Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Virajda yere yapıştım!(bozuk asfalt+sürat)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün iş çıkışı arka fren pompası bulcaz diye forumdan Slayerrr ile buluştuk ve cennetteki ada motor a uğradık.Ordan sonra şirinevlere gitmeye karar verdik cennettin içinden üst geçitin oraya geçtik geçitin karşısına geçince yol bitimindeki virajda asfalt dalgalı dalgalıymış.3.vites 4bin devir civarındayım arka frenim yok.motor sarsılmaya başlayınca frene biraz yüklendim kitleyeceğini bildiğim için bi an bıraktım o hızla virajı alırmıyım diye viraja baktım.
    Çok sert o virajı o hızda almazdı motor.
    ön frene yüklendim çaresizde kitledi bıraktım motoru viraj yönüne sola doğru virajı alır diye hafif yatırmamla düşmem bir oldu.
    1motor mesafesi sürüklendim izlere göre ama o anı inanın hatırlamıyorum düşerken aklımdan geçen tek şey ''ben bu hatayı nasıl yaptım'' frene yüklemesem motor kıç atsada düşmezdim belkide diye düşündüm.
    kendimi yerde, motorumu yan, sol ayak bileğimi zincirin olduğu kısımda motorun altında görünce .... o duygu anlatılmaz.Yemin ediyorum bileğim umrumda değildi motorun o halini görünce içim gitti.önümde olan rıdvan düştüğümü görünce geldi motoru kaldırdık bu arada 3-4dk geçti hiçbir şerefsiz 4tekerinden inipte motoru kaldıralım yardım edelim demedi.hepsi baktı baktı geçti.motoru doğrultunca deliye döndüm.
    sol grenajlar çizik içerisinde
    sol ayna kırık
    sol gidon kırık
    sol sinyal kırık
    vites pedalı kırık
    Bide o sinirle depoyu yumruklayınca az daha yumruğun izi depoda çıkıyodu.ufak bi izle atlattım.
    sonra aradan 10-15dk geçti adrenalin düşünce ayağımdaki acıyı hissettim bi baktım bileğimin üstü kanıyo.onu görünce acı tavan yaptı tabi.
    ama üstüne basabiliyorum sanırım sorun yok.
    eczaneden gazlı bez gibi bişe alınca motorun yanına döndük.Zaten masraf çıkmış çekici çağırma masrafına giremem sol gidon kırık motoruda götüremem.
    Sonra baktım yapcak bişe yok babamı arasam herkes panik yapıcak.Slayerrr a dedim ben giderim dedim izin vermedi!Bu şekilde gidersem ölmemi izleyemezmiş beyefendi gitmeye kalkarsan senle gelmem dedi.aldım elime debriyajı elimle attım vitesi 2ye ağır ağır avcılara kadar geldim motopark a gittim onlarda kapatmış çıkıyolardı.Arkadaşı aradım tanıdık kaportacıya gittim gidonu en azından idare edebilcek kadar kaynatmak için oda olmazmış usta buna kaynak tutmaz dedi.
    ''Forum dostu'' Slayerrr da ben motoru çalıştırınca orda bıraktı gitti.
    Yolda gelirken bir araç sürücüsü yan yolda arkamdan yavaş yavaş gelerek başkasının sıkıştırmaması için eskortluk etti nitekim, anlayışlı sürücülerde var.Ama canı gelmek istemeyen forum dostu orada bıraktı beni.
    Şimdi bana çıkma sol gidon lazım arkadaşlar nereden bulurum?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş çok geçmiş olsun buna şükür

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    çok geçmiş olsun.cana geleceğine mala gelsin.hasarlar bir şekilde giderilir.ama sağlık önemli..tekrar geçmiş olsun..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    buyuk gecmis olsun kardes.motor cok ta kotu durumda degil gibi gorunuyor.onemli olan cana gelmesin
    RIDE or DIE

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    cok geçmiş olsun.. iyiki sana bişey olmamış..
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Çok büyük geçmiş olsun.Para bir şekilde kazanılır,tamir masrafı ne tutarsa tutsun bir şekilde yaptırılır.Maksat sana bir şey olmasın.En kötü acımız birimiz kaza yaptığında sadece motorun tamir masraflarına üzülmemiz olsun.Cana gelmesinde,gerisi teferruat...
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Geçmiş olsun. Ayak bileğinde bir sorun olmaz umarım. Doktora mutlaka bir göster ne olur ne olmaz.

