Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dominos'a Başvuru Yaptım Birkaç Sorum Var?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mert961 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ehliyetimi 1 ay önce aldım bugün dominos pizza izmir/buca şubesine başvuru yaptım akşam 10 falandı bi form verdiler doldurdum eleman ihtiyacımız var zaten acil dedi yarın dönerler dedi ben alsancak dominos pizzaya başvurmuştum orada pizzacı arıyorlarmış gel çalış dediler 12 gün eğitim alınıyor daha sonra 750 tl maaş + sigorta + 1 öğün yemek 7,5 saat pizza pişiriyormuşuz 3 vardiya varmış ben olur falan dedim ama sonra düşündüm motorcular bahşiş falan daha çok alıyor duyumlarıma göre bide sen pişirip paketliyorsun dağıtım daha iyi geldi sonra bu akşam bucadaki şubeye başvurdum ben zaten bucada ikamet ediyorum burası hem evime de yakın şimdi bilgisi olanlara sormak isteklerim :

*Dominosta tam olarak motorculuk dışında başka iş yaptırıyorlarmı
    *Bu şubeye başvuru yaptım maaş felan hiç birşey konuşmadık tahmini nolur maaşı vesaire.
    *Bölgeyi çok iyi biliyorum ama 30dk olayında yetişemessem maaştan mı kesinti yapıyorlar mı
    *Birde son olarak çalışma saatleri heryerde standart mı yani kaç saat çalışıcaz ?

şimdiden teşekkür ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Bu konuyu bende takip ediyorum. Yarın bi aksilik olmazsa başvuracağım dağıtım elemanı olarak..

İyi forumlar
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    Şuan yok
    30 dakika süresince yetiştiremez ise eleman her hangi bir ceza uygulamıyorlar.Söyledikleri bu ama gerçekte görmek lazım Maaşda aşağı yukarı 800 850tl civarı olması lazım.Sadece çıkan pizzayı götürüyorsunuz.Zaten hangi iş olursa olsun göreviniz dışında bi iş yapmayın.

Alıntı byocuz11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 dakika süresince yetiştiremez ise eleman her hangi bir ceza uygulamıyorlar.Söyledikleri bu ama gerçekte görmek lazım Maaşda aşağı yukarı 800 850tl civarı olması lazım.Sadece çıkan pizzayı götürüyorsunuz.Zaten hangi iş olursa olsun göreviniz dışında bi iş yapmayın.
    Anladım hocam ama zaten başka iş yapmamda burası Türkiye belli olmuyor

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Mert961 ben az önce başvurdum.

10 saat çalışma ; 830 tl maaş
    12 saat çalışma ; 960 tl maaş

Ek işler varmı diye sordum ; Birkaç masa gösterdi ve bunların temizliği ve paspası motorculara ait dedi.

Sigorta ; Girdiğin an başlıyor.

Yer bulamama sorunu ; Sorun değil. (?)

En son olarak gerekli belgeler yazıyordu formda ; Sadece nüfus cüzdan fotokopisi yeterli dedi.

He bide ek olarak prim var ; Paket başına 25 kuruş günde 20 paket atarsan 5 lira falan yapıyor.

Maaşın 630 lirası bankaya yatıyor gerisini elden veriyorlar primide iki üç gün içinde veriyorlarmış ve maaşlar 5 inde yatıyormuş.

İyi forumlar
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Ben halen domino's ta çalışmaktayım.ilk giriş maaşı 750 dir normalde. Ama eleman bulamadıkları için 850 ye bile girme ihtimaliniz var.30 dakika olayına geldimmi eğer sipariş size 15 dakikadan önce verilirde yetiştiremezseniz sizden keserler ancak siparişte bir hata olmuş ve size 20. ci dakikasında filan verdilerse pizzayı yanlış yapandan keserler ama öle yada böle birisinin maaşından kesilir. Başka işlere geldimmi pazartesi salı ve çarşamba gündüzleri pek iş olmaz.O yüzden tabelayı camları dükkan içini sildirmeleri muhtemel.Tuvalet yıkatmalarını ve kutu katlatmalarınıda sölememe gerek yok saten. Ben 8 aydır bu işin içerisindenyim Ne yalan sölim ortamımız olmasa çalışılıcak dükkan değil ama patron ve asistan müdür dışında vardiya müdürlerimiz çok kafa adamlar. akşam 9 da patron ve asistan müdür gider dükkan eğlenceli olmaya başlar ve gece 2 ye kadar herkez işini severek 10 numara yapar.Ama dediğim gibi francaes yani şahıs dominosuysa 30 dakikada götüremezseniz sizden kesilir. sipariş olmazsa her türlü temizlikte yaptırılır ilk girişten 6 ay sonra bi 50-100 lira çalışmana göre zam yaparlar bayram yılbaşı gibi özel günlerde kesinlikle izin kullanamazsın.
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...[COLOR="Red"][B][B][/B][/B][/COLOR]

Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mert961 ben az önce başvurdum.

10 saat çalışma ; 830 tl maaş
    12 saat çalışma ; 960 tl maaş

Ek işler varmı diye sordum ; Birkaç masa gösterdi ve bunların temizliği ve paspası motorculara ait dedi.

Sigorta ; Girdiğin an başlıyor.

Yer bulamama sorunu ; Sorun değil. (?)

En son olarak gerekli belgeler yazıyordu formda ; Sadece nüfus cüzdan fotokopisi yeterli dedi.

He bide ek olarak prim var ; Paket başına 25 kuruş günde 20 paket atarsan 5 lira falan yapıyor.

Maaşın 630 lirası bankaya yatıyor gerisini elden veriyorlar primide iki üç gün içinde veriyorlarmış ve maaşlar 5 inde yatıyormuş.

İyi forumlar
    bilgiler için teşekkür ederim benide aradılar gerekli evraklar var ben seni arıcam girişini yaparız başlarsın dediler bakalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:44 ----------

Alıntı Votkalı24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben halen domino's ta çalışmaktayım.ilk giriş maaşı 750 dir normalde. Ama eleman bulamadıkları için 850 ye bile girme ihtimaliniz var.30 dakika olayına geldimmi eğer sipariş size 15 dakikadan önce verilirde yetiştiremezseniz sizden keserler ancak siparişte bir hata olmuş ve size 20. ci dakikasında filan verdilerse pizzayı yanlış yapandan keserler ama öle yada böle birisinin maaşından kesilir. Başka işlere geldimmi pazartesi salı ve çarşamba gündüzleri pek iş olmaz.O yüzden tabelayı camları dükkan içini sildirmeleri muhtemel.Tuvalet yıkatmalarını ve kutu katlatmalarınıda sölememe gerek yok saten. Ben 8 aydır bu işin içerisindenyim Ne yalan sölim ortamımız olmasa çalışılıcak dükkan değil ama patron ve asistan müdür dışında vardiya müdürlerimiz çok kafa adamlar. akşam 9 da patron ve asistan müdür gider dükkan eğlenceli olmaya başlar ve gece 2 ye kadar herkez işini severek 10 numara yapar.Ama dediğim gibi francaes yani şahıs dominosuysa 30 dakikada götüremezseniz sizden kesilir. sipariş olmazsa her türlü temizlikte yaptırılır ilk girişten 6 ay sonra bi 50-100 lira çalışmana göre zam yaparlar bayram yılbaşı gibi özel günlerde kesinlikle izin kullanamazsın.
    teşekkürler bakalım gidip görüşücem detaylı şahıs diye biliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)