Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bayanlar motosiklet kullanmalımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı crazy_devil adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar ben bu topicin polemik yaratmak için açıldığına inanmaya başladım.Sonu hiç hayırlı görünmüyor bu başlığın
    herşeyin hayırlısı serdar
    bence bayanlar kullansınlar, güzel ve nazik bir bayanın motorcu olmasından ne çıkar ki ama çirkinse yorum yapamam
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı
    hayatın her alanında yer almalılar ve alacaklar.arkalarındayız,destekliyoruz
    işte benim arkadaşım bi tanesin vlad
    ...............

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    ehehehe çok şükür kitlenmeden bende bi cevap yazayım
    worider hariç diğer bütün bayanlar kullansın
    vlad da bi feminist derneğin başına geçirilsin
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    kadınlar yapıları gereği genel olarak daha dikkatsizdirler(testesteron hormonu erkekleri daha dikkatli yapar bilimsel veriler ışığında konuşuyorum ) ve bu dikkatsizliğin trafikte ne gibi sonuçları olacağı herkes tarafından biliniyordur.
    motosiklet kullanan bir insanın dikkatsizliği daha çok kendine zarar.
    kendine güvenen kullansın.

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    BÜgÜn ÖnÜmde Bİr Bayan SÜrÜcÜ Vardi Scoterİ İle Gayet Dİkkatlİ Ve Kendİnden Emİn Gİdİyordu. Bence Bayanlar Daha Dİkkatlİ

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı ceash adlı üyeden alıntı
    BÜgÜn ÖnÜmde Bİr Bayan SÜrÜcÜ Vardi Scoterİ İle Gayet Dİkkatlİ Ve Kendİnden Emİn Gİdİyordu. Bence Bayanlar Daha Dİkkatlİ
    ona dikkatli değil temkinli denir.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    "Bence bayanlar motosiklet kullanmamalı" diyeceğim sonra kafaya terliği yiyeceğim . Onun için ben karışmıyorum bu konuyo ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

tafi22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600 f ( buyaz)
    beyler tamam bayanlar trafikte kötü araç kullanabilirler ama benim kız arkadaşım 69 model 250 lik jawa yı bağırta bağırta kullanıyo tek tekere bile kaldırıyo. we çoğu erkekten de daha iyi biniyo bence bu kabiliyet meselesi

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Tek tekere kalkınca iyi motosiklet sürücüsü mü olunuyormuş . Bunuda ilk defa senden duydum ...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntıdır, eğlenceliktir, saldırmayın bana

KADIN ŞOFÖRLERİ NASIL TANIRSINIZ?

-Siz arkadasınızdır, arabanızın ön tamponuna daha üç metre vardır. Var gücüyle basar kornaya 'yer ver' diye.
    Sonuç: Yüzde 93 kadın, yüzde 6 maymun, yüzde 1 yaşlı bir amca...

-Önünüzden dönecektir. Ya hızla dönüp arka lastiği kaldırıma çıkarır ya da çok geç kalır , geri çıkması gerekir.
    Sonuç: Yüzde 91 kadın, yüzde 7 lama, yüzde 2 acemi erkek...

-Bayırda durmak zorunda kalmıştır. El freniyle kalkacaktır, etrafta bir lastik ve balata kokusu, kırmızı bir duman yayılır.
    Sonuç: Yüzde 82 kadın, yüzde 14 buffalo, yüzde 4 acemi erkek...

-Yeşil yanar, orta şeritte bir Polo hareketsizdir. Ayna başında faaliyet vardır. Sonuç: Yüzde 99 kadın, yüzde 1 direksiyon başında vefat etmiş bir erkek.

-Durmuş bir işinizle uğraşıyorsunuzdur. Yanınızdan fırkateyn geçecek kadar yer vardır. Uzun bir kornayla irkilirsiniz.
    Sonuç:Yüzde 80 kadın, Yüzde 15 polis, yüzde 4 acemi bir erkek, yüzde 1 nil timsahı...

-Sol şeritte 40 kilometre hızla bir Clio gitmekte, şeridi ortalamakta zorlanmaktadır. Herkes bu arabanın sağından ayar verir.
    Sonuç: Yüzde 91 kadın, yüzde 6 koala, yüzde 2 sürücüsüz otomobil prototipi, yüzde 1 acemi erkek

-Araba geri geri park edecektir. Lakin içindeki bünye, direksiyonu hiç hareket ettirmeden, ileri geri yapıp uygun pozisyonun kendiliğinden geleceğini ummaktadır. Süzün içerisini, süzün süzün korkmayın, sizi görmez!
    Sonuç: Yüzde 99 kadın, yüzde 1 yunus...

