Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Scooter Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Öncelikle herkese merhaba. Bende bugün itibarı ile foruma katılmış bulunuyorum. Bende şehir içi kullanmak üzere bir scooter almayı düşünüyorum. Bütçem 1.250-1.400 arası. İkinci el bu fiyata alınabilecek motorlar hakkında yorumlarınızla yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılarımla

Mondial 150 ZC
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...scooter/detay/

Asya 125 t
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1148257/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2671747/detay/

Asya 150 T
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1389591/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0049479/detay/

Yamaha Bws 100
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2358191/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dalbay444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150
    2. ele o kadar para verme 1000 tlyi geçmesin . 1500 tl ye mondialin çok güzel touring modeli var onu al. Yok yinede vitesli yapamam diyorsan bws iyidir. Kırık döküğü olmasına rağmen diğerlerine 10 çeker.
    Korkaklıkta AR. İlerlemekte şeref VAR.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Vitesli de olabilir ama sıfır motorun plaka vs ekstrası cok olur 2ye yaklasır diye dusundum maliyeti.
    Bws'nin methini cok duydum ama bu fiyatının 2.el piyasasına gore dusuk olması aklıma takıldı acıkcası.. Diğer motorlar etmez mi peki o kadar ?

Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1148257/detay/

Bu güzel aksesuarı filan iyi yapılmış. Modelide yüksek alacaksan bunu al o zaman. Tabi git gör ustana filan göster Dikkatli sür kasksız dolaşma ..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

EyvaAllah,teşekkür ederim önerileriniz için.

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tabiki BWS...fakat 2003 model bir Bws'nin 30.000 km'de olması bana inandırıcı gelmedi:( çünkü resimden anladığım kadarıyla hor kullanılmış bir motosiklet.Yanına motosikletten anlayan birini alıp gidip bakmakta fayda var.

Motosikleti
    Bianchi falcon 125 scooter küçük fare :D
    bence motora ilk defa biniceksen mondial 150 Zc işini fazlasıyla görür gibime geliyor

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:13 ----------

bencede 150 zc ..http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1874071/detay/ fiyat yüksek alman için deil sadece bak

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bana da bwsnin bu kadar ucuz olması cok garip geldi,çünkü arastırdıgımda ikinci ellerin fiyatları minimum 2.000 Tl'den başlıyor.

Mondial 150 Zc hoşuma gitti benimde Asya 150 T ile. Fakat teknik olarak bu motorlar hakkında bilgim yok.

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    çinliden uzak durmanı tavsiye ederim bende 0 km mondial 150 zc ile başlamıştım 1900 tl ye sıfır aldım alarm arka çanta aldım şimdi net hatırlamıyorum ama 160 170 falanda onlar tuttu kitaptaki rodajına çok dikkat ettim ama 90 ı geçmedi 3 defa egzozu tamir ettirdim 1280 tl ye sattım sattığımda henüz 4500 km deydi daha sonra gittim piaggio x8 200 aldım arada dünya kadar fark vardı tabi fiyat olarak ta daha pahalıdır ama bana dersen ki ben 3 ay binip dahada motor kullanmayacağım al gitsin bir tane 2. el derim ama uzun yıllar kullanacaksan çin den uzak dur evet parçası ucuz ama çok değişir tavsiyeme kulak vermeni öneririm
    ne toyotası lan benim babam adam gibi adam:salut:

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    bence de çinli fason ürünlerden uzak dur... öncelikle arızaları yüzünden motordan soğursun. 2. olarak çok dengesizler ve güvensizler, her an bozulabiliyorlar ve fren/amortisör kalitesi berbatt ötesi. 2. el adam gibi bişey al bence çinliden uzak dur...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Teşekkür ederim görüşlerinize peki 1.250-1,400 arası ne önerebilirsiniz. Biraz araştırma yaptım Japonların 2.elleri benim fiyat kıstasımdan çok fazla.

Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150
    Arkadaş fiyat kıstasım bu kadar diyor bunlar halen çinden minden bahsediyor. En iyisi hesap numarasını özelden yollasın kardeşimö. Bu kadar emin konuştuklarına göre para o kadar önemli değil heralde. Sen bildiğini yap kardeşim. O paraya japon bulman biraz zor gibi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı dalbay444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş fiyat kıstasım bu kadar diyor bunlar halen çinden minden bahsediyor. En iyisi hesap numarasını özelden yollasın kardeşimö. Bu kadar emin konuştuklarına göre para o kadar önemli değil heralde. Sen bildiğini yap kardeşim. O paraya japon bulman biraz zor gibi.
    evet hocam o paraya imkansız japon bulmam,bende mecburen çin motorlarına bakıyorum.koşullar uygun olsa kim istemez ki sorun çıkarmayan iyi bir motoru.

PEKTAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    diğer motorları bilmiyorum ama as125t aldım ben geçen ayın başında 1000 km ye yakın oldu daha bi sorun çıkartmadı çok şükür sürüşüde gayet keyifli hele artık rodaj da bitti daha rahat sürüşü olacağına inanıyorum sen motora bakınca o da sana bakıyor o kadar basit. ama 2. eli nasıl olur bilmiyorum. çünkü gerçekten bu çinli motorlar direk kullanıcıyla alakalı. kolay gelsin inşallah uygun bir şekilde aradığını bulursun

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı PEKTAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğer motorları bilmiyorum ama as125t aldım ben geçen ayın başında 1000 km ye yakın oldu daha bi sorun çıkartmadı çok şükür sürüşüde gayet keyifli hele artık rodaj da bitti daha rahat sürüşü olacağına inanıyorum sen motora bakınca o da sana bakıyor o kadar basit. ama 2. eli nasıl olur bilmiyorum. çünkü gerçekten bu çinli motorlar direk kullanıcıyla alakalı. kolay gelsin inşallah uygun bir şekilde aradığını bulursun
    Teşekkür ederim. Umarım motorunuzla güle güle sorunsuz,nice kilometreler yaparsınız.

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    agility 125 bak bence 2. el, sıfırı 3000 lira
    kymco nun(scooter) kalite olarak fazlası var ama eksiği yok

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    agility 125 bak bence 2. el, sıfırı 3000 lira
    kymco nun(scooter) kalite olarak fazlası var ama eksiği yok
    hocam agility 125in ikinci elleri bütcemi aşıyor ne yazık ki

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı serkanyeliz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çinliden uzak durmanı tavsiye ederim bende 0 km mondial 150 zc ile başlamıştım 1900 tl ye sıfır aldım alarm arka çanta aldım şimdi net hatırlamıyorum ama 160 170 falanda onlar tuttu kitaptaki rodajına çok dikkat ettim ama 90 ı geçmedi 3 defa egzozu tamir ettirdim 1280 tl ye sattım sattığımda henüz 4500 km deydi daha sonra gittim piaggio x8 200 aldım arada dünya kadar fark vardı tabi fiyat olarak ta daha pahalıdır ama bana dersen ki ben 3 ay binip dahada motor kullanmayacağım al gitsin bir tane 2. el derim ama uzun yıllar kullanacaksan çin den uzak dur evet parçası ucuz ama çok değişir tavsiyeme kulak vermeni öneririm
    Arkadaşım mayıs ayında mondial 150 zc aldı şuan 820 km de..düz yolda tek kişi 107 km de iki kişi hafif rampa aşağı 112 km ye çıktı..çok da kasmadığını söylüyor..hızları hemen arkasından giderken kendi km saatime bakarak söylüyorum..benim kullandığım motosiklet GV 650 kalibrasyonunda sorun yok..elbette motosiklette aranacak tek husus bu değil sadece 90 km yi geçmediğini söylediğiniz için yararı olabileceğini düşünerek o konuya ilişkin bilgi paylaşımında buylunmak istedim.
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bugün bi motor ustasına gidip Çin malı motorlar hakkında bilgi aldım,hemen hemen hepsinin aynı olduğunu yedek parça bakımından "mondial"ın tercih edilme konusunda ön planda tutulabileceğini söyledi.
    Ayrıca ikinci el bi honda scooter da vardı kendisinde 3.000 tl ye bırakıyormus tabi bütce uygun olmayınca bakmakla yetiniliyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)