Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İki ........ ticari sürücüsü yüzünden..

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar 2 öküz birleşince daha 3 aylık yeni cbr'ımı asfaltla öpüştürüyodum. Motoru diyorum çünkü hızım düşüktü koruma full dü.

Sinyalimi verdim 2. viteste 90 derecelik tek şeritli dönemeçten dönüyorum arkamda bi hayvan Transit connect sürücüsü(inssaat şantiye aracı) kıcıma girip sıkıştırıyor daha dönmeden. bende şeridi ortaladım daha fazla yaklaşmasın diye dahada kıçıma girdi. Bu arda önümde kasalı bi kamyon var oda önümde dönemce girdi sağa biraz yakın gidiyor.

Ben viraja girdim arkamdaki iyice soldan sıkıştırnca dedim hayvanları terbiye edemessin olan sana olur. Sağa kaçtım. Bu hayvan solumdan gazlarken önümdeki kamyon zınk diye durdu virajda. Freni ani sıkmamla ön tekerin kayması bir oldu. sağa yatarken ayağı hızla yere koydum motorun yatışını durudurmak için gidondan var gücümle yükleniyorum.

Yere deymesine 2-3 santim kala durdurdum ama bende güç bitti bitecek. Ne yukarı geliyo ne bırakmaya kıyabiliyorum bırakırsam sinyal çatlıyıp kırılıcak sol grenajda boyalar kalkıcak. 140 likoluk Cbr oldu gevur olüsü! Son bi güçle abandım yere çok yekın bi mesafeden kaldırdım ama çizildi heryer diye düşünüyorum

Bu arada önümdeki kamyon yandaki süper markete abi mal lazımmı diye sorup devam etti Ben korna küfür bu öküzün yanından sinirle bastım beni şıkıştıran şerefsizle kavga etmeye hızlandım. adama tam yaklasıcam gemiş bi inşaat şantiyesi çakıllı yola saptı. arada biraz mesafe fazla olduğundan o toz toprağa bu sinirle girersem motoru tam elime alırım diye vaz geçtim.

Arada bi ağırlık çalıştığım için onun verdiği kondisyonla inat ettim 140 kiloluk motoru bırakmadım. 4 silindir olsa hiç şamsım yoktu ama..

Memelekette istemediğin kadar motor sıkıştıran hayvan var malesef

Sonuç: yıpranan sinirler ve egzozda bir iki nazarlık Başka bişey yok Allahtan..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    çok geçmiş olsun sende birşey yokya gerisi hikaye HAYVANLAR eksik olmuyor :(

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Hocam Çok Geçmiş olsun . Malesef Trafikte Motoru araba gibi görüyor Veya hiç görmüyorlar.
    en iyi çözüm ibreti alem ' e ders olsun diye böyle Görmezden gelen bir kaç kişiyi Hukuki yönden Tabiri CAİZ ise donuna Kadar alıcan . Tüm kanallarda Bas Bas Haber yapacaklar .
    Herkes Olmasada bir nebzede olsun insanların aklında kalabilirsen ne kadar güzel .

tekrardan çok çok geçmiş olsun .
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    cok geçmiş olsun hocam. 2 gün evvel datça marmaris yolunda benide sıkıştırdı öyle bi şerefsiz. bende az daha bariyerlere giriyordum, son anda kurtardım. o gün bu gündür korkarak kullanıyorum motoru. virajlarda araç gördüğüm zaman olayın etkisi olsa gerek hemen gazı kesip kenara kaçıyorum. böyle giderse kaza yapmam kaçınılmaz ama atlatacaz inş bu ruh halini.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Bu tip şerefsizleri Allah öbür tarafta alevden motosiklete oturtsun.Devasa kamyon şekillli alev toplarıda bunları yutsun dursun.Bunlar adamı katil eder.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    geçmiş olsun...
    ilk önceliğimiz dostlar....
    sana birşey olmasında motor elbet yapılır....

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Geçmiş olsun, ABS olmazsa olmaz motorlar için, 600 üstüne traction control'de şart.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Dava, Mahkeme bunlar hikaye.Cezası orada kesilecek,aynası kırılacak,kaskla kafa atılacak,farları kırılacak, kalabalıklarsa hemen kaçılacak,değilse eşeğin sudan gelmesi beklenecek.