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    ona dikkatli değil temkinli denir.
    sayın profesör dikkat ve temkinin ne olduğunu biliyorum yine de engin bilginle bizleri aydınlattığın için sağol

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Khutuck abi sen ölüm fermanını imzalamışsın istediğin kadar "ben yapmadım" de! Hatırlatırım Fenerbahçe topiğini . Bende masumdum ama ...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ya zaten dishy kellemi istiyor, battı balık yan gider

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı ceash adlı üyeden alıntı
    sayın profesör dikkat ve temkinin ne olduğunu biliyorum yine de engin bilginle bizleri aydınlattığın için sağol
    rica ederim başka herhangi bir konuda da sizleri aydınlatabilirim ihtiyaç olursa
    aynı şeylermiş gibi görünürler ama birisi ayrıntıları yakalamak diğeri zarar görmemek için dikkatli olmaya çalışmaktır; bayanlar da bu şekil araba kullanırlar genelde.

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    alemlerin en usta şöförleri kamyonculardır ancak ilginçtir ençok kaza yapanlarda kamyonculardır nedeni ise ben ustayım ben en iyisini bilirim diyerek kendilerine aşırı güvenmeleridir yine aynı istatistiklerde gözüküyorki en az kaza yapanlarda gerek dikkatlerinden gerekse temkinliklerinden bayanlardır demek ki neymiş en az kaza yapanlar bayanlar ama işin iç yüzüne inecek olursak en çok kazaya sebebiyet verenlerde bayanlar
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bayanların az kaza yapmasından biri de trafikte az sayısa olmaları bence. kamyoncularında çok kaza yapmasının nedeni devamlı kamyon üstünde olmaları bence.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

raptor bu istatşstşk nasıl tutulmuş bilmiyorum ama...kamyoncular en fazla km yapan sürücülerdir,yapılan km ye göre oranarsak farklı çıkabilir. ayrıca istanbulda gözümüze çok gözüksede kadın sürücü sayısı türkiye genelinde erkeklere göre daha azdır.kadın sürücülerin % kaçı kaza yapmış diye hesaplamak lazım...
    bence kadınlar motor kullanmalı,çok şirin oluyolar motor tepesinde,ama araba mümkünse kullanmasınlar çünkü çok dikkatsizler,sadece kendileri var sanıyolar trafikte(gerçi bu kadınlar için olağan bi tavır)....

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SpeedyBoys adlı üyeden alıntı
    merhaba arkadaşlar...size bazı gerçekleri söyliyeceğim...
    1)trafik ışıklarının önünde, yeşil yandığı halde kalkamayan bir palio görürseniz içine bir bakın %96 bayan sürücü %3 ufak bir erkek çocuk %1 koala görürsünüz...2)rampada kalkamayan,tozu dumana katan,motorundan yanık kokuları gelen bir clio hb görürseniz içine bir bakın %98 bayan sürücü %2 bir maymun görürsünüz... daha devamı var ama onlarıda sonra yazalım...şaka maka ya valla bu bayan sürücüler trafikte tehlike yaratıyorlar.ya kaç kere bunların yüzünden kaza yapıyordum.hem bazı bayanlarda erkeklerin kendilerini üstün gördüğünü söylüyor.evet yaradılıştan üstünüz...eğer inanmıyorlarsa açsınlar Kuran ı Kerim'i onda ayet var.Allah erkekleri hem zeka hemde kuvvet yönünden üstün yaratmıştır.buna itiraz eden Kuran'a itiraz etmiş olur...isteyen etsin
    arkadaşım olayı bitirmişsin resmen. kuran deyince orada durulur.

super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    tanıdıgım bayan motorculr var ve hıcte kırmızı ısıkta makyaj falan tazelemıyorlar senden benden daha dıkkatlı kullanıyorlar
    offf sınırlendım yıne yawww

Motosikleti
    Yok

hit the road jack and don't you come back no more no more....
    [B]- Akil ile hiz ayni orantida olamaz. Biri yuksekse, biri mutlaka dusuktur. -[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler