Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Şehirler arası yolda yüksek hızlı taciz..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    O kadar çok saçma mesaj yazılmış ki!

Daryali arkadaşım hata sende. Saldırgan bir sokak köpeği sana saldırır, sonra vazgeçerse itten uzaklaşırsın. Sen tutup iti kızdırmaya kalkmışsın.

İt peşine takılırsa kaçarsın. Kaçmak illa 180 basıp uzaklaşmak değildir, çeker kenara bir nefes alırsın, rahatlarsın.

Altındaki alet 2 tekerlekli. 4 tekerlekli her araç senden güçlüdür. Yenildiğinde kabul edeceksin.

Fazer'la otobanda beni sıkıştıran çok oldu, el kol hareketi çekip küfrettiğim çok oldu, ama hiç sinirlenip karşımdakiyle yarışa girmedim. Beni yakalamak isteyen olduğunda çeker en sağ şeride 70'e düşerim. Baktım hala taciz ediyorlar gazı açıp uzarım, sonra güvenli bir yerde kenara çekip bir sigara yakar, karşımdaki salağın gitmesini beklerim. Eğer hala inatla beni takip ediyorsa bulurum bir polis, yanına çekerim. Polis yoksa kamyoncu mola yerine girerim, o da yoksa yoldan çıkarım.

Ne olursa olsun 2 teker üzerindeyken 4 tekerle dalaşılmaz. Her şartta 4 teker kazanır. Otomobil kullanan 5 yaşında çocuk motosiklet kullanan Mike Tyson'u öldürebilir, bunu unutmamak lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim iyi yapmışsın hareket çekmekte ama hata tamamen sende ite bulaşacağına çalıyı dolaş demişler
    bizim burada bi laf vardır "beladan kaçmayan eşşek ama bela kapısına dayandığında kaçan eşşoğlueşşektir" diye
    o yüzden
    ben genelde tamamen durur adamıda durdururum
    tabi baktın durdurabileceğin şekilde bi adam değil benim herzaman depo üstü çantamda kuru sıkı bir tabanca bulunur (malum memleket hayatında koyun dışında bişey görmemiş jeep sürücüsü dolu)
    tabanca direk elime gelecek şekilde olduğu için hemen alır adama doğru çeviririm genelde kaçarlar
    Dikkat et karşı tarafta o tabancanın gerçeği olmasın. O zaman seni vursa bile nefsi müdafa olur. Mahkemede kuru sıkı silah dahi olsa karşı taraf bundan emin olamayacağı için senin o kuru sıkı gerçek silah işlemi görür.Aman diyeyim...

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    sana yolda sürüş halindeyken yapılanlar şerefsizlik.

senin yaptıkların baştan sona yanlış ve riskli.ilk yakın geçişten sonra o araçla bağlantıyı kesmeliydin.zaten aklı başında biri olsa senin o kadar yakınından geçmez.

tabanca silah vs şeklinde yaklaşım ise gerçekten çok tehlikeli.memleket belinde silahla gezenlerle dolu.karşı tarafta gerçeği varsa ve aynı şekilde karşılık verirse sonuçları çok üzücü olabilir.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Yaşadıklarınızdan iyi bir korku filmi çıkar.Büyük geçmiş olsun.Bu hayvanların buna cesaret edebilmeleri yasalarla ilgili sizi tahammülen öldürse bile iki sene yatar çıkardı.Ama bunların çoğunluğu böyle araç sollarken az arkamdaki araç sollama esnasında çoğunlukla dibime girmiş oluyor.Geçişi tamamladıktan sonra sinyalimi çakıp hayvanın önünden çekiliyorum başımı öne eğip gidiyorum.Çünkü biz hiçiz.Onlar için motor üstündekinin insan mı? cansız manken mi? hiç önemi yok.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Eğer o yolda altımda daha güçsüz bir motor olsaydı, fare olup kediye yem olmuş olacaktım.

]
    Dostum bence hatalısın...en büyük hatanı kendi canını riske atarak yapmışsın...hareket halinde bu tarz hareketleri yapmış olmak 4 teker karşısında acz içinde kalman demek...

şartları eşitlemen lazım...öncelikle otomobili bir şekilde el hareketiyle sağa çektirebilirsin...yani meseleyi sabit bir şekilde halledebilirsin...unutma ki sen onlar için bir sineksin...çek sağa işaretinden sonra zaten kendine güveniyorsa durur...ha sen kendine güveniyormusun tabi asıl mesele bu...

genelde bu tarz durumlarda ilk darbeyi karşı tarafa bırakırım ki sonra ki raund bana kalsın tadını çıkarayım...yalvarıyorum birileri bana kafa atsın veya sopayla üzerime gelsin diye ama nafile...millet tırsak...üzerine gidiyorum ağır küfürler ediyorum...bir tanesi bile cevap vermiyor...haklı olduğum için genelde herkes küfürleri sineye çekiyor...hareket halinde ne gerek var milletle dalaşmanın...yap hareketini sağa çek bekle onunda durmasını bekle ...durdu durdu durmadı yapacak birşey yok 5 dakka sonra unutuluyor bu trafik düelloları...

şöyle ağız tadıyla bir kavga edip sopa yemek nasip olmadı aga... yahu kalıp var ama belkide süt kuzusuyum bir dene dal... kimse işi şansa bırakmak istemiyor...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:27 ----------

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar çok saçma mesaj yazılmış ki!

Daryali arkadaşım hata sende. Saldırgan bir sokak köpeği sana saldırır, sonra vazgeçerse itten uzaklaşırsın. Sen tutup iti kızdırmaya kalkmışsın.

İt peşine takılırsa kaçarsın. Kaçmak illa 180 basıp uzaklaşmak değildir, çeker kenara bir nefes alırsın, rahatlarsın.

Altındaki alet 2 tekerlekli. 4 tekerlekli her araç senden güçlüdür. Yenildiğinde kabul edeceksin.

Fazer'la otobanda beni sıkıştıran çok oldu, el kol hareketi çekip küfrettiğim çok oldu, ama hiç sinirlenip karşımdakiyle yarışa girmedim. Beni yakalamak isteyen olduğunda çeker en sağ şeride 70'e düşerim. Baktım hala taciz ediyorlar gazı açıp uzarım, sonra güvenli bir yerde kenara çekip bir sigara yakar, karşımdaki salağın gitmesini beklerim. Eğer hala inatla beni takip ediyorsa bulurum bir polis, yanına çekerim. Polis yoksa kamyoncu mola yerine girerim, o da yoksa yoldan çıkarım.

Ne olursa olsun 2 teker üzerindeyken 4 tekerle dalaşılmaz. Her şartta 4 teker kazanır. Otomobil kullanan 5 yaşında çocuk motosiklet kullanan Mike Tyson'u öldürebilir, bunu unutmamak lazım.
    Fıratcım mesajını yeni gördüm..öperim yiğidim aslanım... zekana hep hayran oldum Fırat Fortinayo...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah'ıma dinime durup o şerefsizi 5 yerinden bıçaklardım,yav okurken bile öyle gerildimki anlatamam.geçmiş olsun usta.
    şahsen ben kimseye o şekilde haraket çekmem ama benim canımı almaya çalışanında canını alırım.
    abi allah da seni güldürsün iyimii

Bu arada geçmiş olsun.. Türkiye 'de bu olaylar artık normal geliyor bana. Özellikle İstanbul. Ne kadar (afedersiniz) hanzo, kro, görgüsüz varsa bu şehirde.. Ama güzel bi şehir yahu bırakıp gitmekte olmaz
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Alıntı akinosan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu hakkında yorumlarınızı yaparken burayı çoluk çocuğun, onu da geç bir sürü yarım akıllının okuyabileceğini de düşünün lütfen. "ben olsam indirir döverdim", "bıçaklardım" ve en fenası "kuru sıkı tabanca gösterirdim" gibi yorumlar bazılarına mantıklı gelebilir, uygulamaya geçebilir ve hem kendisinin, hem de başkalarının başına büyük dertler açabilir. Şiddete prim vermeyelim. Bu tür konulara yorum yazarken daha dikkatli, daha sağduyulu olalım..
    haklısın bende şiddete tamamen karşıyım,yorumumda da yazdığım gibi ben hayatta o haraketi(parmak göstermek) yapmam kimseye,burası amerika değil sonuçta ama bir haraket çekildiği içinde o insanı düşürüp öldürmeye kalkmakta ne demek oluyor,öyle bir durumda nefsi müdafa hakkımı kullanırım.

ama siz siz olun sevgili genç kardeşlerim kavgaya belaya bulaşmayın,kavga etmek çok kötü bişeydir.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Bu topikteki hız orta sürat hızdır ,yüksek sürat hız deyince 250-300 km/ saat dikkate alınmalıdır

Dikkat dikkat dikkart arkadaşlar,hepimizin sorumlulukları var ,bazen kötüyü görsek bile es geçmeliyiz derim...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    http://video.mynet.com/ofelya_10/0-3...-Obus/1118094/

Gidona böyle bişey de monte edilebilir.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

forestgump - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 1000 RR
    şerefsizle şerefisz olmaya ne gerek var birader, aşşağılık kompleksi olan bi p.venk işte, takma kafana
    EFELER ÇALKALAMAZ OYNAR

