Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardımınız gerekli okuyunuz

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar forumlarda bir süredir araştırma yapıyorum ama aklımda sorular artmaya başladı ilgilendiğim bilgiyi bulamadığımdan affınıza sığınarak konuyu açtım
    Boyum 195
    kilo 95
    motor almak istiyorum ama geniş bir şey olmalı altımda komik durmamalı güven vermeli ilk defa kullanmaya başlayacağım öğrenci olduğumdan tek sefer alacağım şehir içerisinde okula gidip gelmek ve kısa gezilere çıkmak için kullanacağım
    bütçem pek yok 4000 tl ye zor çıkar çok zorlarım 5000 veririm
    hyosung gt 250 düşündüm başlar da ama race tarzın da olmak zorunda değil görüşleriniz benim için değerli olacak şimdiden teşekkür ettim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    GV250 ile GT250R'a oranla çok daha rahat edersin ama yine de 195 boyla ne kadar rahat olur bilemem.

Motosikleti
    arora ks 150-23 Sarı :)
    kanuni Tiger
    Hızlı Yaşa Genç Öl Cesedin Yakışıklı Olsn...

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GV250 ile GT250R'a oranla çok daha rahat edersin ama yine de 195 boyla ne kadar rahat olur bilemem.
    Slayerrr abime Katılıyorum ..

GV250 ile daha rahat edersin . lakin 2.el olarakta bir kaç güzel motor bulunmakta GT250r dan önce baktığım motorlardan biriydi.

Güzel kullanışlı . GÜÇLÜ. Cüsseli motor
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Gv250R iyi seçim olacak modelin yılı ve kaç km de olmalı 2. el de ne kadar fiyat belirlemeliyim sonradan sorun çıkartmasın istiyorum düşünceleriniz nedir

Motosikleti
    nx4 falkon
    Arkadaşım bizim gibi uzun boylular için pek fazla bi seçme şansı yok.Öyle hyoyla felan rahat edemezsin.Çünkü ayak pegleri yeri nedeniyle diz mesafen kurtarmaz komik bi görüntü oluşur rahatta edemezsin.Üzgünüm ama endurodan başka şansın yok.Diğer motorlarla uzun boylular komik bi görüntü oluşturuyor.

enduro için link verebiliyor muyuz acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler