Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sesinizi duyurmak ister misiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Merhabalar =)
    Motosiklet sürücüleri ve severleri olarak sorunlarımızı duyurmak istiyoruz. Bende bir motosiklet sever olarak yardımcı olabileceğimi düşündüm. Ben Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümünde okuyorum. Aynı zamanda üniversitenin bünyesinde bulunan MİHA (Marmara Üniversitesi İletşim Fakültesi Haber Ajansı) adında bir haber ajansında çalışmaktayım. İnternetten araştırdığınızda saygın bir haber ajansı olduğunu fark edeceksiniz.

Çıkaracağımız dergide ( Mihaber ) bizlerin yani motosiklet sürücülerinin sorunları ele alınacak. Sizlerin gözünden anlatılacak. Özellilklede motosikletli kurye arkadaşların yaşadığı zorluklar ele alınacak. Az da olsa sesimizi duyurabilceğimizi düşünmekteyim, en yakın zamanda buluşup konuşabiliriz.
    Telefon numaram: 0537 679 79 45
    İster arayın isterseniz mesaj atın fark etmez.
    Buluşma yeri gelecek kişilerin rahatlığına göre karar verilebilinir. Anadolu yakası olursa benim için fena olmaz ama =)
    Şimdiden teşekkürler =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Güncel tutmak lazım adminler ilgileneceği bir konu
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    oldukça yerinde bir ve özlü bir konu gerçekten böyle bir şey varsa hemen benide listeye ekleyin , ayrıca tebrik ederim ,

teşekkürler...
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel tutmak lazım adminler ilgileneceği bir konu
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oldukça yerinde bir ve özlü bir konu gerçekten böyle bir şey varsa hemen benide listeye ekleyin , ayrıca tebrik ederim ,

teşekkürler...
    Güncel tutmaya çalışacağım ya da adminlere mesaj olarak yollamayı düşünüyorum.
    Yeri ve zamanı burdan takip edebilirsiniz, buradan da iletişime geçebilirsiniz aynı zamanda.

Motosikleti
    cbf150+xl1000varadero
    bu ve buna benzer projeleri arttırmak lazım. türkiyede çığ gibi büyüyen motosiklet sektörü ve sürücüleri. artık kaydedeğer olmalı biliçlendirilmeli ve artık sesimizi gazete, dergi hatta tv de duyurmalıyız.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı DİVERadero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ve buna benzer projeleri arttırmak lazım. türkiyede çığ gibi büyüyen motosiklet sektörü ve sürücüleri. artık kaydedeğer olmalı biliçlendirilmeli ve artık sesimizi gazete, dergi hatta tv de duyurmalıyız.
    Duyurulmalı da kimse mi röportaja katılmak istemiyor ya =)

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı Aykut009 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duyurulmalı da kimse mi röportaja katılmak istemiyor ya =)
    Konuyu Güncel Tutalım Bence...

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    MİHA ne zamandan beri saygın bi ajans oldu

Şaka bi yana 2005 mezunuyum ve uzun soluklu çalışmasam da MİHA'da iyi işler yapıldığına yakından tanık olmuşluğum vardır.

Araştırma için seçtiğiniz konu çok güzel. Dilerim istediğiniz gibi bir çalışma çıkarabilirsiniz. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç olursa, özelden mesaj atabilirsin.... saygılar

Motosikleti
    CBR 600F
    Ben de Anadolu tarafindayım. Herhangi birşey lazım olursa özel'den dönebilirsiniz. Aslında farklı düşüncelerin de yer alması açısından topluca oturup, bi çay kahve içip sohbet ortamında da konuşabiliriz. Hafif bi MT buluşması havasında geçer Anadolu tarafında olursa benim için de uygun olur

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    güncel kalması gereken bir konu... bende üzerime düşeni yaparım....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı Onyx250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Anadolu tarafindayım. Herhangi birşey lazım olursa özel'den dönebilirsiniz. Aslında farklı düşüncelerin de yer alması açısından topluca oturup, bi çay kahve içip sohbet ortamında da konuşabiliriz. Hafif bi MT buluşması havasında geçer Anadolu tarafında olursa benim için de uygun olur
    Bende buluşma şeklinde düşünüyorum zaten, çoğu kişinin bulunması daha iyi olacaktır. Herkesin aynı fikirde olacağını sanmıyorum ve karşıt görüşlerde olursa gerçekten güzel olur.

Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MİHA ne zamandan beri saygın bi ajans oldu

Şaka bi yana 2005 mezunuyum ve uzun soluklu çalışmasam da MİHA'da iyi işler yapıldığına yakından tanık olmuşluğum vardır.

Araştırma için seçtiğiniz konu çok güzel. Dilerim istediğiniz gibi bir çalışma çıkarabilirsiniz. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç olursa, özelden mesaj atabilirsin.... saygılar
    Toplu bir görüşme ayarlarsak çok güzel olur aslında, 1-2 kişiyle değilde çok insanla, motosiklet severlerle görüşebilirsem daha hoş bir yazı ortaya çıkar.

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güncel kalması gereken bir konu... bende üzerime düşeni yaparım....
    Dediğim gibi toplu bir şekilde buluşursak güzel olur, ilginiz için teşekkür ederim.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Bu şekilde bir sonuç alamazsınız

Ucu açık bırakılan yapalım edelim, yaparız ederiz, yapsak ne güzel olur tarzındaki buluşmalar (amacı ne olursa olsun) genelde çıkmaza girerler.

Net birşeyler düşünüp organize edip ondan sonra talep beklemelisiniz, ortaya sadece fikir atıp sonra hep beraber karar vermeye çaışmak genelde sonuç vermez.

Resmi yazışma gibi olmalı

Şu gün şu saatte şurda şu amaçla toplantı yapıyoruz. (yapalım mı değil bak, direk yapıyoruz)
    diye girizgah yapıp ortam yemeli içmeli ise fiyatlar bilgiler, yok değil ise ne yaapılacak kaahvaltı sandeviç mangal bunlar da tek tek düşünülüp.

Yer güzergah belirlenip kroki ve harita ile desteklenen bir buluşma isanları dahada cezbedecektir.

Gözünüzde büyüyorsa x günü x sahilinde dondurma yeme buluşması gibi basitliğede indirebilirsiniz.

Amaç hedefin tam oalrak belirlenmesidir
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu şekilde bir sonuç alamazsınız

Ucu açık bırakılan yapalım edelim, yaparız ederiz, yapsak ne güzel olur tarzındaki buluşmalar (amacı ne olursa olsun) genelde çıkmaza girerler.

Net birşeyler düşünüp organize edip ondan sonra talep beklemelisiniz, ortaya sadece fikir atıp sonra hep beraber karar vermeye çaışmak genelde sonuç vermez.

Resmi yazışma gibi olmalı

Şu gün şu saatte şurda şu amaçla toplantı yapıyoruz. (yapalım mı değil bak, direk yapıyoruz)
    diye girizgah yapıp ortam yemeli içmeli ise fiyatlar bilgiler, yok değil ise ne yaapılacak kaahvaltı sandeviç mangal bunlar da tek tek düşünülüp.

Yer güzergah belirlenip kroki ve harita ile desteklenen bir buluşma isanları dahada cezbedecektir.

Gözünüzde büyüyorsa x günü x sahilinde dondurma yeme buluşması gibi basitliğede indirebilirsiniz.

Amaç hedefin tam oalrak belirlenmesidir
    Aslında amaç belli ama sizlerin özel hayatını düşünerek ayarlamaya çalışmak istedim.
    sizinde dediğiniz gibi olmayacağını fark ettim. Şu gün şü saatte deseydim kimlerin geleceği hakkında bir fikrim olmadığını için bu yola başvurdum. Sizinde yardımınızla bir etkinlik ayarlayabilir miyiz peki?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)