Yıllardır aynı sorunla uğraşıyoruz, yeter artık!
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Büyük geçmiş olsun arkadaşım, böleleri çok var trafikte biz motor sürücüleri paronayak olmak zorundayız. Şurdan şu çıkabilir, önümde aniden durabilir, yanımdaki birden sağa kırabilir vs.

Arkadaşlar geçmiş olsun diliyen herkeze tesekkür ederim..

Bu Motoru adam yerine koymayıp sıkıştıranlar oldukça kazalarda eksik olmuyor.

Ticari araç sürüenlerin ise %90 ı insan müsfettesi ben bunları gördümmü aynadan hemen yol veriyorum ama bu sefer öndede ayrı bi öküz olduğundan asfalatı öpüyodum

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Çok geçmiş olsun, motorun önüne arkasına ve kaskına bir kamera koycaksın, ne olup bitiyorsa kayıt edecek.. Baktın kötü bir şey oluyor kendini zorlamana gerek yok.. Kameralar görevini yapsın Kanıtta var ver mahkemeye mi nereye vereceksen
    [Güzel fikir gibi en kısa zamanda denemek isterdim]
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

Alıntı fatih545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun, motorun önüne arkasına ve kaskına bir kamera koycaksın, ne olup bitiyorsa kayıt edecek.. Baktın kötü bir şey oluyor kendini zorlamana gerek yok.. Kameralar görevini yapsın Kanıtta var ver mahkemeye mi nereye vereceksen
    [Güzel fikir gibi en kısa zamanda denemek isterdim]
    Hocam aslında haklısın alıcan hesaplısından iki ufak kamera dediğin gibi bu öküzleri mahkemeye verip cebini boşaltıcan. Ne kadar hasar varsa Bağırta bağırta alıcaksın

Adam seni sıkıştırmış düşürmüş yanına kar kalıyor yoksa böyle vakalarda

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    geçmiş olsun
    bu 2011 cbr 125lere nazar deydi valla

ToLGa_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    geçmiş olsun
    malesef trafikte adam yerine koymuyorlar motorları, sıkıştıranımı dersin, önünü kesenimi, önünde aniden duranımı, sollamana izin vermeyeni, en iyisi motorda sağlam bir levye bulundurun

Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    bu 2011 cbr 125lere nazar deydi valla
    Ben normalde batıl bi adam değilim ama bu siteye resim koyanların genelde nazara gelmesinden foto yüklemeiştim Hatta motokut abiyi küstürdük galiba ısrarla resim istemişti makinasını beklerken..

Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    malesef trafikte adam yerine koymuyorlar motorları, sıkıştıranımı dersin, önünü kesenimi, önünde aniden duranımı, sollamana izin vermeyeni, en iyisi motorda sağlam bir levye bulundurun
    Motorun adam yerine konmasına bizim ülkenin genel kültür düzeyi yetersiz malesef..

En önemli yerden kaybediyoruz

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Geçmiş olsun üstad.
    Zaten trafikte kendimden değil başkalarından korkar hale geldim.

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Dün bi tane göbekten dönüyorum, karşıdan içi apaçi dolu bir kartal geliyor sağa dönecek bende sola dönücem, arabaların arasında sıkıştım, karşıdaki içi apaçi dolu şerefsiz üzerime doğru gaza bi bastı, reflexle zar zor kurtardım kahkaha ata ata gitti hayvanoğlu hayvanlar.

Tabanca edinmeye karar verdim, çok ciddiyim taşicam sırt çantamda oldumu böyle bişey çıkartıcam silahı gülsün bakalım bidaha.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    Geçmiş olsun
    FUSUR-35

Motosikleti
    cbf 150
    geçmiş olsun hocam.allahdan size bir şey olmamış.bu yukarda anlatılanların hepsi her matorcunun başından geçmiştir ve geçicektir malesef.iinşallah öyle bir gün gelirki matorcularıda taşıtdan sayar bazıları

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. sıkıştırmalara kesinlikle izin vermeyeceksin fren lambasıyla bir-iki uyaracaksın, hala devam ediyorsa da elinle işaret edeceksin nereye geliyorsun gibi... Maalesef kendimizi bu şekilde korumak zorundayız...
    112ciyiz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)