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Of of of hocam çök üzüldüm .

Bir yandanda Şok Oldum :( Allah Korumuş Çok Geçmiş olsun . Ben Tekirdağ'daki Ustalara bir sorarım Ellerinde parça varsa sana Haber Veririm.

Tekrardan Çok Geçmiş olsun .
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Büyük geçmiş olsun, böyle küçük kazalar büyüklerini defeder..sağlık olsun sıkma canını erzurum'dan sevgiler

Motosikleti
    yok
    geçmiş olsun kardeş, yalnız sitemlerin konusunda pek haklı bulmuyorum seni... Sakin kafayla yazsan daha iyi ederdin, en azından biraz daha geniş düşünme şansın olurdu... Neyse, geçmiş olsun tekrardan...
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese teşekkür ederim arkadaşlar.
    Ayağımda çok ağrı yok ama motorda oturuş poziyonuna getirince bileği ağrıyor.Yarına geçmezse bi doktora gösteririm.
    Sol gidonun sıfırı 130tl sanırım çıkma bi tane bulsam çok iyi olurdu sonuçta metal aksam darbe almamışsa başka bi problemi olmaz.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Geçmiş olsun kardeşim hıc sıkma canını bunlar olan seyler tecrube kazandırıyor ınsana hatırlarsan benımde yan yatırma olayımı paylasmıstım sızlerle komple boyatmak zorunda kaldım motorumu o duyguyu ıyı bılırım.Şimdi olayın piskolojısı ıle hareket edıyorsun zamana bırak ;)
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah korusun Sol ayağını kırsaydın "Motoruna da gidonuna da" derdin!!!!
    Çok geçmiş olsun.

Ben bacak kırık, ambulasta giderken jandarma aradı "motoru aldırabilecek misiniz?" diye. Atın gitsin oraya dedim.
    112ciyiz

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum geçmiş olsun sana bişey olmaması sevindirici..nazar mı değdi sana nedir..
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Geçmiş olsun nazar değmiş,

sana bir şey olmasın
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Geçmiş olsun.
    Henüz düşmemiş motorcularda sanırım ben kaldım :( korkuyorum

Öldürmeyen acı güçlendirir.
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

artiiist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı tgfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeş, yalnız sitemlerin konusunda pek haklı bulmuyorum seni... Sakin kafayla yazsan daha iyi ederdin, en azından biraz daha geniş düşünme şansın olurdu... Neyse, geçmiş olsun tekrardan...
    kesinlikle katılıyorum..Çok büyük geçmiş olsun allah büyüğünden esirgesin..Ama sakin kafayla tekrar düşünmek daha iyi olur düşüncesindeyim ben de..
    Haksızlık ediyor da olabilirsin..
    Tekrar büyük geçmiş olsun..

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Geçmiş olsun kardeşim okuyunca afalladım sana bişey olmasında mal mülk hepsi yalan biliyosun.
    GT! ...

Motosikleti
    Kinetic Pridem Gitti :((((
    geçmiş olsun geçmiş olsun dileklerimle kendine iyi bak

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun kardeş.

Arkadaşın sana daha fazla bişey olur korkusuyla tepki vermiştir sen kendin gitmekte ısrarcı olunca heralde. Art niyet olmaz motorcular arasında bi anlık kazanında hararetiyle anlaşamamışsınız inatlaşma olmuştur..

Sen iyiysen motoru toplarsın yavaş yavaş bozma moralini çok

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)