik o sinir patlamasından
    içimden O Abart egzozla kulak patlatanlara Gereksiz Artistlik yapanlara 100 lük motorla BMW solladı diye Hava atanlara
    ''İşşallah gün gelir Kafanın Değerini Anlarsın Gerek Zor yoldan gerek kolay yoldan '' diye Söyleniyorum ...

Dip not: Örnek olarak 100 -125lik motorları yazdım Kimse bana '' sen benim motoruma Nasıl laf edersin diye Çıkışmasın '' Tekirdağ'da Bu cc de motorların insanlara çektirdikleri Esir düşülen yerde yapılan işkence Gibi ..
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence bu göreceli bi kavram...yani diyoruzya hani bu bir hayat tarzıdır..yaşam felsefesidir vs. vs...işte sen nasıl ki böyle görüyorsan yanından geçen o dengesiz de tam tersi bir felsefe benimsemiş...dikkat çekmenin farklı yollarını arama ezikliğine kapılan boş gençlik davranışları...sen rahatsız olmuşsun olmamışsın, kulağın patlamış,sinirin zıplamış umrunda olmaz...
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

Motosikleti
    cygnus rs
    Ben apaçi olduğum için makaslara giriyorum.

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Aslında bunlarda patlak egzoz,çelik jant,içinden bangır bangır Müslüm Gürses'in nakaratları duyulan siyah renkli şahin'cilerin motorcu(sözümona) versiyonu...Dediklerinde o kadar haklısın ki,benim 125 zn'nin elciklerinde püskül varYani oldukça şirin bir scooter'dır kendisi.Ne zaman yanımdan o bebeler geçse tip tip bakarlar.Sadece bakarlar yani.Daha fazlası yemez zaten.O halleriyle full korumalı adamla zıtlaşmak cesaret isterBu veletlerin altında 600'lük makinelerin olduğunu düşünmek dahi istemiyorum.Sanırım sınırları zorlayıp Mars'a gitmeye kalkarlar...
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı efe tolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendini kanıtlama çabaları işte. 100 lük motorla ne yapmayı düşünüyorsa artık. Bide o tip tip bakmalarına ben tam ayar oluyorum. Geçen bi tanesi geçti yanımdan artçısıyla tabi kask bile yok kafada bi tip tip baktı geçerken. Sakin oldum ışıklarda durdum bunun yanına hayırdır ne baktın dedim yok abi bişey öyle baktım sadece dedi. Bide fıs diye sönüyorlar.

Bu arada üslubunu beğendim biraz daha yazsaydın da okusaydım diye geçti içimden
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

selo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    Her akşam bizim kavşakta görüyorum böyle insanları birde bazen 3 yada 4 kişi biniyorlar motora nasıl bir cesarettir bu
    www.Motosiklet.net

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    Alıntı efe tolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen adamın hasısın yarıldım okuyunca

konuya gelince tamamen egolarını tatmin etmekle alakalı bi olay o yüzden ne dersen de o tür adamlara doğru bildiğinden dönmezler.
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Demekkı her yerde var bu apacılerden Allah akıl fıkır versın bunlara be usdat.
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Bu sabah Hayatım boyunca Eşine az Rastlanır bir olaya tanık olduk ...

Otogarın hemen üstünde Zat150si olan bi çocuk bende karşı şeritte ilerliyorum buraya kadar normal Ama çocuğun elinde bira kutusu Anlaşılan Kapağını bulamamış Kutuyu ortadan kırmış ve Hem motoru sürüyor Hemde bir Yandan Biraya Yumuluyor.

Lakin Öyle bir cesaret Ki bu Motorun Ters istikametinde 40 metre Kadar Gerisinde Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Bulunmakta...

Helal olsun '' Kendi Canı Dahil Kaybedecek Bir şeyi '' olmayan bir insana Örnek işte. !!
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Küçük beyinli insanlar bunlar,sinirlenmeyede gerek yok ,nasıl olsa bir gün seni veya başkasını geçtiğini zannettiklerinde,ya bir kaporta yada bir asfalt dur diyor onlara merak etme )
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    Alıntı umtglsr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen adamın hasısın yarıldım okuyunca

konuya gelince tamamen egolarını tatmin etmekle alakalı bi olay o yüzden ne dersen de o tür adamlara doğru bildiğinden dönmezler.
    bende egolarımı tatmin ediyorum bende de 100lük var ama şehir içinde değil tabiki buradaki drag pistine gidiyorum orası bom boş kaza bile yapsam kimseye zararım olmaz tek zararım kendime olur şehir içindeki ego tatmini bence magandalık ve terörle eşdeğer bir şeydir tamam yeri gelir bende ara gazımı çekerim ama çekmeyen motorcu varmı o kadarda olsun yani değilmi
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    gelin gelelim trafik aleminin bir kralı varsa o ambulanstır ztn

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    eskiden bir efsaneydim şimdi göbekli evli mutlu ve sakinim... sağdan sağdan yavaş yavaş takılıyorum yollara ....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence onların yaptığı işler gençlik ateşinden kaynaklanıyor eğer bu günleri sağ sağlim geçerlerse yani kaza yapmadan hayatta kalırsalar belki onlar da gerçek birer motor tutukunu olabilirler adam gibi kask takıp adam gibi sollama yapıp hayatlarının ne kadar değerli olduğunu anlarlar hem bence APACHİ liğin cc olmaz sanki r1 i olupta trafikte tehlike yaratan dangalak yok mu?
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim sadık yarim peugeot Boxer'dır

112ciyiz

Motosikleti
    ben sevemedim gitti şu boxer leri... şirket 3 ayda 3 sefer motor yedirince sattı..... yük taşıyıp tonaj aştığımızdan araba dayanmıyordu.... bu konuda benim sadık yarim transit ve master oluyordu...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ne yapalım yahu elimizde bu var ocak ayına kadar Crafter(160HP) ve 2004 Transit kullanıyordum.
    şu da bir geçek, Gündoğmuş'un virajlı yollarında ve bol mucırlı yol çalışmaları varken en iyisi bu. Sonuçta önden çekişli ve istediğimiz yöne patinaj çeke çeke gidiyoruz
    112ciyiz

Motosikleti
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yapalım yahu elimizde bu var ocak ayına kadar Crafter(160HP) ve 2004 Transit kullanıyordum.
    şu da bir geçek, Gündoğmuş'un virajlı yollarında ve bol mucırlı yol çalışmaları varken en iyisi bu. Sonuçta önden çekişli ve istediğimiz yöne patinaj çeke çeke gidiyoruz

transit boşken ve yolda azcık bişey su ile temas etmisse hiç sevmediğim bir arabadır... arka çeker olduğundan bana az çektirmedi..... ama genelde yüklü gittiğimizden rahattık.... plakanı not aldım karşıma çıkma motosikletimle sıkıştırırım seni.....

Biraz konuyu taciz ediyoruz gibi hissettim ama arkadaşlar kusura bakmasın artık
    Salı günü saat 21:00'de Manisa'ya yaşlı bir hasta götürdük. Sağlık görevlisi olarak ben, genç bir polis arkadaş, bir de aracıyla beraber yaşlı bir şoför vardı.
    Beni görünce çift şoförüz diye bir sevindi anlatamam Ben de Crafter'ı görünce dayanamadım. Antalya'nın çıkışında direksiyona geçtim, 580km'lik(9saat) yolun çoğunda(6saat) ben kullandım Dönüşte de Antalya'nın çıkışına kadar vermedim çok zevklibir yolculuktu, bir ara benim dışımda herkez uyuyordu

112ciyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)