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    merhaba, konudan anladığım kadarıyla gayet riskli hareketler yapmışsınız sizi bir defa geçtiğinde siz de onu geçip tahrik etmişsiniz en güzel çözüm sağa çekip motordan inmektir bu durumlarda gereksiz yere hayatınızı tehlikeye atıp sevdiklerinizi ağlatmayın ..!
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Arkadaşım çok geçmiş olsun.
    Hiçbir arkadaşın yorumunu okumadan eğer bu olay benim başıma gelmiş olsa ne yapardım;
    Birkere genellikle motor üstünde iken yanımda en az bir sustalı biçak bulunur.Veya ruhsatlı makınam. Eğer makina uzerimde olmuş olsa kesinlikle ona yanaşık camından iceri birkaç el basardım. İsabet alabilir. Ben ölüp parçalanacağima o it gebersin umurumda olmaz. Sılahım yok ve sadece biçak varsa uygun bir yerde durur ve motosikletten inerdim. Eğer o da durur yanıma gelirse kesinlikle defalarca bıçakladıktan sonra motoruma biner bir iti etkisiz hala getirmenin memnuniyeti ile şarkılar söyleyip yoluma devem ederdim. En fazla Asfalta yapışıp ölmektense delikanlı gibi birkaç ay ceza evinde yatardım...

Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba, konudan anladığım kadarıyla gayet riskli hareketler yapmışsınız sizi bir defa geçtiğinde siz de onu geçip tahrik etmişsiniz en güzel çözüm sağa çekip motordan inmektir bu durumlarda gereksiz yere hayatınızı tehlikeye atıp sevdiklerinizi ağlatmayın ..!
    en doğru yorum seninkisi olmuş,işler iyice b.ka sarmadan,kenara çekip durmak en güzeli,çünkü kaçtıkça daha beter av konumuna düşüyorsun,aslanlar gibi duracaksın derdi olan durur yanıma gelir.

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şiddete ne kadar meyilliyiz... Bu beni ürkütüyor.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbir arkadaşın yorumunu okumadan eğer bu olay benim başıma gelmiş olsa ne yapardım;
    Birkere genellikle motor üstünde iken yanımda en az bir sustalı biçak bulunur.Veya ruhsatlı makınam. Eğer makina uzerimde olmuş olsa kesinlikle ona yanaşık camından iceri birkaç el basardım. İsabet alabilir. Ben ölüp parçalanacağima o it gebersin umurumda olmaz. Sılahım yok ve sadece biçak varsa uygun bir yerde durur ve motosikletten inerdim. Eğer o da durur yanıma gelirse kesinlikle defalarca bıçakladıktan sonra motoruma biner bir iti etkisiz hala getirmenin memnuniyeti ile şarkılar söyleyip yoluma devem ederdim. En fazla Asfalta yapışıp ölmektense delikanlı gibi birkaç ay ceza evinde yatardım...
    abi oflumusun tonyalı mı yolda kırmızı bir chopper görürsem 10 mt yakınına yaklaşmıycam valla
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi oflumusun tonyalı mı yolda kırmızı bir chopper görürsem 10 mt yakınına yaklaşmıycam valla
    o kismini bilmemde cok mantiksiz konusmuyor.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam geçmiş olsun ama o kadar riske gireceğinize çekseydin sağa derdi neymiş bi konuşsaydın korumalarını çıkartmadan.İnan bana 180km hızda düşmenden daha iyi sonuçlar alırdın hatta o dangalak kapalı kutusundan inince kuzu olabilirdi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:35 ----------

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamen katılıyorum Sakin kalmayı bişekil başarmak lazım.

Deryalıya bulaşan o it büyük ihtimal öle bi yolda bi maksi skutere binmeyi çok isteyip g.tü yemediğinden ve asla cesaret edemediğinden 120-130 la süzülen motora hesetinden ne yapıcağını şaşırmış

Hareketine yanıt almasa daha ileri gitmicekmiş %90. Daha ileri gitmesi için kafalarının dumanlı olması gerekir
    o cahil büyük ihtimalle scooter tipinde bir motorun 100km hızı geçemeyeceğini düşünmekteydi arkadaş o kadar basınca gaza geldi.
    Korumaları böyle zamanlarda çok seviyorum kaskımı asla çıkarmam.eldivenlerle karşı tarafın elindeki bıçağı bile alabilirim gibime geliyor ama denemedim denemekte gerekmesin
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    ali abi bi gün bıçakla dalıyım sana
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga sen daha tehlikelisin sanırım.

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Geçmiş olsun arkadaşım. Ben şöyle yapıyorum, arabanın plakasını alıp polise şikayet ediyorum. Hemen ekiplere bildiriyoruz diyorlar. Hatta hatta yanımızdaki sokakta eksozu delik arabaları şikayet ediyorum, bir daha geçmiyorlar oradan.
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)